Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 268

Wątek: Ecodidi

  1. #81
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Maks ma teraz na sobie pieluszkę wełnianą. Jak zdejmę, zmierzę ją w kroku. Pomierzyłam już natomiast, że "stary" OTULACZ OS ma w kroku jakieś 16 cm, więc mniemam, że Twój to na pewno nie otulacz....................... No, chyba że jednak sfilcowany. Nie ma co zakładać złej woli osoby sprzedającej, ale może po prostu nie zorientowała się, że coś się przytrafiło jej otulaczowi?

    joasiu, ja mam ten Twój noworodkowy Jest i czeka na swój kolejny czas, hehe
    fajnie niech czeka

  2. #82
    Chusteryczka Awatar oli-vka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bianka2009 Zobacz posta
    Nie przypominam sobie abym szyła taki mały Onesize. Szyłam mniejsze OS,szerokie, wąskie, naprawdę różne, ale takiego maciupiego, jestem pewna że nie, więc musiał sie sfilcować.
    Teraz już i tak nic z tym nie zrobię... Trudno, będzie na dzień do wkładów.

  3. #83
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    oli-vka, PIELUSZKA WEŁNIANA ma w kroku ok. 14-14,5 cm. Mierzyłam na Maksie, ale raczej mniej nie ma.
    Na Twoim miejscu bym się nie zrażała i ewentualnie używała tej Twojej do wkładów luzem (ja tak używam wszystkich swoich Ecodidi), a jeśli Ci to nie pasuje, sprzedaj - może komuś podpasuje

  4. #84
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Spieszę donieść, że formowanka bez falbanek zmieściła się pod otulacz Na razie sprawdzałam ten nowy.

    Edit: Przymierzyłam starszą wersję otulacza (beżowy). Też przykrył formowankę, przy czym musiałam się więcej natrudzić, a poza tym, kiedy Maks unosi nogi do brzuszka, to jednak troszkę formowanki wychodzi po bokach Ale i tak jest fajnie. Otulacz daje radę.
    Ostatnio edytowane przez Pat ; 03-04-2013 o 11:12

  5. #85
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,135

    Domyślnie

    własnie zostałam dziś świeżo upieczonym posiadaczem wełnianej Ecodidi w związku z czym zaglądam do wątku z recenzjami - wiem, wiem, kolejność może nie koniecznie powinna być taka ale cóż, tak wyszło
    no i mała właśnie testuje przez nockę w połączeniu z formowanką. A mam otulacz ten z wpinana kieszonką, czyli z tego co mi wyjaśniła poprzednia właścicielka i naocznie pokazała - najwęższy i chyba tez ogólnie najmniejszy jeśli chodzi o krój. No i zobaczymy. Dodam tylko, że to mój pierwszy wełniak i podchodzę trochę jak do jeża ale jednocześnie szukam alternatywy dla pulowych pieluch wszelakich - pięknych i kolorowych ale jednak plastykowych w pewnym sensie...
    __________________________________________
    Patryk (2004), Oliwka (2010), Kalinka(2013)

  6. #86
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie


  7. #87

    Domyślnie

    ja testuję ecodidi od jakiś dwóch tygodni
    kupiłam nowy, szeroki otulacz onesize w cudnym czerwonym kolorze
    - jest fantastyczny! używam rzeczywiście bez lanolinowania i trzyma świetnie!
    co prawda testuję tylko w dzień (na noc jeszcze nie próbowałam, zostałam póki co przy formowance bambusowej + gatki storcza)
    - świetnie się dopasowuje, zgrabniutki, nie robi mega pupy, gumki praktycznie nie odciskają nóżek za co go kocham
    - materiał cudo, cienka wełna, schnie błyskawicznie (po wpadkach kupkowych wieczorem przepiorę mydłekiem marsylskim, a rano już gotowy do użycia)

    idą już do mnie kolejne dwa szafirek i fiolet do kompletu
    pochwalę się fotkami jak już będę miała wszystkie kolorki

    także potwierdzam, że wszelkie zachwyty nad ecodidi są całkowicie uzasadnione w bardzo krótkim czasie został naszym numerem 1 wśród dziennych otulaczy - a różne wełniaki już mam...

  8. #88
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    a moj pulpet juz wyrosl z ecodidi .

    Tzn zaloze od biedy, ale dupka mu wylazi z tylu i z bioderek sie zzsuwa.
    Szkoda bo bardzo sie polubilismy .

    A. listopad 2012




  9. #89
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inka Zobacz posta
    a moj pulpet juz wyrosl z ecodidi .

    Tzn zaloze od biedy, ale dupka mu wylazi z tylu i z bioderek sie zzsuwa.
    Szkoda bo bardzo sie polubilismy .
    Jakoś wierzyć mi się nie chce, że jakieś dziecko ma większy tyłek od mojego Maksa Jakiej wersji używasz i w jakim zestawie?

  10. #90
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inka Zobacz posta
    a moj pulpet juz wyrosl z ecodidi .

    Tzn zaloze od biedy, ale dupka mu wylazi z tylu i z bioderek sie zzsuwa.
    Szkoda bo bardzo sie polubilismy .
    Wydaje mi się, ze teraz Marta stosuje inny krój i pieluszki są dłuższe. Mam wcześniejszy model i faktycznie pieluszka jest troszkę mniejsza. A kiedy kupowałaś?

  11. #91
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Jakoś wierzyć mi się nie chce, że jakieś dziecko ma większy tyłek od mojego Maksa Jakiej wersji używasz i w jakim zestawie?
    No wlasnie widzialam forke Twojego Maksa w jak go mialas w plecaczku, i pierwsza mysl byla ale jak ona go wciska w ecodidi

    mam stara wersje bezowy,do srodka wkladam tetre zadnych tam formowanek.Na poczatku jak wszystko ladnie ponaciagam to jest ok, ale po jakims czasie zjezdza mi na dol.Szczegolnie jak lezy na plecach i intensywnie kopie .A ciasniej zapiac juz nie moge .Moze to o budowe chodzi.

    A. listopad 2012




  12. #92
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Jakby byl wiekszy to bylabym chetna.
    Narazie jeszcze go zakladam, moze maly schudnie jak zacznie sie poruszac i otulacz bedzie nadal dobry. Mimo tego nadal uwazam Twoj otulacz za numer 1. wsrod welnianych otulaczy.
    Dzieki Bianka

    A. listopad 2012




  13. #93
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    inka, a wkładasz z kieszonką czy bez?
    Bo ja jeśli wkładam samą tetrę do środka lub złożony ręczniczek bambusowy, to naprawdę nie mam problemu, a Maks ma wielki odwłok i wielkie uda. Mogę pomierzyć, jaki ma obwód tu i ówdzie W każdym razie na pewno ma większy tyłek od Miłosza. Waży 13 kg. Z dopinaną kieszonką byłby na pewno problem.
    Jeśli chcesz większy od beżowego, to ten nowy krój powinien się nadać. Jest wyższy w stanie i szerszy w kroku. Polecam najszczerzej!

  14. #94
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Nie mam kieszonki, uzywam samej tetry zlozonej w prostakat.
    Po Twojej osatniej focie to wiesz ja nie wiem czy moj mlody ma wiekszy tylek niz Twoj Maks.Moze ma dluzszy
    Dla spkoju sumienia ponaciaglam jeszcze raz przy zakladaniu i sprobowalam zapiac ciasniej, jednak nadal rowek wychodzi.

    Jestem w trakcie zakupow gaci welnianych, ktore to niby maja siegac pod sama szyje, jak i rowniez wzielam sie za szycie formowanek.Wiec przewiduje ze nasze system idealny nadciaga duzymi krokami.

    A. listopad 2012




  15. #95
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    To w takim razie powodzenia życzę!

  16. #96
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,135

    Domyślnie

    na szybko tylko zdam relację, że u nas otulacz (ten do dopinanej kieszonki)+formowanka wytrzymały wczoraj od 21 do 6.30 rano bez problemu. Ale K ma małą pupkę więc dla niej ten krój jest akurat super. Dziś śpi w podobnym zestawie.
    __________________________________________
    Patryk (2004), Oliwka (2010), Kalinka(2013)

  17. #97
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tucharzenka Zobacz posta
    na szybko tylko zdam relację, że u nas otulacz (ten do dopinanej kieszonki)+formowanka wytrzymały wczoraj od 21 do 6.30 rano bez problemu. Ale K ma małą pupkę więc dla niej ten krój jest akurat super. Dziś śpi w podobnym zestawie.

  18. #98
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie

    Ja na noc zakładam małemu formowankę z weluru bambusowego (moro, zdjęcia wstawiałam już wcześniej) i do tego otulacz wełniany szary czyli ten z wcześniejszej serii
    U nas sprawdzają się rewelacyjnie
    Maciupki śpi całą noc no z jednym czy dwoma budzeniami na cyckanie ale ja z wrodzonego lenistwa wcale go nie przewijam w nocy tylko nad ranem około 6 czy 7. Pielucha owszem mokra, ale nie cieknąca (narazie z jednym wkładem) a wełniaczek co prawda sfilcowany, niestety, ale trzyma jak stal
    Muszę przyznać że to najlepszy zestaw na noc.... Formowanki bambusowe też jak najbardziej dają radę, ale ta z weluru jest boska
    Aha i jeszcze jedno.... Ten welur schnie znacznie szybciej niż zwykły bambus

  19. #99

    Domyślnie

    i my po testach nocnych
    nowy otulacz, nielanolinowany, spokojnie wchodzi na bambusową (z froty) formowankę z dodatkowymi wkładami nawet i daje radę całą noc bez problemu
    jestem pod wrażeniem!

  20. #100
    Chustonoszka Awatar .FK.
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    121

    Domyślnie

    To i ja się wypowiem, bo formowanki, kieszonki i otulacze ecodidi goszczą u mnie już jakiś czas.
    Chyba niestety będę się*powtarzać, bo dla mnie to jest po prostu rewelacja!
    Próbowałam różnych wielorazówek, ale nic mi tak naprawdę nie podchodziło, kieszonki przemakały, polary śmierdziały a pule wcale nie przekonywały o przewiewności.
    Długo nie mogłam się zdecydować na wełnę, ale postanowiłam spróbować z otulaczem ecodidi, najpierw z bazarku.
    I to był strzał w dziesiątkę!!! Powoli wyprzedawałam kieszonki i pozbywałam się pulowych otulaczy - bo po co jak wełna trzyma tak samo a nawet i lepiej a przewiew dla pupy jest gwarantowany
    No i brak smrodku To jest dla mnie tak zadziwiające w tej wełnie, że czasem aż nie wierzę własnemu nosowi Na próbę otulacza nie prałam w ogóle i dopiero po MIESIĄCU (!!!) jak się porządnie zaciągnęłam to było coś niecoś czuć siuśkami. Naprawdę wielkie brawo dla owieczek za ich fantastyczne futerko!
    Kolejna rzecz jaka mnie urzekła to formowanki z kieszonką i wkłady składane: mogę sobie w zależności od potrzeb poskładać na 3, na 4 lub w ogóle nic nie wkładać albo upchać więcej tam gdzie największy zalew będzie. No i schnie to wszystko szybciej niż formowanki z wszytymi wkładami.
    Co do welurku potwierdzam, cudny jest i świetnie się sprawdza jako chudsza wersja!
    Bambus za to fantastycznie chłonie, na nocki i wyjścia jest super.
    Formowanki i kieszonki przeżyły też już sporo prań i jestem bardzo mile zaskoczona, że wszystko jest nadal tak mięciutkie!
    Acha, paniom z przychodni też się bardzo podobały formowanki
    Ewka, mama Jacka (02.06.2011) Tomka (08.01.2013) i Marcina (07.07.2014)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •