Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: poprute gatki storchenkinder...tylko ja mam pecha?

  1. #1
    Chustonówka Awatar tynka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    28

    Domyślnie poprute gatki storchenkinder...tylko ja mam pecha?

    kupiłam jakiś tydzień temu gatki i użyłam z dwa dni.. sprawowały się dobrze na zmiane z wełenką IV do pierwszego prania po którym puścił kawał materiału przy nogawce..jakieś 4cm!
    niestety reklamować nie mogę gdyż rachunku już nie mam sklep go wymaga a potem miałam odsyłać do przedstawiciela...

    też miał ktoś problem z rozpruciami czy tylko ja mam pecha? ogólnie mi się podobały i chętnie bym kupiła następne ale jeśli mają znowu być problemy to zrezygnuję
    póki co to co robić z tymi? używać??odstawić?...bo do szycia to mam dwie lewe ręce...
    Łobuziak 08.06.2012
    Kwiatuszek 21.03.2014

  2. #2
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    jak puścił na szwie to niech Ci ktoś to zszyje po prostu.a jak nie to trzeba by cerowac albo próbowac zszyć,ale nie wiem czy nie pusci znowu.
    był taki moment kiedys,ze dziewczyny zgłaszały prucie sie na szwach storchenów,sama mialam jedne,które na szwie trzeba było podszyć na wszelki wypadek,ale od dawna cisza w tym temacie na forum.myślałam,ze jakościowo sie poprawili,no ale to maszynowe dziewiarstwo,zawsze mogą wystapić jakieś błędy.

  3. #3
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    mi się po pierwszym praniu popruły, miałam paragon zaniosłam do sklepu i bez problemu otrzymałam nowy egzemplarz z którym było wszystko ok
    Może zrób zdjęcia i napisz maila do storcza, to zachodnia firma więc pewnie mają porządny cs,a następnym rzem zatrzymaj paragon

  4. #4
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    Nie musisz miec paragonu... wystarczy jakikolwiek dowod.zakupu. Nawet świadek moze być
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  5. #5
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ja tu właśnie przyszłam napisać to, co mgosia Nie potrzebujesz paragonu, jeśli kupowałaś w netowym, to przecież są maile z potwierdzeniem, jest przelew.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  6. #6
    Chustonoszka Awatar tonka antonka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    100

    Domyślnie

    u nas też po pierwszym praniu puścił szew przy nogawce, ale miałam dowód zakupu i zamienili mi na nowe

  7. #7
    Chustonówka Awatar tynka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    28

    Domyślnie

    wiem, że nie potrzebuje, już pisałam do nich jednak wg tego sklepu owszem ... no cóż, jest wiele innych fajnych sklepów z lepszym podejściem do klienta

    póki co dałam mojej ciotce do zszycia.zobaczymy, na razie się zraziłam ale jeśli kupię większy rozmiar to na pewno zostawię paragon...
    Łobuziak 08.06.2012
    Kwiatuszek 21.03.2014

  8. #8
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tynka Zobacz posta
    wiem, że nie potrzebuje, już pisałam do nich jednak wg tego sklepu owszem .
    Nie odpuszczaj. Dostaję białej gorączki, kiedy widzę, jak naruszane są prawa klienta. I, oczywiście, napisz jaki to sklep
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  9. #9
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    No kurcze masakra.. niech sobie szukaja paragonu. tez musza gdzies miec swoj..
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  10. #10
    Chustonówka Awatar tynka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    28

    Domyślnie

    kupiłam w organicalulu. gatki już zszyte i mam zamiar używać a sklepu unikać
    wolę się zając młodym, niż się użerać.poza tym to oni więcej na tym stracą, bo jestem na początku pieluchowania wielo i jeszcze spoooro mi brakuje
    Łobuziak 08.06.2012
    Kwiatuszek 21.03.2014

  11. #11
    Chustonoszka Awatar indianka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    133

    Domyślnie

    Mi też się popruły na boku, na szwie, ledwo użyte. Zastanawiam się czy coś z tym robić, bo w razie reklamacji jakiś czas zostanę bez jednego otulacza... Ja go zszyłam na razie luźnym szwem w ręku i jest ok.

  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    U mnie tez się popruły na szwie przy nóżce nie pamiętam,gdzie je kupiłam ale zszyłam i używałam i nie było przecieków jednak dziś poszły na wymiankę bo mi wełna za gruba była a mam trochę wełniaczków więc nie było mi go żal.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •