Pokaż wyniki od 1 do 20 z 377

Wątek: Moje szmaciane lale. Maurycy post 366

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie Moje szmaciane lale. Maurycy post 366

    Jakiś czas temu pokazałam moją pierwszą szmacianą lalę. Jako iż dostałam potem kilka pytań dotyczących kupna takowej to zapraszam tutaj na handmade

    Lale uszyte są z wysokojakościowej bawełny, wypchane owczym runem. Są miękkie i ciepłe Idealne do przytulania. Włosy robione są z włóczek naturalnych. Wielkośc lali to ok 36 cm.

    Moja pierwsza lala to Zuzia. Mieszka u nas w domu i jest bardzo kochana przez mojego synka. Ignacy zabiera ją wszędzie ze sobą.








    Kolejna to Milenka.
    Uwielbia psocić i bawić się na dworze. Bardzo lubi pływać oraz oglądać kwiatki. Ma 36 cm.













    Milenka ma włosy z włóczki 100% bawełnianej, bardzo dobrej gatunkowo. Fryzurę można dowolnie zmieniać. Ubranko jest ściągane, dla ułatwienia sukienka jest zapinana na napkę. Buciki i kapelusz zrobione są z bardzo mięciutkiej i delikatnej w dotyku włóczki 100 % bambus.
    Milenka najprawdopodobniej ma już swój nowy dom- była szyta na zamówienie, ale czekam na akceptację

    Każda lala robiona jest ręcznie przeze mnie.
    Proces szycia takiej lalki trwa długo- to minimum kilkanaście godzin. Jako iż na stanie mam jeszcze dwa maluchy oraz firmę to myślę że jestem w stanie szyć ok 3 lale na miesiąc.

    Cena od 240 zł + pp
    W zestawie za tą cenę jest lala z dowolnym ubrankiem (sukienka albo bluzka + spodnie) z bucikami i kapeluszem/ czapeczką. Na życzenie mogę doszyć więcej ubranek.

    Lista oczekujących:


    Zuz ???
    wiwi ???
    ZAZA ???
    dita POTWIERDZONE
    wicia POTWIERDZONA
    Danala DOSTAŁAM INF
    iska POTWIERDZONE
    madalenka DOSTAŁAM INF
    Ostatnio edytowane przez MonikaK ; 31-01-2015 o 10:57
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •