Cytat Zamieszczone przez oli-vka Zobacz posta
Czy obecne otulacze ecodidi nadają się na noc i zakryją wszelkie formowanki? Bo na bazarku kupiłam niby otulacz ecodidi OS, ale okazał się malutki Sprzedająca mi osoba mówi, że takie były kiedyś szyte. Na noc na pewno się nie nadaje, bo ledwo przykrywa formowankę rozmiar "S"... Czy ktoś mógłby mi podac rozmiary obecnych otulaczy (gł. szerokość w kroku)?
Cytat Zamieszczone przez annmay Zobacz posta
Zmierzyłam i otulacz ma w kroku ok. 17 cm, po praniu. Nie wiem jak z innymi formowankami, bo takowych na razie nie posiadamy, ale spokojnie przykrywa całą formowankę ecodidi z wkładem, która ma w kroku ok. 15 cm.
Dziwiłam się wpisowi annmay, że otulacz zakrywa bez problemu formowanki, ale mam od wczoraj NOWY otulacz Ecodidi (z nowej serii) i widzę, że jest o wiele szerszy w kroku od poprzedniej wersji. Nie wspomnę już o porównaniu do "pieluszki z kieszonką", która jest wąziutka w kroku.

Każda z tych wersji ma swoje zalety. Starszych wersji używam tylko do wkładów/tetry/ręczniczków. Pod nową spróbuję wrzucić formowankę, bo widzę, że ma potencjał

Uwielbiam otulacze Ecodidi. Mają super krój, który pasował mi i dla ok. 4-kilogramowego Maksa, jak i dla obecnego wielkoluda. I wciąż mam zapas! Nowe formowanki zawędrują w bliskim czasie do prania i też przetestujemy. Póki co mam problem, żeby Maksa wcisnąć w jakiekolwiek formowanki poza Tots Bots.