Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Witam wszystkich! :)

  1. #1
    Chustonoszka Awatar kamilajka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    135

    Domyślnie Witam wszystkich! :)

    No więc po kilku postach wpadłam na to, że wypada się przywitać
    Jestem mamą (o ile wiemy) małej Natalii, która lada dzień ma wyjść na świat. Na chusty zachorowałam jakiś czas temu - kiedyś zobaczyłam u koleżanki i kolorki mnie urzekły, ale temat odświeżyłam dopiero w trakcie ciąży. Nie pamiętam już, jak i dlaczego. W każdym razie niedługo mam zamiar zacząć. A przy okazji wkręciłam się w temat wielopieluchowania, EC... Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
    Na razie mamy kółkową z chusta.pl, pożyczoną tkaną, pasiaka, no i uszyte kilka pieluszek, wkładki laktacyjne. Mam tylko cichą nadzieję, że mała polubi chustowanie, no i czekam (nie)cierpliwie na debiut .
    Natalka (29.06.2012 r.), Zosia-Aniołek* (01.2014 r.*), Piotrek (04.12.2014)

    http://zrobionezkartonu.pl/

  2. #2
    Chustonoszka Awatar Makurora
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Zgierz
    Posty
    144

    Domyślnie

    Witam serdecznie i życzę szybkiego rozwiąznia, bo widzę, że maleństwo już się szykuje na świat ! A tu mamusia niespodzianki przygotowała, więc nie ma co tak długo w brzuchu siedzieć!
    Są wśród nas ludzie, którym towarzyszy wieczny głód...
    www.prader-willi.pl

  3. #3
    Chustonoszka Awatar Wiosenna
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    149

    Domyślnie

    Witaj!
    Kto wie, może nawet spotkamy się na porodówce, bo i ja lada dzień tam wyląduję
    A noszenie w chuście jest suuuper! Masz spore zapasy, ja wypróbowałam "tylko" długą chustę wiązaną. Wielopieluchowanie też wciąga, teraz zamierzam zacząć od początku, przy pierwszej córce zabierałam się do tego "z pewną taką nieśmiałością", ale wiedziałam, ze jeśli los pozwoli to jeszcze do tego wrócę!
    Trzymam kciuki za pomyślny poród i udane początki.
    Agnieszka: 10.11.2008r.
    Alicja: czekamy...

  4. #4
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    Ja też przywitałam się dopiero po miesiącu na forum , bo wcześniej mi to do głowy nie przyszło

    Powodzenia przy porodzie. Mi bardzo pomogło myślenie o tym, że poród zmierza do tego, ze za moment przytule do siebie maluszka . I pełne rozluźnienie
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

  5. #5
    Chustomanka Awatar Jago
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    656

    Domyślnie

    Widzę, że dziś jesteś w 40 tyg i 1 dzień, mój Młodszy się właśnie w takim terminie urodził, dzien po wyznaczonym przez lekarza Powodzenia!!!

  6. #6
    Chustomanka Awatar Georgina
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,174

    Domyślnie

    Witaj!
    Życzę Ci szczęśliwego rozwiązania i miłego noszenia dzieciaczka w chustach!
    Ja żałuję, że nie zdobyłam informacji o chustach przed porodem.





    Bubu 7.9.2010

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamilajka Zobacz posta
    No więc po kilku postach wpadłam na to, że wypada się przywitać
    Jestem mamą (o ile wiemy) małej Natalii, która lada dzień ma wyjść na świat. Na chusty zachorowałam jakiś czas temu - kiedyś zobaczyłam u koleżanki i kolorki mnie urzekły, ale temat odświeżyłam dopiero w trakcie ciąży. Nie pamiętam już, jak i dlaczego. W każdym razie niedługo mam zamiar zacząć. A przy okazji wkręciłam się w temat wielopieluchowania, EC... Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
    Na razie mamy kółkową z chusta.pl, pożyczoną tkaną, pasiaka, no i uszyte kilka pieluszek, wkładki laktacyjne. Mam tylko cichą nadzieję, że mała polubi chustowanie, no i czekam (nie)cierpliwie na debiut .
    Dobrze zrozumiałam,że masz uszyte wkładki laktacyjne? Ja też chcę, podsuniesz jakies fotki czy linki?

  8. #8
    Chustofanka Awatar Itula
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    259

    Domyślnie

    Witaj Kamila tak witam szczególniej bo widzę że też z Gdańska jesteś. Także pozdrowienia przyjemnie chłodne (bo gorące przy tej pogodzie to nic pozytywnego) A na życzenia szczęśliwego rozwiązania już pewnie za późno

  9. #9
    Chustonoszka Awatar kamilajka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    135

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za miłe słowa! My już rozpakowane, malutka urodziła się 29 czerwca, 2 dni po terminie. Jest słodka, ale niestety była trochę chora, dlatego musiałyśmy spędzić ponad tydzień w szpitalu. Teraz już jest dobrze, powoli uczymy się siebie i planujemy zacząć chustonoszenie (na razie mała odreagowuje oddzielenie od mamy i woli cyca lub cokolwiek do ssania).
    Natalka (29.06.2012 r.), Zosia-Aniołek* (01.2014 r.*), Piotrek (04.12.2014)

    http://zrobionezkartonu.pl/

  10. #10
    Chustonoszka Awatar kamilajka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maya Zobacz posta
    Dobrze zrozumiałam,że masz uszyte wkładki laktacyjne? Ja też chcę, podsuniesz jakies fotki czy linki?
    Fotek niestety nie mam - może uda mi się wstawić później. Szyłam z bluzek bawełnianych - 3 kółka, średnica chyba ok. 7-8 cm, w środek mniejsze kółko wycięte ze ściereczki mikrofibry. Zszyte na maszynie dookoła, na zewnętrznej stronie.
    Natalka (29.06.2012 r.), Zosia-Aniołek* (01.2014 r.*), Piotrek (04.12.2014)

    http://zrobionezkartonu.pl/

  11. #11
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Gratuluję córeczki! karmcie się i noście na zdrowie.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  12. #12
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Witaj Gratuluje coruni..niech sie chowa zdrowo....
    zyczymy udanego chustowania....
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •