Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pieluszki Ones&Twos

  1. #1
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie Pieluszki Ones&Twos

    Taka nowość chyba. Jak nie nowość, to mnie poprawcie, ja je właśnie pierwszy raz widzę i oglądam
    Opisu na stronie pieluszkarni jeszcze nawet nie ma, bo "się" tłumaczy.
    Znacie, miałyście?
    To jest takie niby AIO, ale nie do końca Jeden wkład chłonny ma w sobie na stałe, a więcej można dokładać, na noc lub dla większych sikaczy. Ma z przodu taką kieszonkę na dodatkowe wkłady.
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  2. #2
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    Mam już ją od jakiegoś czasu, używam z rzadka jak dna w stosiku sięgnę. Fatalna pieluszka. Mam bardzo wąskie i szupłe dłonie mimo to nie mogę*wcisnąć ręki do tej ichsiejszej kieszonki by włożyć*ten dodatkowy wkład chłonny. Gumka na plecach i te przy nóżkach mega wpijają się w ciałko mimo że synek szczupły. Kiepsko się pierze wręcz nie dopiera prze gumkach ponieważ te są bardzo pomarszczone i w pralce kiepsko się*te miejsca dopierają. Mikropolar kiepski, po kilku praniach wygląda mało atrakcyjnie w dodatku robi się bardzo wilgotny po siknięciu i śmiem wątpić czy zapewnia poczucie suchości. Rzepy się kłaczą.

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    mam tą pieluszkę sztuk - jeden i nie jestem z niej zadowolona. mój synek jest szczupły a wszystko mu sie odciska. Nie zrobił nigdy kupy do pieluszki a pieluszka wygląda jakby - brudna. Nie wiem czym to jest spowodowane? Używam rzadko pieluszek, mam spory stosik a do tego piętaszek ma wprowadzone NHN więc jak pieluszka jest dwa, razy w miesiącu użyta to dużo. Dlatego nie wiem jak by wyglądała gdyby była używana częściej.

  4. #4
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie Ones and Twos

    jak w temacie, używał ktoś?
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  5. #5
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Jest dość specyficzną kieszonką - ciężko wcisnąć do środka jakieś dodatkowe wkłady... W standardzie jest jeden wkład wszyty pod mikropolarek i jeden puszczony na wierzch wyglądający jak wkład od itti bitti AIO tylko bez nap Rzepy mocne, jest dość mała jak na one size. U nas pieluszka zdecydowanie dzienna - na noc raczej wyciek byłby murowany.


  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Ja też używałam i mam co do niej mieszane uczucia. Na pewno bardzo ładna i zgrabna. Zgadzam się z poprzedniczką, że to raczej mały One Size i na większe dzieci może być za ciasna. Rzep trzyma mocno ale bardzo szybko łapie "kłaczki" i w sumie już po pierwszym praniu wygląda tak sobie. Pieluszka wąska w kroku jak IB. Bardzo fajny polarek - też jak w IB czyli nie kulkuje się. Nie wiem, w jaki sposób można włożyć wkład do tej kieszonki. Myślę, że jest to raczej przewidziane do lepszego suszenia aniżeli pakowania czegokolwiek do środka. U nas przecieka przy nóżkach (ale większość pieluszek przecieka więc nie jestem w tej kwestii żadnym wyznacznikiem ). O dziwo moim zdaniem schnie dłużej niż IB AIO a wkład ma z mikrofibry wiec powinna schnąć krócej. Poza tym jak bambus schnie długo to nadal jest "świeży" a ta pieluszka u mnie po długim suszeniu po prostu kiśnie. Muszę ją więc dosuszać nad kaloryferem bo inaczej zapach jest mało świeży Jak dla mnie na plus wygląd ale co do funkcjonalności mam mieszane uczucia.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Ja kupiłam dwie na wyprzedaży w Pieluszkarni i żałuję że tylko dwie Uzależniona od Yettek jestem ale za szerokie w kroku dla córci (dla synka były idealne). Te są super w kroku i świetnie leżą na pupce, wkład wchodzi ciężko ale ja tam umiem go do środka wśliznąć . Wbrew pozorom nie schnie długo.
    Daję 4/5.
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    też mam jedną taką pieluszke, podpisuje się pod opiniami poprzedniczek, bardzo średnia, nie jestem z niej zadowolona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •