Strona 39 z 90 PierwszyPierwszy ... 2931323334353637383940414243444546474989 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 1791

Wątek: NappiMe. DARMOWA DOSTAWA!

  1. #761
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Tak jak pokazuje mój suwaczek prawie 9 miesięcy
    Wstyd, że nie zauważyłam No to muszę przyznać, ze synuś duży Ale i moja gwiazdeczka była w tym wieku nie mała
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  2. #762
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Wruu jasne, poczekam synuś przesłodki
    Dzięki

  3. #763
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    nie potestowałyśmy sobie dzisiaj za bardzo. Malutka sikała jak szalona. 15 - 30 minut i pielucha totalnie przesikana Chyba zęby jej idą... I jeszcze na dodatek przechodzi bunt nocnikowy

    Jedyny plus z tej całej sytuacji, to mogę szczerze z ręką na sercu powiedzieć, że mamy ciągle za mało pieluszek i otulaczy

  4. #764
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie pieluszki żabki

    A będą w sklepie jeszcze takie pieluszki z żabkami?Bo jak wchodziłam na stronę sklepu to nie widziałam tego wzoru a jest prześwietny

  5. #765
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolciaczika Zobacz posta
    A będą w sklepie jeszcze takie pieluszki z żabkami?Bo jak wchodziłam na stronę sklepu to nie widziałam tego wzoru a jest prześwietny
    Zabki byly wzorem limitowanym,wyprodukowanym specjalnie dla dziewczyn z forum i wszystkie sie sprzedaly. Ten wzor jest niedostepny w sklepie. Nie wiem czy MonikaK z racji zainteresowania bedzie chciala go wlaczyc do nastepnej kolekcji,to juz pytanie do niej
    Gad 2011

  6. #766
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dita Zobacz posta
    nie potestowałyśmy sobie dzisiaj za bardzo. Malutka sikała jak szalona. 15 - 30 minut i pielucha totalnie przesikana Chyba zęby jej idą... I jeszcze na dodatek przechodzi bunt nocnikowy

    Jedyny plus z tej całej sytuacji, to mogę szczerze z ręką na sercu powiedzieć, że mamy ciągle za mało pieluszek i otulaczy
    oj i tak bywa, zęby muszą wyjśc

    Cytat Zamieszczone przez karolciaczika Zobacz posta
    A będą w sklepie jeszcze takie pieluszki z żabkami?Bo jak wchodziłam na stronę sklepu to nie widziałam tego wzoru a jest prześwietny
    Cytat Zamieszczone przez miss_kumcia Zobacz posta
    Zabki byly wzorem limitowanym,wyprodukowanym specjalnie dla dziewczyn z forum i wszystkie sie sprzedaly. Ten wzor jest niedostepny w sklepie. Nie wiem czy MonikaK z racji zainteresowania bedzie chciala go wlaczyc do nastepnej kolekcji,to juz pytanie do niej
    dokładnie jak odpisała miss_ kumcia (dzięki ). żabki były limitem, na ten moment nie planujemy dodruku, ale jeszcze nie myślę o następnej serii.

    Ja Wam zdam relacje z moich testów- wczoraj założyłam Antkowi formowankę + otulacz na noc. Do tej pory ZAWSZE (co bym nie założyła, nawet wełnę, po której maił uczulenie dodatkowo) się przemaczał jeśli w nocy go nie przewinęłam. A dziś ubranko i otulacz suchy Formowanka aż pływała
    także jak dla mnie póki co ten nowy PUL zdał wszystkie testy
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  7. #767
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Ja Wam zdam relacje z moich testów- wczoraj założyłam Antkowi formowankę + otulacz na noc. Do tej pory ZAWSZE (co bym nie założyła, nawet wełnę, po której maił uczulenie dodatkowo) się przemaczał jeśli w nocy go nie przewinęłam. A dziś ubranko i otulacz suchy Formowanka aż pływała
    także jak dla mnie póki co ten nowy PUL zdał wszystkie testy
    U mnie też ten PUL sobie lepiej radzi niż ten we wcześniejszych kieszonkach, z którymi często mieliśmy problem przy moim dużym sikaczu a wiec dość, że wzorki SUPER to jeszcze PUL lepszy

  8. #768
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    U mnie też ten PUL sobie lepiej radzi niż ten we wcześniejszych kieszonkach, z którymi często mieliśmy problem przy moim dużym sikaczu a wiec dość, że wzorki SUPER to jeszcze PUL lepszy
    Bardzo mnie to cieszy! Bardzo!
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  9. #769
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    A czy będą w sklepie jeszcze dostępne kocurki? Pisałam dziś zapytanie przez sklep, ale tak pewnie pójdzie szybciej...

  10. #770
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    A czy będą w sklepie jeszcze dostępne kocurki? Pisałam dziś zapytanie przez sklep, ale tak pewnie pójdzie szybciej...
    Pozwolę sobie odpowiedzieć (bo też o nich myślę ) - dostawa ma być za ok. 2-3 tyg. Jest to napisane we wcześniejszych postach MonikiK.

  11. #771
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Losanna Zobacz posta
    Pozwolę sobie odpowiedzieć (bo też o nich myślę ) - dostawa ma być za ok. 2-3 tyg. Jest to napisane we wcześniejszych postach MonikiK.
    Super Czekam zatem z niecierpliwością!!

  12. #772
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    margolciu nie doszło do mnie Twoje zapytanie przez sklep? Kurcze, już nasz przyjaciel informatyk zajął się tymi mailami, mam nadzieję, że to chwilowy kłopot.
    Będą za około 2- 3 tyg. Staram się jak najszybciej ale nie przeskoczę pewnych trudności
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  13. #773
    Chustonoszka Awatar yolinka78
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    81

    Domyślnie

    To i ja coś napiszę:
    Oczywiście piękne żabki, nie spodziewałam się aż takiego wow, i kocurki super
    Jako, że mamy tylko 2 formowanki, założyłam ostatnio Młodemu kieszonkę na noc, do środka ręcznik + bambus od ecodidi i ... dało radę.
    Nie wiem dlaczego wcześniej na to nie wpadłam.
    Ale mój dzieć sika w nocy ze dwa, trzy razy to max i myślę, że formowanka z jedną dopinką w zupełności dałaby radę. Poranny wielki sik zwykle mamy już na nocnik.
    Ogólnie pielusie nam sie bardzo podobają i budza zachwyt wśród przypadkowych "oglądaczy", tych co to nie widzieli nigdy wielo również.
    Dziękujemy bardzo

  14. #774
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    margolciu nie doszło do mnie Twoje zapytanie przez sklep? Kurcze, już nasz przyjaciel informatyk zajął się tymi mailami, mam nadzieję, że to chwilowy kłopot.
    Będą za około 2- 3 tyg. Staram się jak najszybciej ale nie przeskoczę pewnych trudności
    No to dobrze, że spytałam również na forum Czekam, czekam i jak tylko się pojawią to będę zamawiać W piątek przybył do nas szczęśliwie spóźniony listonosz z Safari i Bzyk Bzyk - jestem zachwycona pieluszkami. Moje ulubione z całego stosiku, jaki mamy

  15. #775
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    yolinko super że kieszonka dała radę w nocy!
    Margolciu cieszę się, że aż tak polubiłaś NappiMe
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  16. #776
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    bo to są jedne z najlepszych pieluszek tylko mnie chłop pogonił z dziewczynkowymi wg niego wzorami dobrze że kupiłam więcej

  17. #777
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    joasiu które to te dziewczynkowe ?
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  18. #778
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    joasiu które to te dziewczynkowe ?
    matrioszki i folk ale ja się tym nie zgadzam, bo te candy no cóż
    poszły dalej to kupię inne

  19. #779
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    a, folk w ogóle nie jest dziewczęcy no candy rozumiem, matrioszki można sprzecznie oceniać ale folk ?
    teraz z nowej kolekcji dużo do wyboru
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  20. #780
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    a, folk w ogóle nie jest dziewczęcy no candy rozumiem, matrioszki można sprzecznie oceniać ale folk ?
    teraz z nowej kolekcji dużo do wyboru
    wiem i już myślę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •