Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Mój dzieć stęsknił się za chustą...

  1. #1
    Chustomanka Awatar sheep
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    908

    Domyślnie Mój dzieć stęsknił się za chustą...

    Gorąco, więc od weekendu nie nosiłam młodej - lat dwa.
    Chusty pochowane w szafie, więc moje zdesperowane dziecko przyniosło kocyk, rozłożyło na łóżku, położyło się i czeka... (bo młodą wciąż wrzucam tobołkiem na plecy z łóżka właśnie). Matka nie skumała, o co chodzi, ale jaśnie oświecony tata od razu stwierdził, że młoda chce na plecy. No przecież!

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    lubie to!!!!!!

    moj Szymi też przechodzi renesans noszenia mała noszona to i on chce a najlepsze ze wcale nie pamieta tego ze jeszcze rok temu mamusia go na barkach dźwigała, a jak mu fotki pokazuje to pyta z niedowierzaniem TO SZYMI??

  3. #3
    Chustofanka Awatar mila_la
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    249

    Domyślnie

    O jejku! Ale fajnie!
    Tez liczę na taki renesans noszenia kiedys. Mój Mały obecnie przeżywa bunt chustowy. Pięknie nam wychodził plecaczek i spacerki w nim, a ostatnio nijak nie daje się zarzucic Oczywiscie jestem tym faktem załamana, ale licze na to, że to przejściowe Może też kiedys sam się upomni

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    moja ostatnio wywlekła ze stosiku i mi szmatę ostentacyjnie pod nogi rzuciła

  5. #5
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    Słodkie te Wasze opowieści
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

  6. #6
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Ale fajne macie chuściochy
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa / Gdańsk
    Posty
    47

    Domyślnie

    ale słodkie ja noszę młodą, wcześniej w elastyku, teraz 2x. młodego nie nosiłam. Próbuję wiązać plecaczek, na razie nie mam odwagi z młodą, a zwłaszcza zarzucaniem na plecy i trenuje na miśkach. Zaproponowałam młodemu modelowanie, z chęcią i to dużą się zgodził, ale chyba coś źle robiłam, bo w trakcie stwierdził, że ma już dość i jest mu źle



    Ciusiu 13.10.2008
    Liluś 19.02.2012

  8. #8
    Chustomanka Awatar astro
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    WrocłaW
    Posty
    843

    Domyślnie

    Coś chyba wisi w powietrzu, bo miałam zakładać taki sam wątek. Moja Mysza ma prawo nie pamiętać noszenia w chuście bo było to okazjonalne, zawsze w wakacje i na wyjazdach, a że była taka potrzeba szmata wyleciała z domu szybko (jakieś 2 lata temu).
    A że niedawno zawitała u nas Ulka, ukłony w stronę poprzedniej właścicielki alifi
    Mysza nie skojarzył że to fajne kolorowe w paski to chusta, bo nasz elastyk czy pożyczona tkana szmata od koleżanki są jednokolorowe (granatowe, brązowe), widział jak Smoka noszę gdy po niego przychodzę do przedszkola i załapał, wczoraj wieczorem marudził że chce żeby go zawiązać, ale nie załapałam.
    Ta sama sytuacja powtórzyła się rano "mamuś, no mamuś zawiąż mnie," - patrzę o co mu chodzi, co mu zawiązać, sandały....
    "mamuś zawiążesz mnie tak jak Tomka?"
    no tak i nastała jasność w matczynej łepetynie
    Wrzuciłam go na dosłownie 2-3 minuty do plecaka, jaka była radość, jaką mi potem miłość po drodze do przedszkola wyznawał i w tej małej łepetynce trwał twórczy proces który zaowocował stwierdzeniem "mamuś kochana pójdziemy dziś na spacer, weźmiesz mnie na plecy do chusty, zawiążesz mnie a tato weźmie Tomka" ....co na to moje wątłe ramiona, a nie mówiąc co na to mąż
    3 Muszkieterów i Mała Księżniczka 20.07.200810.12.2011 24.11.201417.11.2017

  9. #9
    Chustomanka Awatar lampka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    okolice Katowic
    Posty
    751

    Domyślnie

    U nas to samo Dziś moja starsza, na widok chusty przygotowanej do wrzucenia młodej (kieszonka!), uparła się, że to ona chce do chusty. I tak nosiłam dziś 14 kg z przodu

    A wiecie, że wątek bez zdjęć jest nieważny?
    Starsza 2009 Młodsza 2012
    W ostrej fazie nawrotu chustouzależnienia <---- juz po!

  10. #10
    Chustofanka Awatar kachna_zg
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    364

    Domyślnie

    mój starszak ostatnio się uparł i kazał zawiązać w 2x przygotowany dla siostry... niosłam z 2 piętra 18kg żywej wagi, z przodu we flamingach i flamingi i ja daliśmy radę
    Zoja w tym tygodniu nosiła za mną manducę i domagała wrzucenia z przodu
    Maciek 27.01.2009; Zoja 12.01.2011

    Doradca Noszenia Clauwi®, Doula, Promotor Karmienia Piersią Zielona Góra i okolice

  11. #11
    Chustonoszka Awatar Gusia_
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    118

    Domyślnie

    Moja Lilka jak płacze i odkładam ją na łóżko, żeby się zamotać to od razu się uspokaja, a czasami nawet uśmiecha i grzecznie sobie czeka! Kto by pomyślał jak szybko dzieć może pokochać chustowanie

  12. #12
    Chustomanka Awatar Anik801
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    832

    Domyślnie

    Mój 2l.i 4mies. nie noszony już od dawna też sobie przypomniał i wlazł mi pod sweter.Jak się okazało chciał być noszony z przodu Waży 13kg.ale jak mus to mus

  13. #13
    Chustomanka Awatar Georgina
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,174

    Domyślnie

    Jagoda czasami sama przynosi mi chustę, w której chce być noszona. Bierze też najkrótszą kółkową i próbuje nosić pluszaki. Muszę jej uszyć małą kółkową.
    Nie nosimy się już tak często jak kiedyś, bo mała spaceruje też na własnych nóżkach. W użyciu jest kółkowa gdy się maleńka zmęczy.
    Czasami zdarzy się dzień, gdy nie nosimy w ogóle. Wtedy w nocy dziecko jest niespokojne, tuli się do mnie bardziej intensywnie niż zwykle. Dzisiaj np. usnęła z głową na moim brzuchu





    Bubu 7.9.2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •