Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 268

Wątek: Ecodidi

  1. #161
    Chusteryczka Awatar oli-vka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Pora na recenzję z mojej strony. Firmy Ecodidi mam formowankę z froty bambusowe i otulacz.
    Formowanka jest bardzo fajna, chłonna, nie twardnieje jak inne z froty bambusowe, zgrabna, używamy na noc i jestem b. zadowolona
    Otulacze mam dwa. Jeden z bazarku, okazało się, że sfilcowany, więc już jest u Nas na wylocie, ale za to trzyma dobrze. Drugi nowy, kupiony wiosną. Jest ładny, zgrabny i mięciutki, ale... to najbardziej przepuszczający otulacz ze wszystkich wełenek jakie miałam (Tetro, Kokosi, Podaj Dalej, BBH i Ecodidi właśnie). Mimo kilkukrotnego lanolinowania przesiąka po prostu na wylot w sytuacjach, w których inne otulacze dają radę Do chusty w ogóle się nie nadaje... Jednym słowem dobry jest wtedy, gdy chcę czegoś miękkiego i wiem, że zmienię pieluchę zaraz po siknięciu.

  2. #162
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    oli-vka, PIELUSZKA WEŁNIANA ma w kroku .........
    Co to jest pieluszka welniana???
    Nie widzę czegoś takiego na blogu?
    Chyba że to to samo co otulacza wełniane z wpinana kieszonka?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  3. #163
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    Co to jest pieluszka welniana???
    Nie widzę czegoś takiego na blogu?
    Chyba że to to samo co otulacza wełniane z wpinana kieszonka?
    Marta chyba z tego zrezygnowała. Bo teraz właśnie są otulacze wełniane z możliwością wpinania kieszonek. Pieluszki wełniane były nieco węższe w kroku.

  4. #164
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Przyszły do nas formowanki XL Ecodidi (dzięki, Marta! ). Dzisiaj była pierwsza przymiarka - leżą IDEALNIE! Mistrzostwo świata Raczej na pewno nie będę już szukać innych

  5. #165
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    A te formowanki XL to na zamówienie? Czym się różnią (tzn. o ile np. są dłuższe "uszy" czy pieluszka na długość) od tych one size na blogu?

  6. #166
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,272

    Domyślnie

    Czy któras z was ma może i otulacz xs-s i OS?
    I mogłabym prosić o zdjęcie rozpietego na wysokość s i max spietego na wysokość os? Tak obok siebie żeby zobaczyć różnice rozmiaru.
    Albo ew os w porównaniu z flipem?
    Proszę
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  7. #167
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,272

    Domyślnie

    hop, hop
    żadna nie ma obu rozmiarów na stanie?
    może jednak?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  8. #168
    Chustonoszka Awatar talita
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    powiat bialski :)
    Posty
    71

    Domyślnie ratunku!!

    Alicja w krainie czarów zafarbowała wszystkie tetry, bawełny bambusy podejrzewam ją, bo nic innego nowego nie było w praniu. piękne ecru kieszonki do wpinania, wszystkie nowe wkłady- różowe miałyście tak? czy to odwracalne?

    Kresko - noworodkowego nie mam, ale mój nowy OS spięty max ma długość 33cm

  9. #169
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Przepraszam za OT, ale chyba ja tu najwięcej mogę pomóc wiec się odezwę. Najwyżej proszę o usunięcie.
    Alicja nie zafarbowała jest jaśniutko różowa, ja sama jej używam a była prana wiele razy. Tkaniny, z których szyję formowanki nie farbują, tak mówi producent a ja dodatkowo sprawdzam je pod tym względem. Więc podejrzewam, że coś mogło wpaść do prania.
    Jak macie jakiś problem to możecie do mnie zawsze napisać, jestem otwarta na pytania i zawsze pomogę i doradzę

  10. #170
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,272

    Domyślnie

    Kieszonki dokopinane do otulaczy welnianych
    Macie? Uzywacie? Jak się sprawdzają?
    I które? Bo do wyboru jest kilka rodzajów...
    Pomysł mi się podoba tylko jak w praktyce to wygląda?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  11. #171
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Pomysł jest świetny, jestem zakochana w tym rozwiązaniu i bardzo polecam. Otulacz się nie pobrudzi, jak przy samych wkładach, kieszonka ładnie wszystko trzyma w jednym miejscu, nic się nie przekręca. Przy ruchliwym maluchu i dobijającym uciekaniu z pleców na brzuch, to jest duża zaleta, w stosunku do otulaczy PULowych, z których wszystkie wkłady mi wypadają, jak mały mi zaczyna fikać i obracać się. Mam na razie z mikropolarem i jest super, dosyć szybko schnie. Polecam!
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  12. #172
    Chustonoszka Awatar talita
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    powiat bialski :)
    Posty
    71

    Domyślnie

    ja też mam wpinane kieszonki- zaczęłam od tych z weluru bambusowego, dziś przyszła też z mikropolarkiem.

    Słowo o mikropolarze Marty- fantastyczny! Miękki i gruby aż się chce stosować

    Jako że welurek bambusowy jest po użytku mokry- domówiłam wkładki polarkowe- ale bambus fajnie chłonie.

    A na razie- dwie sprawy:
    1 otulacz wełniany+wpinane kieszonki to bardzo fajne rozwiązanie

    2. przesyłki z ecodidi to wielka radocha sama w sobie- przyjemnością jest rozpakowywanie, oglądanie, we wszystkim, co zawiera koperta- jest namacalna staranność i nieprawdopodobny urok. dziękuję za to!

    i PS.:
    odnośnie zafarbowania właśnie welurowych wkładów- po długim tentegowaniu w głowie i śledztwie całkowicie domowym Alicja w krainie czarów została oczyszczona z zarzutu zafarbowania wyżej wspomnianych i innych poszkodowanych w pechowym praniu.
    Na prawdziwą przyczynę tegoż i poniekąd pomocnika i sprawcę- spuścimy tu zasłonę milczenia

    Oficjalny komunikat: To nie Alicja puściła farbę!

    Orzeczono jak powyżej, bez możliwości odwołania.

    W ramach rekompensaty formowanka bambusowa z Alicją będzie częściej hołubiona i używana

  13. #173
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Zakupiłam ostatnio otulaczyk używany, ale jest cudownie mięciutki jak pierwszy raz założyłam Młęj i zdjęłąm, to mąż już nie pozwolił mi założyć flipa, bo jak to taką ceratę na pupę

  14. #174

    Domyślnie

    Wlasnie przyszly nasze pierwsze pieluchy.
    Najchetniej bym ich nie prala tylko polozyla na szafce i podziwiala - takie sliczne

  15. #175

    Domyślnie

    zaczęły mi mocno przeciekać otulaczyki
    dlaczego?
    może po prostu materiał się "zużył"; czy też błędem było zalanolinowanie? mam wrażenie, że przed lepiej trzymały, po zalanolinowaniu i kilku użyciach szybko przeciekają ale zakazu lanolinowania ecodidi nie było przecieź..

  16. #176
    demona
    Guest

    Domyślnie

    doczytałyście gdzieś czy welur bambusowy jest atestowany?

    edit: doczytałam ze ma atesty!
    Ostatnio edytowane przez demona ; 10-10-2013 o 11:20

  17. #177
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    od jakiegoś czasu używam wpinek i jestem zadowolona
    ogólnie uważam,że wpinka+wkład i jeszcze wełniak to sporo dlatego zaczęliśmy używać jak Sara już dobrze chodziła i jakoś sobie radzi no i zależało mi,żeby zminimalizować przecieki jak juz jest zimno. Przecieków absolutnie brak.
    Polecam wpinki welur-welur są najzgrabniejsze.
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  18. #178
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Dziewczyny doradzcie Planuję większe zakupy ale nie moge się zdecydować
    Pójść w xs i liczyć się z tym, że krótko nam posłużą? Chociaż żaden z moich chłopaków nie przekroczył 3,5 przy porodzie.... Czy jednak OS ?

    W wersji xs myslałam o otulaczu plus kilka ekonomicznych formowanek ( tych nowych) a może lepiej wziąć z wpinkami tylko do nich trzeba by jeszcze dokupić wkłady więc drożej wyjdzie

    Mam jeden otulacz ecodidi ale jakoś tak z początków więc z tego co czytałam jest chyba mniejszy od tych obecnych.
    Doradzcie coś
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  19. #179
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie

    Ja na wieksze zakupy to bym już nie pakowała się w XS tylko w OS zwykły...... ECODIDI są tak zgrabniutkie a te nowe ekonomiczne na pewno przy zmnjejszeniu całkowitym będą super wyglądały..... No chyba że na prawdę maluszek ma być tyciuteńki

    Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

  20. #180
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aptonia Zobacz posta
    Ja na wieksze zakupy to bym już nie pakowała się w XS tylko w OS zwykły...... ECODIDI są tak zgrabniutkie a te nowe ekonomiczne na pewno przy zmnjejszeniu całkowitym będą super wyglądały..... No chyba że na prawdę maluszek ma być tyciuteńki

    Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
    A byłabys tak dobra i zmierzyła mi swojego wełniaka? Porównam ze swoim starym
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •