Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 268

Wątek: Ecodidi

  1. #241
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    dziekuje za doinformowanie

  2. #242
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    przyszla moja rafa z coolmaxem bez przeszyc,wizualnie laldniejsza niz na zdjeciu,jakas ftaka zgrabniejsza siee wydaje od wczesniejszych kolekcji,jutro bede testowala to napisze cos wiecej
    edit.byla na pupie zadnego przecieku,zgrabniutka jestem zadowolona,rafa jeszcze fadniejsza niz na zdjeciu taki gleboko turkusowo-morski kolor,takiej kolorystyki jeszcze w stosiku nie mialam
    Ostatnio edytowane przez karolciaczika ; 21-02-2015 o 22:45

  3. #243
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Dziewczyny, ma któraś z Was te nowe formowanki SOFI? Są śliczne, już zamówiłam 2, dotrą może na poniedziałek. Może któraś już testowała? Jak się sprawują? Dają radę w nocy?

  4. #244
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Skoro nikt się nie kwapi to ja opiszę pierwsze wrażenie. Dotarły dopiero dziś, więc na razie w fazie testów, ale pierwsze, co się rzuca w oczy to...wielkość. Są na prawdę duże. Mój Młody waży ponad osiem kg a napki ma zapięte na najmniejszy rozmiar . Wiem, że po kilku praniach dzianina nie będzie już tak puszysta i przez to pieluszka będzie wyglądać na mniejszą. Jednak w porównaniu do formowanek Kokosi, są ogromne. Myślę, że to będzie rozmiar od przynajmniej 5, 6 kg.

  5. #245
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Są bardzo chłonne? Moja dziewuszka bardo siusia w nocy i rozważam zakup

  6. #246
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Na razie ciężko powiedzieć, bo pieluszki jeszcze nie nabrały chłonności. Będę się mogła wypowiedzieć dopiero za jakiś tydzień, dwa. Pieluszka ma dołączone dwa w spinane ze sobą wkłady z dzianiny bambusowej (jeden mały, drugi duży, składany) i jeszcze kilka warstw wszytych w samą formowankę. Jeśli będzie się to wszystko dało założyć dzieciowi na pupę, to powinno być ok. Ja na razie założyłam tylko ten mały wkład i jeszcze jeden mały nie od kompletu z froty bambusowej. Młody chodził w tym w dzień. Wytrzymało jakieś 2,5 godziny.

  7. #247
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Powiedzcie mi dziewczyny: Widziałam taki śliczny, różowy wełniaczek na stronie ecodidi i zastanawiam się czy go nie zamówić, tylko tu jest mój problem... Czy z tak jasnej wełny spiorą się ślady po kupce, która może się przecież zdarzyć(że wycieknie)? Wydaje mi się, ze bezpieczniej jest dziecku w ciemnych kolorach ale ja lubię bardzo pastele. Poza tym, czy taki wełniaczek nie będzie szybko brudny od kurzu z podłogi(albo co gorsza trawy w lecie)? W rezultacie musiałabym go prać dość często bo dziecko czasem raczkuje w samej bluzeczce i pieluszce. Ja nie wiem jak to z taką wełną bywa bo patrząc na zwykły PUL to chyba takich problemów nie ma a wiele osób mówi, ze wełna z takiego otulacza jest zupełnie inna niż taka jaką się nosi w formie swetra np.

  8. #248
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Bezpieczniej wybrać ciemniejszy. Na moim różowym zostały niedoprane przebarwienia od kupki, niestety.

    Możesz zostawić pastele na późniejszy czas, kiedy do pieluchy będzie tylko sikać, a kupa do nocnika.

  9. #249
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    widziałyście nowe kolory wełniaczków ecodidi?
    jeans
    http://www.ecodidi.pl/pl/p/Otulacz-w...Jeans-cool/253



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #250
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Nowe kolory są super! Nie wiem kto projektuje te pieluszki ale te cudowne szczegóły i dobór kolorów powalają. Zastanawiam sie nad jeansem abo tym ciemnym fioletem aktualnie, choć cały czas też kusi mnie spróbowanie innej firmy niż Ecodidi

  11. #251
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Pytanie jeszcze Mam formowanki ecodidi i zastanwiam się czy bardzo różnią się od takich pupeko czy kokosi. Bo z wkladem to trochę szerokie są w kroku(mam takie z kieszonką) a córeczka już chodzi. Może lepsze byłyby dla niej kokosi?

  12. #252
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wifee Zobacz posta
    Pytanie jeszcze Mam formowanki ecodidi i zastanwiam się czy bardzo różnią się od takich pupeko czy kokosi. Bo z wkladem to trochę szerokie są w kroku(mam takie z kieszonką) a córeczka już chodzi. Może lepsze byłyby dla niej kokosi?
    te nowe ecodidi soft masz? one sa wieksze i ciut szersze w kroku od kokosi bm,jak porównanie z pupeko nie wiem bo nie mam,ale mam i ecodidi i kokosi formowanki

  13. #253
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    23

    Domyślnie

    Wifee, piszesz o nowych formowankach Ecodidi z falbankami? Tych nie używałam, ale mam wiele formowanek ze starej kolekcji, bez falbanek (krój taki jak tu http://www.ecodidi.pl/pl/p/Pieluszka...-kieszonka/199 - na pewno mogłabyś taką zamówić kolorową), moim zdaniem są bardzo zgrabne i nie nazwałabym ich szerokimi. Ale też używam tylko na noc, a na dzień wpinanych kieszonek. Natomiast mam Pupeko, są też super, świetnie leżą, ale szersze w kroku od tych moich Ecoididi...

  14. #254
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny. Mam na razie te białe i zamówiłam jedną SOFI(też na noc bo super chłonna). Pewnie przyjdzie mi dopiero jutro
    Też używam ich na noc ale zastanawiałam się czy nie włożyć jej też takiej na spacer. Niestety strasznie są szerokie(z wkładem składanym) i chyba zostanę przy wkładach i tetrze, która jest świetna z racji robienia wyjątkowo małej pupy .

    Jak wszystko przyjdzie to wstawię zdjęcia

  15. #255
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Więc tak:
    Zakupiłam po raz pierwszy formowanke SoFi i jestem pozytywnie zaskoczona. Leży o wiele lepiej na mojej rocznej dziewczynce niż takie z kieszonką i rzeczywiście jest większa niż białe. Oprócz tego jest na prawdę chłonna. Ja wypinam najmniejszy wkład bo niepotrzebny na razie.


    Po namyśle zmniejszyłam na długość o jeden rozmiar i wcale nie jest ciasno. Ne czuję tej szerokości. Wręcz wydaje mi się węższa od zwykłych ale o może wina wkładu XL składanego, który pakuję wewnątrz.

    A tu chwalę się moim nowym, pięknym, niezwykle kobiecym otulaczem



    Na nockę oczywiście zapięty luźno na długość.

  16. #256
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52

    Domyślnie

    A jak z PULowym otulaczem doświadczenia? Mi na oko się bardzo podoba i myślę nad zakupem.

  17. #257
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamillek2 Zobacz posta
    A jak z PULowym otulaczem doświadczenia? Mi na oko się bardzo podoba i myślę nad zakupem.
    Fajne są

  18. #258
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    jakie formowanki pasuja Wam pod otulacze ecodidi os? mam formowanki kokosi i puppi, czy taki otulacz je pokryje?

  19. #259
    Chustofanka Awatar ptysiakm
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Tarnów
    Posty
    191

    Domyślnie

    Mi otulacz ecodidi zakrywa wszystkie formowanki Puppi są najwęższe, więc na pewno zakryje, kokosi też próbowałam z ecodidi i jest ok! Ale dużo i tak zależy od budowy dziecka. Tak czy inaczej ja swojego ecodidi używam prawie wyłącznie z formowankami

  20. #260
    Chustofanka Awatar ptysiakm
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Tarnów
    Posty
    191

    Domyślnie

    A czy ma ktoś wkłady bambusowe soft i może je porównać jeśli chodzi o chłonność do np. puppi?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •