Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bunt chustowy czy chce mu się spać?

  1. #1
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie Bunt chustowy czy chce mu się spać?

    Nosimy się prawie codziennie jak nie codziennie. Na spacer wychodzimy w chuście na kilka godzin. Jak mam Macka zamotać to mu się pojawia banan na buci, jak go zarzucam na plecy to zaciesza sie. Ale po jakis 1,5-2 godzinach spaceru chce z chusty wyjsć, kręci się i krzyczy. Zwykle jesteśmy pod domem to go nie wyciągam. Czasem pomarudzi okropnie i w chuscie zaśnie. Albo dojdziemy do domu, odwiążę go, dam cyca i zasypia. To bunt chustowy czy co? Wcześniej tak nie robił...
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  2. #2
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Ja bym obstawiała, że po prostu zmęczony spacerem i śpiący, a nie może/nie chce jeszcze zasnąć i zaczyna marudzić.

  3. #3
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    Hmmm ... moja ma niecałe 9 miesięcy i też tak ma. Dla mnie to jest oznaka, że ma dość "przy mamusi" i chce "na wolność". (nie na stałe of course, tylko w danym momencie). Ja to nazywam "akumulatory naładowane" - można ruszać w świat samodzielnie
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

  4. #4
    Chustomanka Awatar Selene
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Wrocław i okolice
    Posty
    726

    Domyślnie

    u nas to niezawodna oznaka, że Dzieć śpiący jest okrutnie, jeszcze chwila przytulania i zaśnie
    Uczę zarządzania śmiechem i skutecznej radości facebook.com/InstruktorkaSmiechu / Matka-Polka-chustonoszka Starszak II 2012 i Młoda XII 2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •