Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: wieszadło czy ergonomiczne

  1. #1

    Domyślnie wieszadło czy ergonomiczne

    Tylko mnie nie zlinczujcie, prosze. Dostalam takie nosidło w prezencie od kolegow z pracy meze

    http://www.tomy.co.uk/products/nursery/ ... -features/

    Na metce jest napisane ze jest ergonomiczne, ale to takie modne slowo, ze moze byc uzyte na wyrost. Po czym poznac, ze nosidlo jest ergonomiczne?

    Acha, pomijam fakt, ze na tej stronie dzieci sa noszone przodem do swiata, wrrrrr. Pozdrawiam, Ewa
    Ewa, mama Martusi (2000), Krzysia (2002), Wojtusia (2006) oraz Marysi (2008)

  2. #2
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    chyba nie jest bo nozki wisza. w ergonomicznym powinno byc takie podtrzymanie pod pupa, zeby nozki mogly ulozyc sie w zabke. no i nie powinno byc materialu miedzu dzieckiem a noszacym a panel miekki, nie usztywniany.
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  3. #3

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    a w calyxie chyba jest material miedzy dzieckiem a mama, nie? Ale z tymi nozkami to fakt. Wyrzucam je dzis do kosza, bo nawet sprzedac nie chce takiego choc odszyte jest rewelacyjnie i nie jest usztywnione. Ewa
    Ewa, mama Martusi (2000), Krzysia (2002), Wojtusia (2006) oraz Marysi (2008)

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    232

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    Ewa, a może przerobisz na ergonomiczne? Widziałam chyba z rok temu jak ktoś -Mama trójki?- fajnie przerobił wisiadełko na ergonomiczne. Jak znajdę wątek, to wkleję linka.
    Mam siedem córek, noszę najmłodszą, Zosię (27.12.2007).

  5. #5
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    Tu jest link do bloga Kasi i pokazane tam jest jak przerobiła nosidło
    http://dolinablekitnychkwiatow.blox.pl/ ... iczne.html
    A jak będziesz chciała wywalić to ja chętnie wezmę

  6. #6

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    skusilyscie mnie tym przerabianiem, w zasadzie nosidle brakuje tylko jednago-tak uksztaltowanego dolu, zeby nozki ukladaly sie w zabke. Reszta-system dociagniec, miekki panel, wygodne pasy dla noszacego-sa bez zarzutow. Macie jakis pomysl, bo ja odtworcza jestem a w linku mamy nieumiem sie dopatrzec przerobek, Ewa
    Ewa, mama Martusi (2000), Krzysia (2002), Wojtusia (2006) oraz Marysi (2008)

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    Ale fajne,eleganckie to nosidełko.Ewa, DO TUNINGU Z NIM

  8. #8
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie Re: wieszadło czy ergonomiczne

    Cytat Zamieszczone przez luxnordynka
    skusilyscie mnie tym przerabianiem, w zasadzie nosidle brakuje tylko jednago-tak uksztaltowanego dolu, zeby nozki ukladaly sie w zabke. Reszta-system dociagniec, miekki panel, wygodne pasy dla noszacego-sa bez zarzutow. Macie jakis pomysl, bo ja odtworcza jestem a w linku mamy nieumiem sie dopatrzec przerobek, Ewa
    Napisz do Kasi z pewnością jak tylko będzie mogła pomoże Ci bo to dobra dusza tylko teraz jest po przeprowadzce bez stałego dostępu do netu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •