Strona 15 z 90 PierwszyPierwszy ... 578910111213141516171819202122232565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 1791

Wątek: NappiMe. DARMOWA DOSTAWA!

  1. #281
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Widzę że urzekło Was safari.
    Niestety mam nienajlepsza dla was wieść w związku z tym- safari własnie się wykończyło, będzie z niego jeszcze ze 2-3 sztuki tylko. Póki co, bo na pewno powtórzymy ten wzór niebawem
    Już się wystraszyłam, że już nie będzie tego wzoru

  2. #282
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Będzie, ale pewnie za około 3 miesiące dopiero...
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  3. #283
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Już na dniach nasze pieluszki pojawią się w sklepie http://zachustowani.pl/ oraz stacjonarnie w sklepie Zielona Mama we Wrocławiu. To dopiero początek niespodzianek
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  4. #284
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    przyszły

    fajne!
    PUL jest troszeczkę grubszy, prawda - wydaje mi się, że jest super. nieco grubszy od wcześniejszego, więc nie ma tej obawy "że się przerwie" ale nie ma w sobie nic ze sztwności

    świetne

  5. #285
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Czyli zamierzony efekt został osiągnięty
    Super, bardzo się cieszę, że się podobają
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  6. #286
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    wątpiłaś?


    są świetne - znów
    czyli drżyj portfelu

  7. #287
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Hej
    Widzę, że w sklepie już pustki- nowe wzory rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a ja czekałam na pieniążki...nic to poczekam, aż znowu będą

    I jeszcze pytanie odnośnie formowanek- czy ęi kiedy?
    A nie szyjecie kieszonek z czyms naturalnym, np.z bambusem? bo ostatnio moja mała ma uczulenie na polarek...chyba...chętnie kupiłabym cos naturalnego


  8. #288
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    mi. ja zawsze mam lekkie obawy, lubię jak użytkownicy sa w 100% zadowoleni

    slomka dostawa będzie w sobotę, także będzie wybór
    Formowanki będą ale niestety wszystko się przedłuża, ja nie lubię obiecywać niepewnych terminów, ale wygląda na to że dopiero w grudniu powrócą.
    Co do naturalnych materiałów- bardzo mało osób chce takie pieluszki stąd nie szyjemy. Możemy Ci na zamowienie uszyć z welurkiem bawełnianym w środku, kolor chyba mam taki niebieściutki. Cena ta sama, czas oczekiwania min 2 tyg. Być może będę mieć też bambus jednostronny, ale czekam dopiero na informację i próbki. oraz na ceny.
    Ale jesteś pewna że to polarek może proszek inny, albo za duzo go? u nas jest pupa czerwona jak idą zęby, albo jak za duzo proszku się w nich nagromadzi.
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  9. #289
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    mi. ja zawsze mam lekkie obawy, lubię jak użytkownicy sa w 100% zadowoleni

    slomka dostawa będzie w sobotę, także będzie wybór
    Formowanki będą ale niestety wszystko się przedłuża, ja nie lubię obiecywać niepewnych terminów, ale wygląda na to że dopiero w grudniu powrócą.
    Co do naturalnych materiałów- bardzo mało osób chce takie pieluszki stąd nie szyjemy. Możemy Ci na zamowienie uszyć z welurkiem bawełnianym w środku, kolor chyba mam taki niebieściutki. Cena ta sama, czas oczekiwania min 2 tyg. Być może będę mieć też bambus jednostronny, ale czekam dopiero na informację i próbki. oraz na ceny.
    Ale jesteś pewna że to polarek może proszek inny, albo za duzo go? u nas jest pupa czerwona jak idą zęby, albo jak za duzo proszku się w nich nagromadzi.
    jeszcze nie jestem pewna, bo tez podejrzewam zęby...mała ma prawie 4 miesiące i strasznie się ślini, a starsza właśnie miała pierwszego zęba w wieku 4 miesięcy, więc może to....dlatego jeszcze się wstrzymam, ale jak się okaże, że to to, wtedy chętnie zamówię kieszonki z bambusem także bardzo dziękuję za propozycję no i czekam na te formowanki, bo jestem ich strasznie ciekawa
    proszek to to raczej nie jest, bo nie zmieniałam od początku i staram się dobrze płukać pieluszki...

  10. #290
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Stawiałabym że zęby. Do tej pory nic jej polar nie uczulał? Bo jak nie to pewnie nie on winien.
    Aha, u nas tez mokre chusteczki bardzo odparzają.
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  11. #291
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    Stawiałabym że zęby. Do tej pory nic jej polar nie uczulał? Bo jak nie to pewnie nie on winien.
    Aha, u nas tez mokre chusteczki bardzo odparzają.
    no pieluchuję regularnie może koło miesiąca i nic się nie działo...a chusteczek mokrych dmuchając na zimne też nie używam, tylko czysta woda i myjeczki z bambusa...obyś miała rację i oby to były ząbki a faktycznie po nocy w formowance i wełence też ten mocz dość mocno czuć, a wcześniej tego nie było,więc....oby to był dobry trop jak się uspokoi to kupię sobie u Was na pewno jakiś nowy wzorek bo są cudne, aja od pieluch uzależniona

  12. #292
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Monika,a jak zapinasz pieluszke u Twojego mlodszego? Bo On chyba gabarytowo podobny do Aleksandra,ja ja cos nie moge ich dobrze wyregulowac. Jak nie zapne nap wcale to za duza, na srodkowe wycieka bokiem,a na maxa troche jajka odgniecione

    Szkoda,ze formowanki dopiero w grudniu..my tez zniecierpliwoscia na nie czekamy
    Gad 2011

  13. #293
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    miss_kumcia tak nie po równo zapinam z jednej strony na środkowe, z drugiej jedną napkę luźniej. Wycieków brak
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  14. #294
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    a kieszonki beda jeszcze?
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  15. #295

    Domyślnie

    słomka, u nas przed każdym nowym zębem pupa w okropnym stanie Za każdym razem nagle robi się czerwona, dosłownie z jednej zmiany pieluchy na drugą. A później równie nagle znika Czasami trwa kilka dni, czasami jeden dzień. Pieluszki Moniki nigdy nie zrobiły pupie krzywdy. Ale wiadomo, każde dziecko inne, więc na 100% nie można powiedzieć, że to wina zębów. Ale na 99% już tak
    robię sobie odwyk

  16. #296
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Zuz kieszonki będą, oczywiście. Jutro wieczorem będzie dostawa, tylko nie wiem czy ten wieczór będzie o 20 czy o 23

    U nas tak samo z ta pupą jak u mrówki
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  17. #297
    Chustomanka Awatar slomka81
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Jawiszowice
    Posty
    809

    Domyślnie

    To jest dla nas nadzieja z tą pupą

  18. #298
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Czyli, wychodzi na to, że na początek dobrze jest sprawdzić oba warianty: welur i polarek, tak?
    Chodzi mi o nabranie pewności czy któryś z materiałów nie będzie odparzał..

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  19. #299
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Zarówno welur jak i mikropolar to 100% poliestru, także moim zdaniem jak uczula dziecko poliester to oba uczulą. Ale to się bardzo rzadko zdarza
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  20. #300
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    A tak jeszcze wracajac do wzorow, to mi sie dzis zamarzyl taki banalny: czerwone kropy na bialym tle
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •