Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 268

Wątek: Ecodidi

  1. #41
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Mówisz o takiej dopinanej do otulacza?
    No tak, a o jakiej? O Ecodidi mówię

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    No tak, a o jakiej? O Ecodidi mówię
    no tak tak tylko wydawało mi się, że są jeszcze takie kieszonki Ecodidi w całości, ale chyba mi się to śniło bo patrzę i faktycznie nie ma dzięki Pat

  3. #43

    Domyślnie

    Są kieszonki w "całości" Formowanka obszyta bawełną może być z kieszonką albo z wkładami wpinanymi, dopiero co nabyłam taką właśnie z kieszonką.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  4. #44
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Są kieszonki w "całości" Formowanka obszyta bawełną może być z kieszonką albo z wkładami wpinanymi, dopiero co nabyłam taką właśnie z kieszonką.
    Ale to są właśnie formowanki-kieszonki, a standardowo pod nazwą "kieszonka" kryje się pieluszka PULowa I pewnie stąd nieporozumienie

  5. #45

    Domyślnie

    i te kieszonko-formowanki z mikropolarem są na dodatek teraz w promocji
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  6. #46
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    21

    Domyślnie

    Odebrałam dzisiaj swoją paczuszkę i jestem zachwycona!!!! Dzieć w drodze więc nie sprawdzone w praktyce ale nie oprę się pokusie, żeby nie podzielić się wrażeniami!! Przede wszystkim aż bije po oczach niezwykła dbałość o szczegóły! Pięknie wykonane, starannie obszyte,nic się nie strzępi, żadne nitki nie wystają... i te zawieszki z instrukcją prania!! Tak samo urocze jak pieluszki!!
    Jestem w posiadaniu pieluszki wełnianej z kieszonkami: welur- bambus i welur- mikropolar i wkładów bambusowych.
    Pieluszka wełniana bosko przyjemna!Mięciuteńka i nic a nic nie gryząca!Dzięki gumkom wydaje się bardzo dobrze dolegać tam gdzie to konieczne (przymierzane na lalce ) Kieszonki welur- mikrofibra i welur-bambus- mięciutkie, milutkie, cudnie przyjemne w dotyku! Kolorowe napy rozczulają!!!Wkłady chłonne- wystarczy dotknąć i bajka!! Są uszyte z bardzo grubej froty- takiej...ciasno zbitej. Bardzo, bardzo fajniutkie! Teraz trochę żałuję, że nie kupiłam wszystkich, które mam z Ecodidi. Tym co mam nic nie brakuje ale te są bardziej zbite i wydają się być znacznie bardziej chłonne.
    Genialnym moim zdaniem jest rozwiązanie-otulacz z wpinaną kieszonką!
    Świetne rozwiązanie- ekonomiczne i ponadczasowe (oczywiście przy rozmiarach OneSize)!Myślę, że ze względu na różnorodność możliwych rozwiązań, przy takim połączeniu, taki zestaw mógłby być niepokojącą konkurencją dla innych pieluszek w stosikach! Przewiewne, oddychające i łatwe w utrzymaniu czystości!
    Jak tylko wypróbuję w praktyce napiszę więcej o użytkowaniu ale już teraz polecam, polecam, polecam!!!

  7. #47
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Welniaczek od Ecodidi to nasz number 1. Cienka niegryzaca welna, po lanolinowaniu trzyma super. A najbardziej podoba mi sie metka

    A. listopad 2012




  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Teraz ja
    Wełniak ecodidi od kiedy mamy candy jest niezastąpiony na noc, świetnie się układa, jest milutki, cienki (porównuje do gatek magnolii bo to z nimi jeszcze współpracujemy na noc ) i w ogóle nie przyjmuje zapachów z formowanki szerokość w kroku super, akurat by zmieścić dowolną formowankę, nawet z falbanką (bambusowy puch pupeko np) teraz oczekujemy na następnego szafirowego wełniaczka więc będziemy mieli duet od zadań specjalnych do tego świetny kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, rewelacja

  9. #49
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosza191 Zobacz posta
    Odebrałam dzisiaj swoją paczuszkę i jestem zachwycona!!!! Dzieć w drodze więc nie sprawdzone w praktyce ale nie oprę się pokusie, żeby nie podzielić się wrażeniami!! Przede wszystkim aż bije po oczach niezwykła dbałość o szczegóły! Pięknie wykonane, starannie obszyte,nic się nie strzępi, żadne nitki nie wystają...
    Tak, tak! I nie srzępi się nic nawet po wielu praniach. Wiem, bo używam już od 4 miesięcy na dwóch chłopakach.

    Cytat Zamieszczone przez gosza191 Zobacz posta
    i te zawieszki z instrukcją prania!! Tak samo urocze jak pieluszki!!
    i bardzo przydatne, żeby się potem połapać co jak prać

    Cytat Zamieszczone przez gosza191 Zobacz posta
    Jestem w posiadaniu pieluszki wełnianej z kieszonkami: welur- bambus i welur- mikropolar i wkładów bambusowych.
    Pieluszka wełniana bosko przyjemna!Mięciuteńka i nic a nic nie gryząca!Dzięki gumkom wydaje się bardzo dobrze dolegać tam gdzie to konieczne (przymierzane na lalce ) Kieszonki welur- mikrofibra i welur-bambus- mięciutkie, milutkie, cudnie przyjemne w dotyku!
    Otulacze przyjemne, niegryzące i baaardzo dobrze trzymające wilgoć!


    Cytat Zamieszczone przez gosza191 Zobacz posta
    Kolorowe napy rozczulają!!!
    Mi się podoba, że można samej dobrać kolory nap i obszyć - spersonalizować pieluszkę

    Cytat Zamieszczone przez gosza191 Zobacz posta
    Wkłady chłonne- wystarczy dotknąć i bajka!! Są uszyte z bardzo grubej froty- takiej...ciasno zbitej. Bardzo, bardzo fajniutkie! Teraz trochę żałuję, że nie kupiłam wszystkich, które mam z Ecodidi. Tym co mam nic nie brakuje ale te są bardziej zbite i wydają się być znacznie bardziej chłonne.
    To prawda, bardzo chłonne, choć ja już planuję zakup tych maxi dla moich mega sikaczy na noc.

    Cytat Zamieszczone przez gosza191 Zobacz posta
    Genialnym moim zdaniem jest rozwiązanie-otulacz z wpinaną kieszonką!
    Świetne rozwiązanie- ekonomiczne i ponadczasowe (oczywiście przy rozmiarach OneSize)!Myślę, że ze względu na różnorodność możliwych rozwiązań, przy takim połączeniu, taki zestaw mógłby być niepokojącą konkurencją dla innych pieluszek w stosikach! Przewiewne, oddychające i łatwe w utrzymaniu czystości!
    Jak tylko wypróbuję w praktyce napiszę więcej o użytkowaniu ale już teraz polecam, polecam, polecam!!!
    Jak dla mnie wełniaki ecodidi są bezkonkurencyjne. Myślę, że bianka musi przemyśleć zatrudnienie jakichś dodatkowych szwaczek jak już otworzy sklep internetowy, bo wróżę jej zalew klientów właśnie ze względu na to że pieluszki są bardzo praktyczne i drugich takich nikt nie robi!

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  10. #50

    Domyślnie

    a na takiego pulpecika z grubiutkimi udkami to taki otulaczyk wełniany ecodidi będzie dobry? nie będzie uciskał nóżek?

  11. #51
    Chusteryczka Awatar oli-vka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Czy obecne otulacze ecodidi nadają się na noc i zakryją wszelkie formowanki? Bo na bazarku kupiłam niby otulacz ecodidi OS, ale okazał się malutki Sprzedająca mi osoba mówi, że takie były kiedyś szyte. Na noc na pewno się nie nadaje, bo ledwo przykrywa formowankę rozmiar "S"... Czy ktoś mógłby mi podac rozmiary obecnych otulaczy (gł. szerokość w kroku)?

  12. #52
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Od paru dni używamy otulacza ecodidi z dopinanymi kieszonkami i potrójnymi wkładami bambusowymi. Muszę przyznać, że spisuje się na medal nawet bez lanolinowania W kryzysowej sytuacji zestaw ten wytrzymał ponad 4 godziny bez żadnego przecieku, choć zarówno wkład, jaki i sama kieszonka były mokrzuteńkie. Otulacz w środku był troszkę wilgotny, natomiast na zewnątrz suchuteńko. Wkłady potrójne rewelacyjne - mega chłonne.

    Cytat Zamieszczone przez montmorency Zobacz posta
    a na takiego pulpecika z grubiutkimi udkami to taki otulaczyk wełniany ecodidi będzie dobry? nie będzie uciskał nóżek?
    Mój synek ma konkretne udka i nic mu się nie odciska, co jest naprawdę rzadkością

    Cytat Zamieszczone przez oli-vka Zobacz posta
    Czy obecne otulacze ecodidi nadają się na noc i zakryją wszelkie formowanki? Bo na bazarku kupiłam niby otulacz ecodidi OS, ale okazał się malutki Sprzedająca mi osoba mówi, że takie były kiedyś szyte. Na noc na pewno się nie nadaje, bo ledwo przykrywa formowankę rozmiar "S"... Czy ktoś mógłby mi podac rozmiary obecnych otulaczy (gł. szerokość w kroku)?
    Zmierzyłam i otulacz ma w kroku ok. 17 cm, po praniu. Nie wiem jak z innymi formowankami, bo takowych na razie nie posiadamy, ale spokojnie przykrywa całą formowankę ecodidi z wkładem, która ma w kroku ok. 15 cm.


    Doradca Noszenia ClauWi®

  13. #53
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez montmorency Zobacz posta
    a na takiego pulpecika z grubiutkimi udkami to taki otulaczyk wełniany ecodidi będzie dobry? nie będzie uciskał nóżek?
    Nie widziałam udek grubszych niż mojego Młodszego Generalnie nie widziałam dziecka większego w tym wieku Ecodidi sprawdza się super

  14. #54
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Moje dziecie wazy 9kg, nozki ma grubiutkie, nic go nie odciska.

    A. listopad 2012




  15. #55
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Moje waży 12,9 kg Ecodidi dają radę

  16. #56
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Moje waży 12,9 kg Ecodidi dają radę
    A na ile napek zapinasz? Ja sie zastanaiam czy nie zamowic u ecodidi ciut dluzszego niz standard welniaczka, zeby starczyl na dluzej, z tetro mlody juz wyrosl. OT no to mamy co nosic duze te nasze chlopiska.

    A. listopad 2012




  17. #57
    Chustomanka Awatar annmay
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Żoliborz
    Posty
    507

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Moje waży 12,9 kg Ecodidi dają radę
    Słuszną wagę ma Twoje małe. Stach "tylko" dyszkę


    Doradca Noszenia ClauWi®

  18. #58
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inka Zobacz posta
    A na ile napek zapinasz? Ja sie zastanaiam czy nie zamowic u ecodidi ciut dluzszego niz standard welniaczka, zeby starczyl na dluzej, z tetro mlody juz wyrosl. OT no to mamy co nosic duze te nasze chlopiska.
    Tetro też lubiłam, ale przestaliśmy się mieścić, gdy Maks miał chyba... 3 miesiące? Masakra jakaś...
    Ecodidi zapinam licząc od drugich napek z boku. Mam więc jeszcze margines. Dłuższy otulacz byłby w naszym przypadku super, ale z drugiej strony dziecku się zmienia budowa ciała z wiekiem. Na mojego starszaka otulacz leżał jak ulał.

  19. #59
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Dopiszę jedynie- mamy formowanki 100% bambus, obszyte i są super, na prawdę solidnie wykonane, grubiutkie, ale miękkie ,idealne dla nas na noc. I co dla mnie ważne dość duże jeśli chodzi o rozmiarówkę więc starczą nam na długo warte swojej ceny choć w pierwszej chwili biłam się z myślami czy na pewno warto

  20. #60
    Chustonówka Awatar Madzinka
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Ruda Śl.
    Posty
    38

    Domyślnie

    To i ja się zgłaszam jako fanka otulaczka ecodidi .
    Otulaczyk z kieszonką tworzą taką mięciutką całość, nie mogłam się napatrzeć i nadotykać. Sam otulacz też skradł mi serce, świetnie pasuje z formowankami, które mamy na stanie. Jest miły w dotyku, nie przemaka, świetnie leży na pupce. Zawsze miałam wrażenie, że formowanka plus otulacz pulowy to za dużo na pupci, tym razem tak nie jest. Polecam z całego serca.
    Mojej Małgosi też się spodobał


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •