Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pieluchy mi się zniszczyły...

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie Pieluchy mi się zniszczyły...

    Słuchajcie, mam wiele pieluch, wiekszość od nowości a wszystkie jak kupowałam były w doskonałym stanie. Ostatnio zauważyłam że wkłady do ib sio mi się przecierają ( mała ma 11 miesięcy i aż tak często nie stosujemy tych pieluch). Podarł mi się jeden wkład do issi beara i wczoraj wyciągając z pralki prefold z pieluszkarni zobaczyłam, ze jest przedarty, po czym jak lekko pociągnęłam to mi sie rozpadł w rękach
    Nie wiem o co chodzi...piorę w bambineksie , albo proszku z dodatkiem nappy fresh.
    Co się może dziać??

  2. #2
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    IB często się przecierają, reszty nie mam, więc nie pomogę... a w jakiej temp pierzesz?

  3. #3
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,797

    Domyślnie

    problem z drącymi się pieluszkami (głównie bambusem) był intensywnie omawiany tutaj http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=75307

    mi się jeszcze żadne ib - uzywane dość intensywnie od kilku miesięcy - nie podarły (no, jedne są trochę nadszarpnięte, ale takie do mnie przyszły), tylko bambusowy wkład od formowanki graham bear ma dziurki
    Ostatnio edytowane przez jul ; 05-05-2012 o 11:20
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  4. #4
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Wkłady od IB przecierają się w zasadzie cokolwiek by się z nimi nie robiło - jakiś taki materiał. Reszty nie miałam...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •