Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34

Wątek: Częstochowa - czy są tu jakieś chustomamy?

  1. #1
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie Częstochowa - czy są tu jakieś chustomamy?

    Witam, nie widzę żadnych aktualnych wątków z Częstochowy, czy są tu jakieś chustomamy z mojego miasta? Chętnie bym sie spotkała i podszkoliła troszkę
    Pozdrawiam.



  2. #2
    Chustofanka Awatar Anushka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    śląskie
    Posty
    232

    Domyślnie

    Ja jestem z Częstochowy . Bardzo doświadczona to nie jestem, bo wiążemy się w kieszonkę dopiero od półtora miesiąca. Ale jakbyś chciała pozmagać się z wiązaniami razem, albo na jakiś spacer umówić to chętnie . Z tego co wiem w Czwie są spotkania klubu kangura w Centrum Twórczego Rozwoju Kangurek (www.kangurek.net). Jak coś, to pisz do mnie pm.

  3. #3
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witaj
    Ja może i nie z centrum, ale okolica się chyba zalicza, co ? My już praktycznie finishujemy z chustowaniem, aczkolwiek jeszcze czasami z sentymentu nam się zdaża ponosić.
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  4. #4

    Domyślnie

    Witajcie, jestem tutaj zupełnie nowa, również z okolic Częstochowy. Chciałabym nauczyć się wiązać i nosić moją 7 tyg. córeczkę. Chcę kupić jakąś chustę ale nie mogę się zdecydować czy zacząć od elastyka czy od razu od tkanej. No i czy warto kupować używany skoro np Nati kosztuje prawie tyle samo co nowy.
    Poratujcie dziewczynki, bo jak będę tak długo myśleć i myśleć to moja Hania dorośnie
    Mam pożyczoną od kogoś kto nie umiał wiązać jakąś chustę no name ale 3,9m. Próbowałam motać kangurka - hym nie jest to łatwe i pewnie nie do końca poprawne.

  5. #5
    Chustofanka Awatar Anushka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    śląskie
    Posty
    232

    Domyślnie

    Mama_Samiego, odpisałam Ci pw (prywatnie )

  6. #6
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    O, cieszę się bardzo z odzewu

    Mama_Samiego, ja właśnie przymierzam się do zakupu chusty tkanej i za nic nie mogę się zdecydować... Elastyka mam, tkaną mam pozyczoną, chcę mieć własną. Chyba kupię nową lennylamb, bo mam rabat, ale jeszcze się rozglądcam, rozważam... A Ty na co się zdecydowałaś?

    Anushka, a gdzie mieszkasz w Cz-wie? Spacer chętnie, ale dopiero po naszym powrocie z wyjazdu, czyli gdzieś około połowy lipca.

    Ania - to Ty doświadczona chyba. W czym nosiłaś?



  7. #7
    Chustonoszka Awatar kokosanka
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania Zobacz posta
    Witaj
    Ja może i nie z centrum, ale okolica się chyba zalicza, co ? My już praktycznie finishujemy z chustowaniem, aczkolwiek jeszcze czasami z sentymentu nam się zdaża ponosić.
    To może masz coś ciekawego czego chciałabyś się pozbyć?
    Niezbyt długie i nośne. Na lato.

  8. #8

    Domyślnie

    podnosze temat bo dopiero co go znalazlam. Milo wiedziec ze jest wiecej chustomam w Czewie chociaz jak bylam kilka razy w Kangurku to nie napawala mnie ilosc uczestnikow jakas wielka radoscia. Ale to dzieki Kangurkowi i kolezance udalo nam sie pozytywnie zaczac przygode z chustami. Jesli ktos ma ochote na chusto-spacerek to ja jestem chetna. W swoich zbiorach mam 2-zaraz 3 chusty tkane, 1 elastyka, 1 kolkowa i mei taia.

  9. #9
    Chustofanka Awatar Anushka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    śląskie
    Posty
    232

    Domyślnie

    Witaj laracrofft W kangurku rzeczywiscie moze mniej osob, bo wakacje... Ja raz bylam niedawno i rzeczywiscie pustki byly, a np. na wiosne bylo ciut wiecej osob na spotkaniu. Ale ja tylko dwa razy bylam . Caly czas noszę się z ideą jakiegoś spacerku z częstochowskimi mamami, tylko jakoś ciężko się zorganizować przy dwójce potworków Aczkolwiek miło by było

    edit: można też się umówić na jakieś macanie szmatek, też mam parę
    Ostatnio edytowane przez Anushka ; 02-09-2012 o 09:08

  10. #10

    Domyślnie

    chusto-macanko bardzo chetnie. Ja mam 2 rapalki i 1 netke bede za chwile miec

  11. #11
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    Hej dziewczyny, a w jakiej części miasta mieszkacie?



  12. #12

    Domyślnie

    ja z polnocy

  13. #13
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ale tu cisza... Gdzie się podziały Częstochowianki??



  14. #14
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    Jestem
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  15. #15

    Domyślnie

    budza sie z zimowego snu

  16. #16
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    Dziewczyny, to może jakieś spotkanie, gdy już się zrobi cieplej??



  17. #17
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was byłaby może chętna spotkac się i podszkolić mnie w wiązaniu - np. kangurka, 2X? Ja głównie z kółkowej korzystam, ale chciałabym też tkaną chustę odkurzyć, a umiem wiązać tylko kieszonkę...



  18. #18
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    28

    Domyślnie

    I ja również podpięłabym się pod to spotkanie - jesli oczywiście można. Bardzo chciałabym zacząc chustowac moją Malutka, ale potrzebuję dobrej duszy która pokarze co i jak. Ktoś sie nad Nami zlituje ?

  19. #19
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    Inkak, a gdzie mieszkasz? Nosisz choć trochę?

    Ja uczę się sama z filmików, ale wsparcie by się przydało...



  20. #20

    Domyślnie

    ja nosilam ale mloda ma juz 1,5 roku i raczej woli wlasne nozki. Chusta czeka w szafie na kolejnego kangurka za jakis czas. Kiepski ze mnie instruktor jesli chodzi o chustowanie ale w weekend mozecie cos o chustowaniu dowiedziec sie w Auchanie http://www.szczesliwe.macierzynstwo....n-czestochowa/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •