Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Subskrypcja mi sie sama wylacza

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie Subskrypcja mi sie sama wylacza

    po raz drugi wylaczyla mi sie subskrypcja na posty ktore wybralam i tym razem nie moge jej wlaczyc (na odznaczenie wybranych postow - nie reaguje)
    Marcel 3 lata

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Drogie moderatorki, mam problem. Nie moge odhaczyc (aktywowac sobie) sybskrypcji w tematach, w ktorych pisalam. Po odhaczeniu i wybraniu opcji o powiadomieniu na email wszystko sie zeruje i wylacza. Pomocy!!! Najlepiej jak najszybciej
    Marcel 3 lata

  3. #3
    Chustonówka Awatar zaza
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Praszka
    Posty
    42

    Domyślnie jak wlączyć subskrypcję????

    czy na tym forum da się zmienić ustawienia tak, aby do subskrypcji dodawane były wszystkie tematy, w których coś napiszę??
    We are such stuff As dreams are made on; and our little life Is rounded with a sleep.

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaza Zobacz posta
    czy na tym forum da się zmienić ustawienia tak, aby do subskrypcji dodawane były wszystkie tematy, w których coś napiszę??
    wchodzisz w ustawienia zaawansowane (po prawej stronie, obok "wyloguj się") i tam odhaczasz odpowiednio w "Domyślny tryb powiadamiania o postach:"
    2 + 7 (2005-2018)

  5. #5
    Chustonówka Awatar zaza
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Praszka
    Posty
    42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karusek Zobacz posta
    wchodzisz w ustawienia zaawansowane (po prawej stronie, obok "wyloguj się") i tam odhaczasz odpowiednio w "Domyślny tryb powiadamiania o postach:"
    dziękuję
    We are such stuff As dreams are made on; and our little life Is rounded with a sleep.

  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    4,007

    Domyślnie

    Mi też sie wyłączyła subskrypcja tematów i nie mogę jej włączyć. Żadne powiadomienia mi nie przychodzą. Można coś z tym zrobić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •