Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pierwszy kangurek

  1. #1
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie pierwszy kangurek

    od wczoraj (dzięki scarlet ) zaczynamy się motać. na razie kangurek. mam jeszcze problemy, żeby właściwie wszystko dociągnąć. i zastanawiam się czy poza dociągnięciem i tym, że mała trochę krzywo coś jeszcze powinnam poprawić?


  2. #2
    Chustofanka Awatar Naniby
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków/Zakopane
    Posty
    406

    Domyślnie

    Specem od kangurka nie jestem, ale co widzę od razu:
    pupcia ładnie wpadnięta, więc i plecki zaokrąglone - to widać na drugim i trzecim zdjęciu. Na pierwszym niestety widać asymetrię nóżek - powinny być równiutko, no i pupa z głową nie są w jednej linii. Postaraj się wyrównać córcię i wtedy jeszcze raz wszystko dociągnąć, na pewno będzie super!
    Powodzenia i miłego motania życzę!!!

  3. #3
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    Jest naprawdę fajnie!

    To co wyszło na spotkaniu - ta jedna nóżka u Waszego Kocurka inaczej się układa, ona ją inaczej układa i stąd ta nierówność z nóżka - coś tu jeszcze pomyślę.
    A co do asymetrii kręgosłupa, musisz małą po prostu poprawiać i dociągać.

    Ten bambus też jest bardziej śliski, więc próbuj i na tej i na Waszej natce. Zobaczysz gdzie Wam lepiej córcia się układa.
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    następnym razem zwróciłam już uwagę na te łapki i było chyba lepiej. w tygodniu wybierzemy się na usg to może coś się wyjaśni.
    w każdym razie jak już mi się uda zawiązać to mała chyba jest zadowolona

  5. #5
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    w nati

    nadal nie jest idealnie, ale pracuję nad tym. nati chyba łatwiej mi dociągnąć, ta z bambusem jest bardziej śliska, chociaż jeszcze nie jestem zadowolona.

    w ogóle to strasznie wyglądam na tych zdjęciach

  6. #6
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    Widzę, że chcesz wiązać idealnie ale nie ma czegoś takiego jak perfekcyjnie zawiązana chusta

    Napisz lepiej jak mała reaguje na noszenie

    A w natce bardzo dobrze to wygląda! Odcinek szyjny trzeba dociągnąć jeszcze i pilnować nóżek by były równolegle i równo kręgosłup.
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  7. #7
    Chustofanka Awatar slonco
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    okolice Tarnowskich Gór
    Posty
    498

    Domyślnie

    Generalnie super, widać zdecydowanie poprawę. Kilka wiązań i będzie git. Pięknie wyglądacie z maleństwem.

    Mogę podsunąć tylko jeszcze kilka wskazówek.

    Po pierwsze zdecydowanie na początek lepiej w samej bawełnie wiązać, jest łatwiejsza do okiełznania. Jak już załapiesz co i jak to wtedy bambus też może być.

    Trochę trzeba wyprostować, tak jak dziewczyny pisały.

    W górnej części są trochę luzy, spróbuj częściej łapać chustę na początku dociądania. Łap materiał co jakieś 5 cm. Możesz sobie też sobie pomagać przesuwając materiał na przeciwnym ramieniu do ręki którą dociągasz.

    Powodzenia!


    Doradca po kursie podstawowym Clauwi®[COLOR=darkred

    Nadia - 26.07.2011


  8. #8
    Chusteryczka Awatar essmay
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,769

    Domyślnie

    mała śpi jak aniołek jak już się zamotamy, przy wiązaniu troszkę jeszcze pomarudzi.

    ja tak mam, że bym chciała wszystko jak najlepiej zrobić a tu mi tym bardziej zależy

    właśnie ten luz u góry mnie denerwuje, może za dużo materiału tam zostawiam i trudniej dociągnąć?
    w każdym razie chyba z każdym kolejnym razem jest lepiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •