Strona 37 z 90 PierwszyPierwszy ... 2729303132333435363738394041424344454787 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 1791

Wątek: NappiMe. DARMOWA DOSTAWA!

  1. #721
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miss_kumcia Zobacz posta
    ta wytrzymała,ale już niespodzianka w niej była... przynajmniej chrzest bojowy miała
    o, mój Antek identycznie ochrzcił nowe pieski
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  2. #722
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Przed chwilą dotarły pieluszki. Chciałam obejrzeć , zeby się podzielić pierwszym wrażeniem. Ale mój syn zabrał pieluszke w morskie wzory i nie chce oddać czy może być lepsza recenzja pieluszkowa?


  3. #723
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    A do mnie właśnie dotarły żabki później się będę nimi cieszyć i dokładnie oglądać a jak się uda to w najbliższych dniach spróbuję jakieś zdjęcie w nich zrobić naszej małej żabie to się pochwalę

  4. #724
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Martulec
    Wruu super Zdjęcia w akcji baaardzo mile widziane
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  5. #725
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    dotarły do mnie pielutki, prześliczne są

    ale myślałam, że safari będzie takie jak na zdjęciu, czyli z zielonymi napami, a tu też napy białe...

    współczuję Tobie Moniko, tyyyyle różnych gustów,a Ty jedna, biedna, musisz wszystkich jakoś zadowolić W sumie nawet nie musisz, ale starasz się

    a czy będą jeszcze dostępne jakieś wzory z wcześniejszych kolekcji prócz tych co aktualnie są na sklepie?

  6. #726
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    I moje przyleciały Piękności !!!!!
    Już się piorą Śliczne są
    I powiem szczerze, że matrioszki na zdjęciu tak mnie długo do siebie przekonywały i przekonała mnie promocja, a na żywo są naprawdę urocze
    No, a te nowe....ach
    Dzięki Monia
    PS. część schowałam przed mężem, bo jakby tyle nowych zobaczył.....oj kiepsko by ze mną było....ale on na szczęście jak będą w stosiku to chyba nie zauważy nowości
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  7. #727
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    I moje przyleciały Piękności !!!!!
    Już się piorą Śliczne są
    I powiem szczerze, że matrioszki na zdjęciu tak mnie długo do siebie przekonywały i przekonała mnie promocja, a na żywo są naprawdę urocze
    No, a te nowe....ach
    Dzięki Monia
    PS. część schowałam przed mężem, bo jakby tyle nowych zobaczył.....oj kiepsko by ze mną było....ale on na szczęście jak będą w stosiku to chyba nie zauważy nowości
    hehe, dobre, dobre

    mojego akurat nie ma, więc póki co mam spokój i mogę szaleć

  8. #728
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    U nas pieluszki też już są w pralce
    Przepiękne !!! Bardzo podobają mi się wyraziste, wesołe kolory
    I muszę powiedzieć, że zastanawiałam się nad ptaszkami w kółkach, a na żywo są śliczne ! i na pewno od razu bym je wzięła co nie zmienia faktu, że pierwsze na pupci wylądują kwiatki folkowe

  9. #729
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    dotarły do mnie pielutki, prześliczne są

    ale myślałam, że safari będzie takie jak na zdjęciu, czyli z zielonymi napami, a tu też napy białe...

    współczuję Tobie Moniko, tyyyyle różnych gustów,a Ty jedna, biedna, musisz wszystkich jakoś zadowolić W sumie nawet nie musisz, ale starasz się

    a czy będą jeszcze dostępne jakieś wzory z wcześniejszych kolekcji prócz tych co aktualnie są na sklepie?
    no tak, zdjęcie safari stare, muszę dopisac informację o białych napkach dzięki za uwagę
    Stare wzory będą ale za około 2 miesiące. Teraz tylko to co w sklepie. Jak macie jakieś preferencje ze starych wzorów to piszcie- przy następnym rzucie będziemy dorabiać

    Cytat Zamieszczone przez slomka81 Zobacz posta
    I moje przyleciały Piękności !!!!!
    Już się piorą Śliczne są
    I powiem szczerze, że matrioszki na zdjęciu tak mnie długo do siebie przekonywały i przekonała mnie promocja, a na żywo są naprawdę urocze
    No, a te nowe....ach
    Dzięki Monia
    PS. część schowałam przed mężem, bo jakby tyle nowych zobaczył.....oj kiepsko by ze mną było....ale on na szczęście jak będą w stosiku to chyba nie zauważy nowości
    Bardzo się cieszę Matrioszki mnie na żywo zachwycają, ale ja jestem nieobiektywna, bo marzy mi się jakaś malutka dziewczęca pupka w domu


    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    U nas pieluszki też już są w pralce
    Przepiękne !!! Bardzo podobają mi się wyraziste, wesołe kolory
    I muszę powiedzieć, że zastanawiałam się nad ptaszkami w kółkach, a na żywo są śliczne ! i na pewno od razu bym je wzięła co nie zmienia faktu, że pierwsze na pupci wylądują kwiatki folkowe
    ach, bardzo bardzo się cieszę mam nadzieję, że dotarły w całości, bo nie miałam większych kartoników i z M. się namęczyliśmy przy pakowaniu
    Ptaszki w kółkach na żywo są śliczne, była dziś moja przyjaciółka i stwierdziła że na zdjęciu jej się w ogóle nie podobały, a na żywo bardzo

    Dziewczyny jakbyście chciały się dzielić zdjęciami na małych modelach to ja bardzo chętnie
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  10. #730
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    W całości , karton nieruszony ale faktycznie był napakowany takie przesyłki mogę dostawać częściej tylko kto to sfinansuje a zdjęcia modelki na pewno w najbliższym czasie wstawie

  11. #731
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    to ja się piszę na białe ptaki

  12. #732
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Dobrze,ze tycb ptaszkow w kolkach nie widzialam u Ciebie na zywo wzor na fejsie mi sie podobal nawet bardzo,pieluszka na zdjeciu juz tak nie koniecznie,a na zywo jakbym sie zakochala to

    tak sobie uswiadomilam,ze tylko kotki,podniebne ptaszki i te w kolkach i mialabym wszystkie z nowej kolekcji
    Gad 2011

  13. #733
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miss_kumcia Zobacz posta
    Dobrze,ze tycb ptaszkow w kolkach nie widzialam u Ciebie na zywo wzor na fejsie mi sie podobal nawet bardzo,pieluszka na zdjeciu juz tak nie koniecznie,a na zywo jakbym sie zakochala to

    tak sobie uswiadomilam,ze tylko kotki,podniebne ptaszki i te w kolkach i mialabym wszystkie z nowej kolekcji
    skąd ja to znam tylko, że nam brakuje z najnowszej kolekcji hm.. jabłuszek.. :O

  14. #734
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Moniko, wczoraj złożyłam kolejne zamówienie, ale nie zrobiłam od razu przelewu, i nie spisałam sobie ani numeru ani dokładnej kwoty.
    A nie przyszło mi mailem potwierdzenie z kwotą Help


  15. #735
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    ale stare wzory też już będą z białymi napami, tak?

    mi się marzą białe ptaki i rybkowa ferajna i jeszcze parę innych, a raczej wiele, wiele, wiele innych

  16. #736
    Chustomanka Awatar nynka87
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,494

    Domyślnie

    a ja nie wiem już czy bym chciała folk z poprzedniej kolekcji czy z tej czy któraś z Was ma i mogłaby zrobić zdjęcie na modelu i matrioszki skoro takie ładne

  17. #737
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    a będzie można w przyszłości zakupić pieluszki z welurekiem od pupy, czy raczej nie ma tego w najbliższych planach?

  18. #738
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nynka87 Zobacz posta
    a ja nie wiem już czy bym chciała folk z poprzedniej kolekcji czy z tej czy któraś z Was ma i mogłaby zrobić zdjęcie na modelu i matrioszki skoro takie ładne
    mam jedną i drugą bardzo lubię tą starą folkową śliczna jest, ale nowej nie mam
    jak się zbiorę to zrobię fotki
    Marta mama Werci (9lat), Juli (5 lat) i Kubusia (marzec 2017....)...spełnionych marzeń
    .....bo jest w nas miłość czasem...o jakiej się nie śniło....

  19. #739
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Martulec nie wiem co z tymi mailami ostatnio. Musze M poprosić by to poprawił. oczywiście podeślę Ci dziś na maila wszystko.
    dito tak z białymi napkami. Welurku nie planuję, za dużo kombinacji z dwoma różnymi środkami niestety.
    Przed chwilą przyszły materiały na formowanki Mam nadzieję, że Was urzekną tak jak i mnie. Niestety ceny formowanek pójdą dosyć do góry.
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  20. #740
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Martulec nie wiem co z tymi mailami ostatnio. Musze M poprosić by to poprawił. oczywiście podeślę Ci dziś na maila wszystko.
    dito tak z białymi napkami. Welurku nie planuję, za dużo kombinacji z dwoma różnymi środkami niestety.
    Przed chwilą przyszły materiały na formowanki Mam nadzieję, że Was urzekną tak jak i mnie. Niestety ceny formowanek pójdą dosyć do góry.
    W sumie formowanek mamy dosc,ale jak beda za ladne.. a sa jakies zielone wzory?choc lepiej zeby nie bylo

    A ile cena pojdzie w gore? Mozesz juz zdradzic?

    Edit: a mi potwierdzenie nigdy nie przychodzi,a robilam chyba z 5 zamowien prze sklep.. nawet nie wiedzialam,ze macie potwierdzenia na maila
    Gad 2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •