Strona 46 z 90 PierwszyPierwszy ... 36383940414243444546474849505152535456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 1791

Wątek: NappiMe. DARMOWA DOSTAWA!

  1. #901
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    Monia czyżbyś Candy ukryła.....na przyszłość
    Mam Candy i muszę przyznać, że to jeden z moich ulubionych wzorków i łowicka, ale ta wcześniejsza jest śliczna ale z nowych też mam swoich faworytów czekam na jakiś przypływ środków i znowu coś upoluję
    Słomka, Ty chyba masz już wszystkie wzorki?

  2. #902
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pennybelly Zobacz posta
    No a do mnie lecą pieski i kotki, się czaiłam czaiłam i jakoś nie mogłam oprzeć się doczekac nie mogę :>
    dziś będą posłane, tylko po południu bo młody mi padł był chorobowo

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    Monia czyżbyś Candy ukryła.....na przyszłość
    Mam Candy i muszę przyznać, że to jeden z moich ulubionych wzorków i łowicka, ale ta wcześniejsza jest śliczna ale z nowych też mam swoich faworytów czekam na jakiś przypływ środków i znowu coś upoluję
    nie, nie ukryłam jedna sztuka jest w zaprzyjaźnionym sklepie
    a którzy to faworyci?
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  3. #903
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta

    nie, nie ukryłam jedna sztuka jest w zaprzyjaźnionym sklepie
    a którzy to faworyci?
    wszystkie lubię bardzo i uwielbiam gdy nappime ląduje na pupie, bo są zgrabne i mięciutkie...a faworyci to oczywiście kocurki!!!!!

    a....zdrówka dla synka życzę!!!!!!!!!
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  4. #904
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    kotki też lubię. U nas są nocne, bo mamy kotkowy otulacz a może chciałybyście kotki w innej kolorystyce ?
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  5. #905
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    kotki też lubię. U nas są nocne, bo mamy kotkowy otulacz a może chciałybyście kotki w innej kolorystyce ?
    Coś się zapowiada

  6. #906
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    kotki też lubię. U nas są nocne, bo mamy kotkowy otulacz a może chciałybyście kotki w innej kolorystyce ?
    Oj Monia nie kuś......pewnie, że bym chciała
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  7. #907
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    hehe, to pomyślimy o tym. Ale to jeszcze chwila na takie niespodzianki
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  8. #908
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    Melduję, że nasza pierwsza kieszonka Nappime dziś przeszła chrzest bojowy! A próba to była nie byle jaka... Nic nie wypłynęło, nic nie przeciekło, ale PUL był wilgotny w dotyku z przodu. Może to kwestia nowości , właśnie moczy się w płynie do naczyń. Jestem zachwycona kolorami i miękkością PUL, na pewno jeszcze sporo pieniędzy zostawię w sklepie
    Witek 2012

  9. #909
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    39

    Domyślnie

    Zdrówka dla synka ! Ja się boję do sklepu wchodzić, ale i tak w sumie nieźle się trzymam, bo tylko dwa razy coś kupiłam korci mnie jak cholera :>

  10. #910
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ronja Zobacz posta
    Melduję, że nasza pierwsza kieszonka Nappime dziś przeszła chrzest bojowy! A próba to była nie byle jaka... Nic nie wypłynęło, nic nie przeciekło, ale PUL był wilgotny w dotyku z przodu. Może to kwestia nowości , właśnie moczy się w płynie do naczyń. Jestem zachwycona kolorami i miękkością PUL, na pewno jeszcze sporo pieniędzy zostawię w sklepie

    Cieszę się, że zdała egzamin Co do zawilgotnienia może za długo na pupie była? albo wkład mało chłonny? mi zdarza się że zaczyna wilgotnieć jak siedzi na pupie z 4 h w dzień. (Zdarza się , ale rzadko)

    Cytat Zamieszczone przez pennybelly Zobacz posta
    Zdrówka dla synka ! Ja się boję do sklepu wchodzić, ale i tak w sumie nieźle się trzymam, bo tylko dwa razy coś kupiłam korci mnie jak cholera :>
    dziękuję i zapraszam do zaglądania do sklepu
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  11. #911
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    NappiMe życzy wszystkim zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!



    A w chwili wolnego między gotowaniem, sprzątaniem i rodzinnym świętowaniem zapraszamy do przeczytania dwóch artykułów o naszych pieluszkach. Pierwszy to recenzja na portalu dziecisawazne.pl http://dziecisawazne.pl/pieluszka-nappime/

    Drugi to artykuł o polskich markach pieluszkowych. Bardzo nas cieszy, ze zostaliśmy w nim dostrzeżeni. http://www.maybebaby.pl/component/co...ticle/362.html
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  12. #912
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Wszystkiego dobrego! Dużo radości, jak najmniej śniegu
    A teraz lecę czytać recenzje (ciasta już upieczone )
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  13. #913
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Monika, wszystkiego dobrego! Wesołych Świąt - może Mikołaj zmylony śniegiem na Wielkanoc coś Wam przyniesie
    Artykuły przeczytałam i się bardzo cieszę bo mocno Wam kibicuję! Zakochałam się w NappiMe od pierwszego założenia


  14. #914
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Przeczytałam i artykuł i ranking. W przypadku tego drugiego zgadzam się z pozycją nr 1 i nr 2 (tak, tak, to Nappime!), ale co do tego, że Pupeko jest na końcu, a Babyetta za Pupusem, to mam wiele zastrzeżeń...
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  15. #915
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Podlasianka Zobacz posta
    Przeczytałam i artykuł i ranking. W przypadku tego drugiego zgadzam się z pozycją nr 1 i nr 2 (tak, tak, to Nappime!), ale co do tego, że Pupeko jest na końcu, a Babyetta za Pupusem, to mam wiele zastrzeżeń...
    Amen Pierwsze miejsca ok,choć ja bym zamieniła pozycje 1 i 2

  16. #916
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    wtrącę się, bo wydaje mi się że ten ranking nie ustawia marek od 1-10, to jak pisze autorka "ranking nie- wartościujący", numerki przy markach sa przypadkowe

  17. #917
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaHani Zobacz posta
    wtrącę się, bo wydaje mi się że ten ranking nie ustawia marek od 1-10, to jak pisze autorka "ranking nie- wartościujący", numerki przy markach sa przypadkowe
    w takim razie niedoczytałam i wszystko jest w porządeczku....prawie

  18. #918
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    A ja odnośnie rankingu....bo tam wypatrzyłam pieluszkę...takie zielone ptaszki na białym tle.....w zyciu takiej nie widziałam!!!!!!!!!!
    Monia...zdradź co to??????

    No i też życzę dużo "ciepłego i puchatego" na te święta
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  19. #919
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    A ja odnośnie rankingu....bo tam wypatrzyłam pieluszkę...takie zielone ptaszki na białym tle.....w zyciu takiej nie widziałam!!!!!!!!!!
    Właśnie też mnie to zastanawia.
    Moje dziecko jest pieluchowane od poprzedniej kolekcji i pomyślałam, że może to ta wcześniejsza, której nie znałam, a którą czasem można zobaczyć na bazarku

  20. #920
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    tak, ranking jest niewartościujący. I jesli doczytałyście do samego końca, to niebawem będą konkursy w maybebaby, a do wygrania również nasze pieluszki

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    A ja odnośnie rankingu....bo tam wypatrzyłam pieluszkę...takie zielone ptaszki na białym tle.....w zyciu takiej nie widziałam!!!!!!!!!!
    Monia...zdradź co to??????
    Cytat Zamieszczone przez Losanna Zobacz posta
    Właśnie też mnie to zastanawia.
    Moje dziecko jest pieluchowane od poprzedniej kolekcji i pomyślałam, że może to ta wcześniejsza, której nie znałam, a którą czasem można zobaczyć na bazarku
    Dziewczyny to baaaardzo stara pieluszka. Kiedyś był tu na forum mój wątek od początku szycia pieluszek, ale teraz już nie ma. Możecie zerknąć sobie na starego bloga nappime http://nappime.blogspot.com/ tam jest kilka prehistorycznych wzorów jeszcze z czasów przed naszym własnym PULem
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •