Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 24567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 268

Wątek: Ecodidi

  1. #221
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    21

    Domyślnie

    Może ja coś pomogę. Mam prawie wszystkie wzory z nowej kolekcji i w sprawie rozwarstwienia pulu już dawno kontaktowałam się z Martą. We wzorach: roboty, pastelowe zoo, kwiaty pustyni, i jesień w lesie, pul został źle sklejony przez producenta, mimo zapewnień z jego strony, że nic nie będzie się rozwarstwiać cała partia była wadliwa. Jak zdążyłam zauważyć, Marta ściągnęła te wzory ze sklepu już dawno. Nic się nie dzieje z sowami, etno, autami i serduszkami, tu według mnie pul jest rewelacyjny (to nasze najmniej awaryjne pulowe kieszonki, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Spróbujcie zareklamować, Marta wam raczej wymieni ( prawdopodobnie jeszcze w styczniu będzie miała nową partię pulu z nowej kolekcji, obecna kolekcja będzie w lutym). Mam nadzieję, że Marta w związku z tą całą sprawą uregulowała należności z producentem i nie jest na całym zamieszaniu stratna a producent uwzględnił jej reklamację. Mimo to, powtarzam, te z niewadliwym pulem są rewelacyjne i w 100% je polecam
    Ostatnio edytowane przez wiosenka ; 19-01-2015 o 14:33

  2. #222
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marynarka Zobacz posta
    A na jakich obrotach wirujesz???
    Wiruję na 1200, ale to chyba nie w tym rzecz. Innym pieluszkom, a mam ich sporo nic się nie dzieje.

    <Wionsenko> Dzięki za cynk. W takim razie reklamuję i wymieniam na inne egzemplarze.

  3. #223
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ismeril84 Zobacz posta
    Wiruj? na 1200, ale to chyba nie w tym rzecz. Innym pieluszkom, a mam ich sporo nic si? nie dzieje.

    <Wionsenko> Dzi?ki za cynk. W takim razie reklamuj? i wymieniam na inne egzemplarze.
    Wiesz, ja rozwarstwiłam PUL w tych starszych nappime przez wirowanie właśnie na 1400. Jak zaczęłam wirować na 700, to nawet rozwarstwiony trochę PUL dalej już nie postępował. Teraz ustawiam na 700 i po praniu wyciągam otulacze i kieszonki, a wkłady wiruję na 1400 Jestem spokojna o swoje PULowe pieluchy


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  4. #224
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Przy wirowaniu na 1200, niezgodnym z zaleceniami na metce, producent moze odmówić reklamacji...
    Wiruje zawsze na 800, nic mi sie nie rozwarstwia



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #225
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Przy wirowaniu na 1200, niezgodnym z zaleceniami na metce, producent moze odmówić reklamacji...
    Wiruje zawsze na 800, nic mi sie nie rozwarstwia
    a ja też wiruje na 800 i się rozwarstwiły liski, chociaż jeszcze nie przeciekają i gdyby nie forum to nawet bym się nie zorientowała :]

  6. #226
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Przy wirowaniu na 1200, niezgodnym z zaleceniami na metce, producent moze odmówić reklamacji...
    Wiruje zawsze na 800, nic mi sie nie rozwarstwia
    Ech, no widzisz, nawet nie zwróciłam na to uwagi. Z moją pralką jednak jest dość dziwnie, bo ilekroć nastawiam wirowanie na 1000, wyciągam pranie ociekające wodą, które suszy się 2 dni. Więc może to moje 1200 jest słabsze. Innym pieluszkom, w tym Ecodidi, ale straszym, nic nie dolega, więc wydaje mi się, że to rozwarstwienie nie jest efektem wysokich obrotów.

  7. #227
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    No mi się liski rozwarstwiły przy wirowaniu na 700, więc to raczej wina PULu. Ale mam też pastelowe zoo i tam PUL trochę odłazi, ale w kilku miejscach. Może jeszcze odejdzie Bo ja kieszonek ecodidi używam tylko na drzemki, więc wypada jakoś, że wzór raz na tydzień, czasem rzadziej


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  8. #228
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    ej, a co się stało z wątkiem ecodidi na dziale hm?

  9. #229
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Już wiem co źle robiłam, że pralka niewywirowywała mi prania na 1000. Wkładałam za dużo na raz. To znaczy zgodnie z pojemnością bębna, ale okazało się (po przeczytaniu instrukcji), że żeby skutecznie odwirować wodę na 1000 i 1200 trzeba włożyć określoną w instrucji właśnie ilość prania . Reasumując, moje pieluszki wirowane na 1200 faktycznie były wirowane na duużo mniejszych obrotach. Wot technika

  10. #230
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaheira Zobacz posta
    ej, a co się stało z wątkiem ecodidi na dziale hm?
    Pewnie nie został opłacony na czas, moze jeszcze wróci jak np. ten Agny. A swoją drogą to teraz wiem gdzie mi wcięło ok. 20 postów, to był wątek ecodidi
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  11. #231
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    nowe wzory dostępne w sklepie
    Alicja X.2011 Olga XI.2013

  12. #232
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammillka Zobacz posta
    nowe wzory dostępne w sklepie
    Właśnie też miałam o tym pisać ładne wzorki

  13. #233
    Chustofanka Awatar kammillka
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Czarna Białostocka
    Posty
    225

    Domyślnie

    rafa koralowa wygląda bardzo ładnie
    szkoda tylko, że nie ma starych wzorów - mam nadzieję, że jeszcze będą
    Alicja X.2011 Olga XI.2013

  14. #234
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Pawie oczka śliczne ))



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  15. #235
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kammillka Zobacz posta
    rafa koralowa wygląda bardzo ładnie
    szkoda tylko, że nie ma starych wzorów - mam nadzieję, że jeszcze będą
    jesienna kolekcja ma być za około 2 miesiące - polecam liski - są sympatyczne

  16. #236
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    A mnie w tej nowej kolekcji podoba się tylko rafa. I zastanawiam się na co wymienię reklamowane otulacze. Puki co jeszcze ich nie reklamowałam, bo jak je odeślę to pozbęde się z domu prawie połowy stosika i nie będę miała czym pieluchować.

  17. #237
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    mi też się rafa podoba i sobie zamówiłam z coolmaxem,będzie mała latać teraz i na wakacje będzie fajna taki niespotykany wzorek,mam córeczkę więc i truskawki i biedrony nam się podobały,ale nam tak średnio krój leży więc tylko rafę wziełam

  18. #238
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    już pytałam w innym wątku, ale nie było to na temat Tutaj jest jego właściwe miejsce. Czy pieluszki ecodidi są szyte w Polsce? Na stronie sklepu nie znalazłam żadnej informacji, natomiast na blogu jest info, że są to polskie pieluszki, ale chciałabym doprecyzować czy są to tylko polskie materiały a szyte np.w Chinach, czy w Polsce są również szyte?

  19. #239
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    są szyte w Polsce

  20. #240
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie

    Pieluszki jaj najbardziej szyte w Polsce z polskich materiałów i oczywiście z autorskim PULem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •