Strona 43 z 90 PierwszyPierwszy ... 33353637383940414243444546474849505153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 1791

Wątek: NappiMe. DARMOWA DOSTAWA!

  1. #841
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    nowy pul ponoć sztywniejszy miał być ale nic z tych rzeczy - jest mięciusieńki, a razem z mikropolarkiem się rozciąga i ja mojego kurczaka znów w pasie zapinam na najwęższą wersję ale w związku z tym pytanko mam - czy to rozciąganie nie zaszkodzi pulowi?
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  2. #842
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Raczej nieużywane, oryginalnie opakowane były. Do środka daję albo wkłady bambusowe Maylily albo Milovii. Maylily kupione tydzień temu, to faktycznie jeszcze pełnej chłonności nie mają...Tak sobie teraz też pomyślałam, że Oliwka ostatnio troszkę się wydłużyła i wysmuklała, to może zmniejszę wielkość pieluszki, żeby gumki lepiej przylegały przy nóżkach... Na razie wszystkie w praniu, ale jak tylko wyschnął i włożymy, podeślę zdjęcie Na pewno jest to moja wina, bo wcześniej problemu nie było - pieluszki sprawowały się idealnie Muszę tylko zauważyć zmianę, jaką nieświadomie wprowadziłam...
    jeśli to te co wysłałam to jedna 100% nówka nawet nie rozpakowana a druga użyta ze dwa razy i prana normalnie - więc na pewno nie są to pieluszki po przejściach. Zresztą mam pozostałe i mi nie ciekną....

  3. #843
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    jeśli to te co wysłałam to jedna 100% nówka nawet nie rozpakowana a druga użyta ze dwa razy i prana normalnie - więc na pewno nie są to pieluszki po przejściach. Zresztą mam pozostałe i mi nie ciekną....
    Tak, to te. Poprzednie kupiłam wprost ze sklepu i wcześniej nie ciekły... Ale chyba już doszłam, że to jednak wina wkładów.Uprzednio używalam pieluszek nappime jedynie z wkładami Little Penguin, bo reszte pieluszek mialam w komplecie z konkretnymi wkładami. A jak dokupiłam dodatkowe wkłady, to brałam co popadnie, a to milovia, a to maylily. I najwyraźniej z tymi wkładami pieluszka nie dopasowuje się dobrze. Godzinę temu założyłam pieluszkę z wkładem Litlle Penguin i sucho A siku już poszło. Mam nadzieję, że odkryłam przyczynę. Sprawdzę jeszcze z drugą... a mam tylko dwa wkłady Little Penguin.

  4. #844
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, jakich wkładów używacie do nappime. Chciałam kupić oryginalne, ale akurat były wyprzedane w sklepie, jak zamaiwałm pieluszki.... Z jakimi innymi jeszcze Wam się sprawdzaja?

  5. #845
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    margolciu to czekam na zdjęcia czytałam gdzieś że wkłady maylily trzeba odtłuścić, ale nie wiem czy to TE wkłady
    Ząbki mogę się wstawiać co może też być powodem u nas jak przeciek to zawsze zęby.
    Zdjęcie już zrobiome, tylko muszę czekać na męża, bo nie umiem sama przerzucić na komputer

  6. #846
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, jakich wkładów używacie do nappime. Chciałam kupić oryginalne, ale akurat były wyprzedane w sklepie, jak zamaiwałm pieluszki.... Z jakimi innymi jeszcze Wam się sprawdzaja?
    Ja,uzywam wkladow recznikowych orginalnych z nappime lub dobrze sie sprawdzaja od kokosi. I przecieki zdarzaja nam sie tylko wtedy jak pieluszka za dlugo na pupie
    Gad 2011

  7. #847
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Ale się rozpisałyście
    marylove on jest ciut sztywniejszy Nie powinno nic mu być od naciągania ale tak mega bardzo bym nie ciągała za każdym razem. on się fajnie układa, nie trzeba go zapinać na styk ja zapinam tak jak poprzedni

    Margolcia bardzo się ciesze że odkryłaś przyczynę! Wkłady niebawem będą (te przeszywane). Ale myślę że musisz kombinować, bo ja innych w ręku nie miałam więc nie podpowiem
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  8. #848
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Tak, to na pewno wina wkładów. Odkryłam, że w tej roli świetnie sprawdza się najzwyklejsza tetra. Nigdy wcześniej jej nie używałam jako wkładów, wczoraj nie miałam wyboru, bo zostały mi tylko milovii. Jeden wklad milovii od wewnątrz i tetra od zewnętrznej strony i pieluszka chłonie idealnie bez przecieków Co najważniejsze, pieluszkę mogę fajnie wyregulować na pleckach. Wkłady milovii są wąskie i na pleckach troszkę odstają, a pieluszkę mogę w tym miejscu ułożyć szerzej i dobrze dopasować. No i jak zwykle najprostsze rozwiązanie okazało się najlepsze

  9. #849
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    Monika jak możesz to odpisz na maila, dzięki!

  10. #850
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    a pokazać Wam Nappime-choroba uzależniająca?

    objawia się tak: plus jeszcze 8 kieszonek w praniu i 4 formowanki i 4 otulacze pulowe i 1 otulacz polarkowy
    Gad 2011

  11. #851
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie


  12. #852
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    margolcia ciesze się, że udało Ci się znaleźc proste rozwiązanie

    miss kumcia piekny NappiMe-stos A zrobisz kiedyś zdjęcie kompletnego?
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  13. #853
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta

    miss kumcia piekny NappiMe-stos A zrobisz kiedyś zdjęcie kompletnego?
    nie wiem czy się da,bo zawsze coś w praniu chyba,że jak do mamy będę jechać to się uda,bo będę musiała mieć wszystko czyste,żeby brudów nie wozić do Niemiec
    Gad 2011

  14. #854
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    miss_kumcia, ale ladnie to tak pobudzac do zazdrosci?

    Super stos
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

  15. #855
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    to czekamy mam nadzieję, że w tym tyg będą formowanki
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  16. #856
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    to czekamy mam nadzieję, że w tym tyg będą formowanki
    Juz?
    Gad 2011

  17. #857
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Nie wiem czy sie cieswzyc czy nie

  18. #858
    Chusteryczka Awatar Ronja
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,883

    Domyślnie

    A ja jestem nowa w tym wątku i mam takie pytanie - czy jak nie ma wzoru w jabłka w sklepie, to znaczy, że już nie będzie wcale czy że mogą się jeszcze pojawić? Bo ja wybredna jestem w temacie wzorków i strasznie mi właśnie na tych jabłkach zależy
    Witek 2012

  19. #859
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Ronja będą. I to chyba dziś wieczorem dorzucę bo duża część już jest poszyta i jak dobrze pójdzie to formowanki też dziś będą.
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  20. #860
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    czyli będzie się działo

    oby tym razem udało się nie przegapić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •