Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: wełniak dla chodząco-biegających

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    16

    Domyślnie wełniak dla chodząco-biegających

    Jaki byłby najlepszy wełniak dla półtorarocznego dziecka?
    czy amsterdam daje rade przy tetrze? czy nie wyłazi?
    Maria16.03.2011

  2. #2
    Chusteryczka Awatar chioma
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    UK
    Posty
    2,439

    Domyślnie

    U nas swietnie sprawdzają sie Storcheny z muslinem spiętym snappi
    B. 2011
    S. 2012 [']
    M. 2013
    B. 2014

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Loveybums otulacz (nie gatki) jest świetny na dzień dla biegającego szkraba - cieniutki, dobrze podtrzymuje pieluchę
    P. 2007, D. 2010

  4. #4
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    A u nas nieustająco tetro z tetrą Młody otulacze na rzepy rozpina a z guziczkiem i haftkami nie daje rady (nawet nie próbuje!).
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,747

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirabel Zobacz posta
    Loveybums otulacz (nie gatki) jest świetny na dzień dla biegającego szkraba - cieniutki, dobrze podtrzymuje pieluchę
    Kocham loveybumsy, ale....
    otulacz jest IMO świetny tylko dla niebiegającego szkraba - ten akurat, zjeżdza z tyłka, owszem, jest miękki i baaardzo elastyczny, ale się nie trzyma, bo nie zawsze zakladam zapine w kroku body, gacie są niezawodne - kazde, nie tylko loveybums.
    Jedyny sprawdzony zapinany otulacz dla biegacza odkrywcy to po mojemu amsterdam.

    Nie umiem skladac tetry w latawce i tym bardziej zapinac snappi (zwłaszcza jak zapinany obiekt straszliwie się spieszy do gaci uzywam tylko formowanek, a do otulacza tetry lub flaneli w prostokąt
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    16

    Domyślnie

    właśnie pytam dlatego ze do tej pory miałam Franiszkowy ( otulacz nie majtki wełniane) i on strasznie się rozciąga jak jakaś dzianina i po paru krokach od założenia z tetra lub muslinami Marysia ma go miedzy nogami a nie na pupie storchen jakos mi nie podpasował i go sprzedałam, wydawał mi się strasznie gruby i nie pasował do letnich sukieneczek

    Rozważam ten amsterdam lub ecodidi. A ten amsterdam z tetra trzyma sie na pupie?
    Maria16.03.2011

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Kocham loveybumsy, ale....
    otulacz jest IMO świetny tylko dla niebiegającego szkraba - ten akurat, zjeżdza z tyłka, owszem, jest miękki i baaardzo elastyczny, ale się nie trzyma, bo nie zawsze zakladam zapine w kroku body, gacie są niezawodne - kazde, nie tylko loveybums.
    Jedyny sprawdzony zapinany otulacz dla biegacza odkrywcy to po mojemu amsterdam.
    Espejo pozwolę sobie zachować jednak całkiem odmienne zdanie
    U nas wszystkie gatki zjeżdżają z pupy (szczupłe ale nie chude dziecko, dość wysokie jak na swój wiek) i jedynie Loveybums otulacz świetnie sobie radzi

    W sprawie amsterdama się nie wypowiadam bo nie miałam
    Czy on jest podobnej grubości jak wełniak BabyBeehinds?

    Tak więc jak widać MamoMarysi - co mama to opinia
    nawet nie ma jak Ci poradzić, żebyć wypóbowała wszystkiego po trochu i zobaczyła co Wam pasuje bo wełniaki drogie

    Wełniak Tetro moim skromnym zdaniem tak, o ile masz drobne dziecko
    P. 2007, D. 2010

  8. #8
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ecodidi jest super

  9. #9
    demona
    Guest

    Domyślnie

    amsterdam u nas to porazka była. Najlepsze gatki storcheny.

  10. #10
    Chustonoszka Awatar indianka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    133

    Domyślnie

    Ja używam za dużego otulacza Imse Vimse i od niedawna dopasowanych gatek Storchenkinder, ale teraz już tylko z formowankami. Nie mam nerwów do prania plam powstajacych przy muślinach. Imse Vimse świetnie dawało radę z muślinami.
    Używałam jeszcze Manymonths longies jako otulacz i muśliny w tym to była porażka. A i sama funkcja otulacza w tych gaciach, to moim zdaniem nieporozumienie - bardzo chłoną wilgoć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •