Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26

Wątek: upał

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    65

    Domyślnie upał

    nie lubie upałów, ale pieluszki tak szybko schną i słońce je wybiela wybie wybiela...........
    ale miło, prawda?

  2. #2
    Chustonoszka Awatar Lakonia
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    77

    Domyślnie

    też porozwieszaliśmy nasze, plamy znikają, sąsiedzi robią taaakie oczy

  3. #3
    Chustomanka Awatar lulka
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,409

    Domyślnie

    też wieszam. Moja biedna, zaplamiona tetra czuje się jak po liftingu i nawet tak łatwiej trafić do mnie gościom - jedyne mieszkanie w kolonii z wielopieluchami w oknie
    mama Aniłoków 12.10.11+ i 03.09.2013 +


    >>>> książki sprzedaję, książki <<<<<

  4. #4
    Chustofanka Awatar borussia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    296

    Domyślnie

    nawiązując do wiszących pieluch zeszłoroczny wątek mi się przypomniał http://chusty.info/forum/showthread.php?t=64321
    Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba przesadziłam
    ____________________

    Pierwsza 12.2003
    Druga 09.2010

  5. #5
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez obrigada Zobacz posta
    nie lubie upałów, ale pieluszki tak szybko schną i słońce je wybiela wybie wybiela...........
    ale miło, prawda?
    Jest jeszcze milej, że można dziecko rozebrać do pasa ułożyć na prefoldzie i niech się wietrzy. Oczywiście jak się ma takiego nieruchawego kluska jak moja Ala.

  6. #6
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JoShiMa Zobacz posta
    Jest jeszcze milej, że można dziecko rozebrać do pasa ułożyć na prefoldzie i niech się wietrzy. Oczywiście jak się ma takiego nieruchawego kluska jak moja Ala.
    Mój co prawda wiercipięta, ale do spania w dzień o ile sie da zakładam samą tetrę i kładę na kocyku polarowym + rozłożona tetra
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    już nie Gdańsk
    Posty
    654

    Domyślnie

    ja wczoraj synkowi zakładałam tylko formowanki, sama tetra zsunęłaby się zaraz i mogłoby dojść do niespodzianek

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    a moja córa dzień, noc i dzień, noc itd praktycznie bez pieluchy, zakładam tylko na spacer, u nas bardzo sprawdza się kocyk wełniany i tetra pod dupkę. wsio.

  9. #9
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Tetra i kocyk to dobra opcja, ale dla dzieci mało przemieszczających się U nas rządzi tetra we flipie (jakiś taki mi się cienki wydaje i najbardziej przewiewny) no i bardzo bardzo częste przewijanie co nawet lubię i choć wiercipiętka mi to utrudnia jak tylko potrafi to poczucie, że sobie nie parzy siuśkami dupki zaspokaja mnie na jakąś... godzinę

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    potrafi trochę zaszaleć i się przemieścić, czasem siku wyląduje na kocyku ale jeszcze nic nie przeciekło, ja też lubię przewijać filipa nie mam i jestem bardzo ciekawa, właśnie szukam czegoś cienkiego i przewiewnego, coby nie ograniczało ruchów mojej córeczce bo fikać uwielbia a z gołą pupą to mostki robi i przekręca się z plecków na brzuszek.

  11. #11
    Chustomanka Awatar Miśka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    881

    Domyślnie

    A u nas króluje wełenka teraz. Przekonałam się do wełnianych otulaczy i chyba już nie wrócę do pulowych.


    Kiedyś byłam Fabisią, ale się sama sobą znudziłam i zostałam miśką

  12. #12
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Fabisia Wełny to ja się trochę boję Nie wiadomo jak to prać i jakie kupić, gdzie co i jak Musze się wgryźć w temat

    wiwi83 moje dziecko szaleje po całym mieszkaniu, żaden kocyk już nie pomoże Może tylko folia malarska na podłodze Polecam flipa, zgrabny i 'cienki', ale solidnie wykonany. W ekomaluchu czasem jest promocja 2 za 1.

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    710

    Domyślnie

    U nas formowanki na tapecie. Młoda ćwiczy przemieszczanie na 4. Do spania w dzień kładę na kocyku a na noc wełniak. Jak była stacjonarna z gołą pupą leżała
    K. 2010 i A. 2012

  14. #14
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiwi83 Zobacz posta
    potrafi trochę zaszaleć i się przemieścić, czasem siku wyląduje na kocyku ale jeszcze nic nie przeciekło, ja też lubię przewijać filipa nie mam i jestem bardzo ciekawa, właśnie szukam czegoś cienkiego i przewiewnego, coby nie ograniczało ruchów mojej córeczce bo fikać uwielbia a z gołą pupą to mostki robi i przekręca się z plecków na brzuszek.
    miałam ostatnio wersję "tetra we flipie", byłam pewna, że pieluszka mokra a tu się okazało, że dziecko się poci w tym zestawie
    u nas sie sprawdza tetra i wełniak ecodidi, polecam

  15. #15
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Fiu fiu, a ja tak lubię flipa z tetrą, szczerze mówiąc nie zauważyłam żeby się w nim pociła W wełnę trzeba się wgryźć to fakt :/

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    mam wełniak "ecodidi" i "tetro" używam na wyjścia, własnie doczytałam, ze filip z pulem,a z pulem już mam 2 otulacze.
    Wełna nie jest straszna, wręcz przyjemna

  17. #17
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    wełniak ecodidi różni się od innych wełniaków, jak dla mnie na plus
    standardowe wełniaki są grubsze, mięsiste, schną dwa dni, ecodidi schnie kilkanaście minut

  18. #18
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kraków / Nisko
    Posty
    577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    miałam ostatnio wersję "tetra we flipie", byłam pewna, że pieluszka mokra a tu się okazało, że dziecko się poci w tym zestawie
    u nas sie sprawdza tetra i wełniak ecodidi, polecam
    U nas albo zwykłe majtki, same albo z wkładem batonem z mikrofibry albo właśnie ecodidi i tetra. Ecodidi to wełna doskonała i bezobsługowa, piorę raz na jakiś czas w płynie do wełny z rossmanna, suszę, a naprawdę schnie błyskawicznie i tyle z nią zachodu, lanolinować nie trzeba. PUL poszedł w odstawkę, choć pewnie na zimę przeprosimy się z flipem.

  19. #19
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Ale mnie zainspirowałyście, aż postanowiłam kupić to ecodidi Powinnyście się zgłosić do producentki po rabat za naganianie nowych klientów

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  20. #20
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    a ja nawiązując do tematu upału zapytam, bom nie doświadczona jeszcze czy na wyjścia można używać kieszonek? Znaczy moc na pewno można, ale przeraża mnie ten polar przy 30 stopniach.. Czy lepiej na lato się całkiem przerzucić na otulacze? A i dodam jeszcze, że ja jestem nie wełnowa i to bardzo..
    Ostatnio edytowane przez Judyta ; 31-07-2012 o 17:27 Powód: dopisek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •