Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: panowie o chustach:)

  1. #1
    Chustomanka Awatar kiwka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    956

    Domyślnie panowie o chustach:)

    chciałam tylko przytoczyć rozmowę jaką wczoraj podsłyszał chcąc nie chcąc mój mąż w windzie w pracy. jechał z dwoma zupełnie obcymi sobie panami, którzy rozmawiali ze sobą na temat wakacji. jeden mówi że ma trójkę dzieci - lat 7,2 i coś koło roku. Mniej więcej sens jego wywodu był taki:
    - wiesz, jedziemy nad morze, ale z małym nie ma problemu bo w chuście noszony

    Drugi na to:
    - mój ma ponad dwa lata i nie chce już do chusty

    Mina mojego męża:
    Moje M&M'sy: Maciek (10.08.2007) i Michaś (16.03.2010)

    W Poznaniu też nosimy: Poznań "W chuście"



  2. #2
    Chustofanka Awatar ginger
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wołomin
    Posty
    222

    Domyślnie



    mój mąż rozmawiał z kolegą z pracy że tyle miejsca w bagażniku jest jak się wózka nie bierze, na co klient w salonie: to fakt, żona tylko gondolkę miękką wzięła dla córeczki do spania a tak to w chuście, te chusty takie super. mąż:

  3. #3
    Chusteryczka Awatar efcia1981
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    opolskie
    Posty
    2,659

    Domyślnie

    ja uwielbiam jak mąż tłumaczy niewtajemniczonym zalety noszenia w chustach czy mietkach, jednocześnie uświadamiając o szkodliwości wisiadeł
    ttttaaaaka dumna wtedy jestem
    Patryk 2011, Paulinka 2012

  4. #4
    Chusteryczka Awatar kamisia
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Ełk
    Posty
    2,631

    Domyślnie

    Mój w chuście chodzi czasem do jakiegoś kolegi, jak akurat ja mam wychodne.

    Ostatnio kumpel (nasz wspólny): Ale jak będę miał mieć dziecko to powiecie mi co i jak?
    Moje Skarby: Tymek (maj 2012) i Lolek (wrzesień 2015)

    Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że zdobycie tego wymaga czasu - czas i tak upłynie.


  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    tak... mój w pracy te uświadamia.... ale później przechodzi do aspektu finansowego... i jak mówi ile to żona na ostatnią chustę wydała... a potem ile ich posiada...

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Kocia_mama
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów. No prawie.
    Posty
    2,272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatkan Zobacz posta
    tak... mój w pracy te uświadamia.... ale później przechodzi do aspektu finansowego... i jak mówi ile to żona na ostatnią chustę wydała... a potem ile ich posiada...
    O nie! Wszystko psuje !


    <Miejsce na mądry cytat>

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    ale o strasznych wisiadłach obrazowo też opowiada... no i na nasze forum odsyła
    edit.
    a i o bazarku też wspomina...
    no i ostatnio to też o wielo zaczął sceptyk jeden mówić i chwalić

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    matko, mój też totalnie oszalał
    jak na początku popatrzył i stwierdził że fajne i jak chcę to się mogę w to bawić ALE bez niego. Opór u niego trwał dzień
    tak teraz aż rwie się do uświadamiania obcych ludzi noszących w wisiadłach; mało tego on uważa mnie za wszechwiedzącą specjalistkę i traktuje jak guru
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Mój dobry kolega spytał:
    "Zachustujecie nas?"

    W ten sposób dowiedziałam się że będzie tatą
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    338

    Domyślnie

    Mój tęz uświadamia nowych tatusiów o szkodliwości wisiadeł i zaletach chust...nie raz już brał chustę do pracy, żeby pokazać co i jak


  11. #11
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    20

    Domyślnie

    ojej jak fajnie ze wasi TZci nosza w chustach, moj tylko skwitowal: this is so gay!
    no i musielismy kupic nosidelko, bondolino, nowe!ale nie zaluje bo chyba sie powoli przekonuje do noszenia no i od chusty, dajcie mi jeszcze kilka miesiecy

  12. #12
    Chustomanka Awatar panna.z.wilka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    543

    Domyślnie

    Mój się zachustować nie dał. I nie dlatego że this is so gay - po prostu zbyt dużo zbyt precyzyjnych ruchów trzeba przy tym wykonać. I to w bezpośrednim kontakcie z niemowlakiem
    Ale na chustę złego słowa nie da powiedzieć
    I kazał mi się zacząć za nosidłem dla niego rozglądać
    A! No i na wyprawach po mieście nie raz usłyszałam konspiracyjnym szeptem "A to tamto, to nosidło czy wisiadło?"

  13. #13
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Mój też jest wielkim orędownikiem chust i nosideł, gdzie się da, oraz tępicielem wisiadeł. Najfajniejsza sytuacja była na targach Mother&Baby, jak poszedł na stoisko BabyBjorna (z naszym synem w Tuli, by the way).
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  14. #14
    Chusteryczka Awatar szapata
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Grochów
    Posty
    1,846

    Domyślnie

    mój tez jak widzi na ulicy wisiadło, to nie może nie skomentować... a jak jeszcze przodem do świata, to normalnie najchętniej pobiegłby opieprzyć... strasznie sie też martwi o klejnoty maluszków z tekstem "jakby ta ojca w to wsadzić zaraz zmieniłby na mietka!". Sam chustuje, a któregoś dnia, jak musialam mu Młodą do pracy podrzucić (księgowy a siedział wówczas przy recepcji), to wzbudzał ogólny zachwyt, siedząc za biurkiem z zamotaną Młoda i klepiąc swoje cyferki ale więcej koleżanek przekonał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •