Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: PILNE! Ergo Tula czy Manduca czy jeszcze coś innego?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny
    Posty
    32

    Domyślnie PILNE! Ergo Tula czy Manduca czy jeszcze coś innego?

    Chcę zakupić nosidło ergonomiczne dla mojej córki. Potrzebujemy na wyjazd 7-15. lipca. Wolę ergo od chusty, bo szybciej się zakłada i nie zamiatam szmatami ziemi. Córka na wyjeździe skończy 6 miesięcy. Główkę trzymała prosto już w pierwszym miesiącu. Na razie samodzielnie z pozycji leżącej nie siada, ale jak posadzę ją na kolanach czy w leżaczku, to nie chce w takiej półsiedzącej pozycji być, tylko siada prosto (nie opiera się). Ma teraz ok. 7,5 kg i 67 cm. Czy możemy używać nosidła ergo czy tylko chusta? A jeśli nosidło to jakie? Tula, Manduca czy polecacie jakieś inne?
    żona Szymona od 28.04.2009 r., mama Bogumiły od 11.01.2012 r., Jadwigi od 30.08.2014 r. i Weroniki od 1.11.2019 r.




  2. #2
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,723

    Domyślnie

    Mialam podobny dylemat - ja zdecydowanie polecę manducę, mialam tuli w okolicach -7-8 mca synka i wydawalo mi się, ze wymusza zbyt wyprostowaną pozycję pleców - juz siadal sam. W manduce pozycja była lepsza - bardziej zaokraglona, wyrazniejsza zabka. I choc tuli wygodniej mi sie zakladalo (maz wolal manduce) zostala manduca.
    Zresztą manduca to nosidlo na lata
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •