Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Krótkie spodenki latem?

  1. #21
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    a ja wczoraj widziałam dzieciaczka który szedł sobie w gaciach storchena i miał do tego szelki do tego krotka koszulka
    czemu ja na to nie wpadlam rok temu jak wkurzało mnie to ze u chodzcego dziecia gatki troche jednak spadaja

    ps.a moze to którąś z Was wczoraj widziałam z maluchem?

  2. #22
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Krótkie spodenki sa ok, pieluszka nie brudzi się tak bardzo od zabawy na dworze czy siedzenia na pupie, a skóra dziecka jest lepiej chroniona przed słońcem. Po za tym spodenki wykorzystasz tez za rok lub dwa jak pupa urośnie a pielucha zniknie.

  3. #23
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,190

    Domyślnie

    mój synek starszy nosił spodenki jak miał rok i trzy lata
    te same spodenki - to jest u dziecka fenomen pupa zostaje taka sama, tylko długość nogawek się zmniejsza
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  4. #24
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    a ja wczoraj widziałam dzieciaczka który szedł sobie w gaciach storchena i miał do tego szelki
    cudnie musiało to wyglądać, bardzo oldskulowo - za ten oldskulowy wygląd bardzo lubie storczeny Ale na razie na dwór w wełnie na wierzchu nie puszczałam, bo pul albo portki łatwiej wyprać, może to jeszcze przemyślę

    A pieluszki na wierzchu traktowałam w zeszłym roku też trochę jako mój własny wkład w promocję wielopieluchowania - i czasem rzeczywiście ktoś zagadnął, zapytał, mówił, że tez próbuje etc. Wychodziłam z założenia, że chusty to widać, opatrzone robią się czymś normalnym, wielo pochowane pod ubraniami, więc ludziom nie mają się jak opatrzyć.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  5. #25

    Domyślnie

    Ja mam dziewczynkę, więc trzymam ją tylko w sukienkach albo w koszulkach. Krótkie spodenki moim zdaniem zbędne przy wielo, wybrać jakiś ładny otulacz albo gatki wełniane i styknie Po co tyle materiału na tym pupsku Ale moje jeszcze małe, więc pieluszka nie ma się jak pobrudzić, tylko ładnie wygląda
    Ostatnio edytowane przez dziewka_z_lasu ; 29-05-2012 o 09:47

  6. #26
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziewka_z_lasu Zobacz posta
    Ja mam dziewczynkę, więc trzymam ją tylko w sukienkach albo w koszulkach. Krótkie spodenki moim zdaniem zbędne przy wielo, wybrać jakiś ładny otulacz albo gatki wełniane i styknie Po co tyle materiału na tym pupsku Ale moje jeszcze małe, więc pieluszka nie ma się jak pobrudzić, tylko ładnie wygląda
    No właśnie - jak małe, to nie ma problemu Ale wypuszczenie większego szkraba do piachu lub choćby na trawę w wełnianych gaciach to trochę hardcore

  7. #27
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Sundsvall/Kraków
    Posty
    682

    Domyślnie

    pewnie bede malo popularna ale sama nie puscilabym dziecka w samej pieluszce na plac zabaw czy w ogole na pole (tak po krakowsku )nawet jesli jest to piekna wielorazowka. i chodzi mi wylacznie o wzgledy estetyczne. po domu czy wlasnym ogrodzie jak najbardziej ale na zewnatrz juz nie (to tak bieliznianie mi wyglada- ja w pizamie nie wychodze). tak samo jak razi mnie jak male dzieci lataja calkiem gole po plazy (tzn.razilo mnie jak sama dziecka nie mialam - moze teraz mi sie zmieni )
    a co do krotkich spodenek za bardzo male pieniadze mozna kupisc cieniutkie, bawelniane w Tesco

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •