Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: proszę o podpowiedz. jak u as z zasypianiem?

  1. #1

    Domyślnie proszę o podpowiedz. jak u as z zasypianiem?

    Witam jestem mamą 2miesiecznej Poli. od urodzenia noszonej w chuście. najpierw elastyczna a od 6 tygodnia tkana. Pola kiepsko zasypia w chuscie, muszę ja bujac, zasłonic oczy, szemrac, czesto płacze a nawet wrzeszczy. tylko kilka razy się udało ze zasneła tak poprostu jak chodziłam po domu i cos robiłam. dodam jeszcze ze mam 2 starszych dzieci i dosc głosno w domu jest. Na spacerze jeszcze gorzej , wiec wychodzę dopiero jak zasnie. od dwóch tygodni dawałam jej do wyciszenia smoczek ale musiałam odstawic bo zaczeła kipsko ssac. a dodam jeszcze ze jak zasnie to spi góra 40min. Wieczorami tak od 16 stej trudno ja ululac w chuscie (bez chusty byłby straszny płacz do wieczora tzw kolki) a jak zasnie spi krótko
    Npiszcie kochane jak jest u Was. moze macie jakies sposoby na dobry chustowy sen wrazliwców.
    dziekuje i pozdrawiam chustomamy

  2. #2

    Domyślnie

    Brzmi to jak opis mojej Nadii, jak była w tym wieku. Zrobiło się lepiej, jak minęły kolki - nie wiem tylko, czy Cię to pocieszy.

  3. #3

    Domyślnie

    och dziekuje. pocieszyło. kolki mijaja około 3-4 miesiąca wiec juz niedługo....

  4. #4

    Domyślnie

    a kolki minęły kiedy?

  5. #5

    Domyślnie

    podręcznikowo - między 12 a 14 tygodniem.

  6. #6
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    u nas bylo podobnie i tez kolki
    minely na koniec 3 miesiaca

  7. #7

    Domyślnie

    to juz niedługo
    A powidzcie jak było później, zasypiają spokojnie w chuście? długo spią?

  8. #8
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    moja obecnie zasypia w chuscie, odkladam i spi po 2 godziny

    ale wczesniej po usypieniu spala jakies 30-60 min bez wzgledu czy w chuscie czy w lozeczku

  9. #9
    Chustofanka Awatar marzen@
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    184

    Domyślnie

    Moja w tym wieku w chuście ładnie spała tylko na spacerach, z tym, że ja wybierałam miejsca, gdzie było cicho. W domu w chuście nie chciała, spała tylko na rękach, odłożyć się nie dało. Przeszło gdzieś w wieku 3-4 m-cy, to znaczy dało się odłożyć jak zasnęła na rękach lub usypiała w naszym łóżku.

  10. #10

    Domyślnie

    Moja do 10 miesiąca zasypiała tylko w chuście. Ale za to w przeciągu kilku minut nawet Oczywiście zależało od dnia. Spała długo - na spacerach to i 3 i pół godziny. Tylko ona była mega nieodkładalny egzemplarz. Jak nie spała, to cycała. Innych opcji prawie nie było

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •