Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 467891011121314
Pokaż wyniki od 261 do 268 z 268

Wątek: Ecodidi

  1. #261
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    ja mam duzy skłądany soft i to samo co z bambusowej miekkosci,to ten sam materiał,wiec róznicy nie widze,a puppi z froty bambusowej czy z weluru bambusowego chyba chłonniejsze,mi sie tak zdaje bynajmniej.mam i wkład ecodidi i kokosi i puppi.

  2. #262
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    wiecie coś na temat nowych otulaczy z kaszmirem? Różnią się jajkoś od zwykłych?

  3. #263
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    dziś dotarły do mnie : kieszonka pawie oczka i otulacz w statki kosmiczne, wzory bardzo kolorowe,pawie oczka cudne! intensywność kolorów zdecydowanie większa niż np. w Babyettcie. PUL mięciutki i milutki,czy ktoś testował nowe otulacze i kieszonki? krój kieszonki bardzo mi odpowiada,coś jak połączenie Milovii z Babyettą, otulacz to samo,ma gumeczki na polarku,żeby wkład się nie wysuwał,plus za tozakupiłam jeszcze bambusowy wkład składany soft&fluffy,na pierwszy rzut oka wygląda fajnie
    zobaczymy jak pieluszki sprawdzą się na pupci.

  4. #264
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Bardzo lubię się z kieszonkami ecodidi.
    Z wkładami i formowankami bambusowymi także.
    Bardzo bardzo.
    Są duże! Dłuższe minimalnie od innych pieluch,przez co dobrze kryją pupe dość wysokiego dwulatka.
    Ostatnio edytowane przez Roanna ; 08-01-2016 o 13:19
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  5. #265
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    94

    Domyślnie

    My mamy otulacz wełniany ecodidi wraz z kieszonkami dopinanymi do niego snap in one i dość dobrze to się sprawdza, nawet nocą. Te kieszonki mogłyby być jednka trochę tańsze, bo same w sobie właściwie nic nie chłoną koniecznie jest włożyć jakiś dobry wkład. Kupiła bym je jeszcze raz ale używane. No i jeszcze jedna kwestia że troszkę się tak marszczą i fałdują, ale nie zauważyłam żeby to w czymś przeszkadzało. Natomiast sam otulacz to takie typowe one size. Dużej formowanki nocnej w całości raczej nie pokrywa.

  6. #266
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Mam jakiegoś pecha ostatnio do zmian wprowadzanych przez firmy. Zamówiłam wkład bambusowy duży, bo już taki miałam, kupiony jakieś 2 lata temu i co? I przyszedł zupełnie inny materiał niż wtedy, rozmiarowo też się tak nie skurczyło po praniu i hmmm. No, zmiany nie na lepsze. Stare wkłady uwielbiałam.

    Aaa i jeszcze wypomnę zmianę napek z kolorowych na białe. Nie daruję .

  7. #267

    Domyślnie

    Aha, ja dokonałam niewielkiej ingerencji w pieluchę - wolę, kiedy wejście do kieszonki jest "ogumowane" po obu stronach - te mają gumkę tylko w części zewnętrznej, więc doszyłam sobie po kawałku gumki od wewnątrz i teraz jestem zadowolona w`150%. Podkreślam, że to nie jest żadna uwaga negatywna, ja po prostu tak wolę.

  8. #268
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    A jaki 100% spam :/
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •