Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: Potrzebna superchłonna pielucha na nocki dla grupy wagowej 16+

  1. #61
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    jeszcze co do podkładów, może komu się przyda, bo czasem trudno liczyć na dzidziusiowe (choć tu akurat tetro ma trochę większe chyba niż norma) - ikea ma takie duże podgumwane prześcieradła frotowe na gumkę, na wszelki wypadek mamy takie założone na łóżko nasze i córki - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90152777/
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  2. #62
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    ten podkład ikei też mamy,wtedy młoda była chora,więc wpadki były non stop i ręcznik i folia zdawały egzamin,teraz przy najmłodszej,gdy wpadka moze być raz na kilka miesięcy to właśnie taki podkład mamy,zmiana bardziej mecząca,bo to i podkład i prześcieradło i dziecko mokre,ale to jest naprawdę dobre,jak wpadki rzadkie.aha,nam on troche szeleści,nie wiem dlaczego,może przez złe pranie?

    edit-jul co Ty masz takiego śmiesznego w avatarze?teatrzyk?
    strasznie mi się podoba

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    edit-jul co Ty masz takiego śmiesznego w avatarze?teatrzyk?
    strasznie mi się podoba
    to chyba rodzinka z Lego Duplo- jest mama, jest tata (w tle) jest córeczka i synek


  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    jeszcze co do podkładów, może komu się przyda, bo czasem trudno liczyć na dzidziusiowe (choć tu akurat tetro ma trochę większe chyba niż norma) - ikea ma takie duże podgumwane prześcieradła frotowe na gumkę, na wszelki wypadek mamy takie założone na łóżko nasze i córki - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90152777/
    Jul a ten ochraniacz oddycha? Człowiek się nie poci?
    K. 2010 i A. 2012

  5. #65
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    nie wiem jak ten ikeowy, ale na pewno widziałam na necie takie prześcieradło z pula, chyba było z canpolu i wcale nie było jakieś przeraźliwie drogie, tylko to jakiś czas temu już...

  6. #66
    Chustofanka Awatar mila
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    428

    Domyślnie

    U mnie 16 kilowiec na noc dostaje wonderosa ale już jest na ostatnie napy. mamy jeszcze fuzzibunzy M-ki też na ostatnie napy się zapinają więc myślę że L-ki by się jeszcze nadały. a z formowanek bambusowe Sandys Mother Ease L-ki + wkładka i otulacz Air Flow ME rozm L ( w ten otulacz to chyba wszystko się zmieści)
    edit: a co do podkładów to można duże wielorazowe dostać w sklepach zaopatrzenia medycznego
    Duży - VIII 2009, Mały 29 t.c. - XII 2011

  7. #67
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    ten podkład ikei też mamy,wtedy młoda była chora,więc wpadki były non stop i ręcznik i folia zdawały egzamin,teraz przy najmłodszej,gdy wpadka moze być raz na kilka miesięcy to właśnie taki podkład mamy,zmiana bardziej mecząca,bo to i podkład i prześcieradło i dziecko mokre,ale to jest naprawdę dobre,jak wpadki rzadkie.aha,nam on troche szeleści,nie wiem dlaczego,może przez złe pranie?
    u nas starsza jakoś bezboleśnie przeszła na spanie bez pieluchy, zresztą we własnym małym łóżeczku, a młodszy jeszcze nie na tym etapie (no, teraz jak lata z gołym tyłkiem to siuśnął na nasze i na siostry łóżko), więc często nie pierzemy i nie szeleści - nie wiem, czy przy intensywniejszym praniu by nie zaczął?

    Cytat Zamieszczone przez Ilka Zobacz posta
    Jul a ten ochraniacz oddycha? Człowiek się nie poci?
    my się specjalnie nie pocimy, młody owszem, ale on nawet na zawieszonym w powietrzu cienkim hamaku by się pocił :/

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    edit-jul co Ty masz takiego śmiesznego w avatarze?teatrzyk?
    strasznie mi się podoba
    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    to chyba rodzinka z Lego Duplo- jest mama, jest tata (w tle) jest córeczka i synek
    właśnie tak - po bokach są jeszcze nasze koty cieszę się, że się podoba
    Ostatnio edytowane przez jul ; 08-07-2012 o 00:27
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •