Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Nosidłlo dla faceta?

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie Nosidłlo dla faceta?

    Gościłam u siebie już kilka nosideł i o ile z noszeniem przez mnie nie ma kłopotu o tyle tato zgłasza trudności.

    Faceci nie mają talii. Zapięcie nosidła powyżej bioder powoduje że na plecach maluch ląduje z brodą na wysokości łopatek taty. Zapięcie na wysokości żołądka jest niewygodne, bo wiadomo...
    Ale tylko wtedy maluch widzi.
    Pas biodrowy dla taty powinien być znaaaaaacznie szerszy aby dół panela wypadał w takim miejscu - żeby maluch widział. Albo sama nie wiem co?

    Macie jakieś nosidła, które tatowie lubią? Jak zapinają pas tatowie żeby i im i dzieciom było wygodnie?

  2. #2
    Chustofanka Awatar slonco
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    okolice Tarnowskich Gór
    Posty
    498

    Domyślnie

    podpinam się, po ostatnich przymiarkach, też nam tak właśnie wyszło...


    ...a jeszcze mi się ojciec zniechęci...


    Doradca po kursie podstawowym Clauwi®[COLOR=darkred

    Nadia - 26.07.2011


  3. #3
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    mei favourite toddler,najgrubszy i największy pas z jakim miałam do czynienia,no i niebagatelnie szerokie pasy naramienne.wg. mnie to jedyne nosidło dedykowane naprawdę pod ojca i to nie drobnego.na drugim miejscu jest nubigo,z tych raczej dla starszaków,ale pod kątem pasa biodrowego to reszta jest daleko w tyle za mft

  4. #4
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    Doux ma bardzo szeroki pas. Ojciec nosil z przodu teraz na plecach. Pas zapina sie na biodrach.

  5. #5
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    to chyba ten pas musiał być zamawiany specjalnie jako szeroki,bo w regularnym szyciu jest przecietny,bardziej sztywny od większosci (prócz mft),ale na pewno nie szerszy niż własciwie większość nosideł ma.
    wszystko to kwestia konkretnej budowy ciała i ewentualnie kłopotów zdrowotnych,ja zapinam ciut poniżej talii,nigdy na samych biodrach,nie jest to też zołądek,bo ten mam minimalnie wyzej talii,mój mąż też musi wysoko zapinać.
    najgorzej,ze przy nosidłach tak jest,że jedno pasuje a drugie nie i trzeba przymierzać.może ojciec da sie namówić na spróbowanie mt?mimo że wydaje się,że nie ma różnicy to jednak jakaś jest w tych regualcjach i dopasowywaniu do sylwetki.
    albo spróbuj pożyczyc mei favourite,w nim dziecko naprawdę wysoko siedzi,bo pas jest bardzo wysoki i sztywny.
    opierając sie na forum to tutaj masz zbliżenia:
    http://www.chusty.info/forum/showthr...=mei+favourite

  6. #6
    ChustoTata
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    179

    Domyślnie

    Ja noszę w MT woolloomooloo i sobie chwalę Tylko pas biodrowy mógłby być troszkę dłuższy
    Łobuziak Chustofan 2010
    Maleńka Chuścioszka 2012

  7. #7
    Chusteryczka Awatar efcia1981
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    opolskie
    Posty
    2,659

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekotata Zobacz posta
    Ja noszę w MT woolloomooloo i sobie chwalę Tylko pas biodrowy mógłby być troszkę dłuższy
    u nas też Mietek tej maści mąż super zadowolony. Długość pasa odpowiednia, bo mąż szczuplutki
    Patryk 2011, Paulinka 2012

  8. #8

    Domyślnie

    my mamy MT Madame GooGoo. Mąż (190 cm, 100kg) nosi małą na razie z przodu tylko, ale wszystko jest ok i nie narzeka.

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    u nas Bondo
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  10. #10
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  11. #11
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Moj chlop nosi w Manduce i bardzo sobie chwali. Nosi glownie z przodu ale czasem tez i na plecach. Ja probowalam kilka razy i uwazam, ze jest niewygodne/niedopasowane dla mnie. Chlop jest wysoki i chudy.
    Sylwia, mama Celinki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •