Pokaż wyniki od 1 do 20 z 55

Wątek: Little Frog

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar marza
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,303

    Domyślnie Little Frog

    Czekamy na Wasze opinie na temat chusty tkanej Little Frog
    Marzena,mama Neli(X'2004) i Poli(VII'2008)
    Doradczyni po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ®

    Zielona Mama.pl chusty, nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe. To także wypożyczalnia chust i nosideł oraz nauka wiązania chust we Wrocławiu. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego! Wrocław ul. Czarnieckiego 29A/AB

    Chusty tkane Little Frog

  2. #2
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    To będę pierwsza.
    Testowałam Rubina. Kolor jest przepiękny, mimo, że za czerwienią nie przepadam. Taki malinowy, bardzo intensywny.
    Jako iż byłam pierwszą testującą to przezornie wyprałam chustę samą bo czerwony lubi puszczać- piana w pralce widziałam że była lekko różowa, myślę, że co się miało wypłukać to się już wypłukało i więcej nic nie puści.
    Chusta jest moim zdaniem średniej grubości, myślałam że będzie mi ciężko zawiązać, bo był to rozm 4,6, a ja standardowo wiążę kieszonkę z 3,6. Ale okazało się, że chusta dociąga się po prostu idealnie. Jest taka jakby lekko elastyczna i bardzo miękka, super otula.
    Węzeł po zawiązaniu wychodzi niewielki.
    Nosiłam w sumie 4 razy- w tym 2 * po 2 h- nie musiałam nic poprawiać, nie luzowała się. Ale zaznaczam, że mój Antek to w ubraniach około5,5 kg
    Wiązałam także na plecach- super!
    chusty sa cięte z lekkim zapasem. Szerokości nie mierzyłam ale raczej taka standardowa.

    Woreczek do chusty- myślę, że to taki gadżet, fajny może być też dla przedszkolaka na buty lub strój gimnastyczny.

    Generalnie dla mnie chusta na 5. Na prawdę solidna szmata w bardzo przyjaznej cenie.
    Marzenko

    Swoją małą żabkę już też zakupiłam
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  3. #3

  4. #4
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    brikuś w testowej nie mam a własnościowa jeszcze do mnie nie dotarła- może w weekend coś się uda poczynić w tej kwestii
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Zelda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,756

    Domyślnie

    moje zdjecia z Rubinkiem
    na razie na lali tylko
    postraram sie w przyszlym tyg cos uzupelnic jak sie Ninka da zamotac

    pierwsze wrazenie:
    *chusta cienka, ale nie luzna
    *po zawiazaniu malutki wezelek
    *latwo sie dociaga
    *piekny kolor

    wiecej, jak kogoś ponosze



    Kubuś (7.7.2005) i Ninusia (13.7.2007)
    Nubik - nosidła ergonomiczne, MT
    moj blog

    POŁOŻNA))))) i DOULA - wsparcie dla przyszłych rodziców
    MASAŻ SHANTALA oraz Doradca Laktacyjny CNoL - Lublin i okolice, zapraszam
    DORADZTWO CHUSTOWE - Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule®
    gosia_nubik


  6. #6
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Rubin własny i u mnie.
    Chusta zaskoczyła mnie niestykaną do tej pory kolorystyką. Zestawienie ciepłe, wyraźne, a jednocześnie nie krzykliwe.
    Na początku wydawało mi się, że splot jest średnio ścisły. Zdanie zmieniłam po praniu-zdecydowanie (na plus) zmieniła fakturę.
    Niestety póki co nie jestem w stanie nosić i w tek kwestii nie mogę się wypowiedzieć.
    To, na co zwróciłam uwagę, to bardzo estetyczna wszywka (graficznie), jak i zaznaczony środek.
    I kartonik-od razu eko-skojarzenie (zbędnej farby drukarskiej, prostota i minimalizm-mega plus.
    Marzenko, mega gratulcje!

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    Czesc, za kilka dni i ja dołączę do szczęśliwych posiadaczek chusty LF, skusiłam się na lazurowe echo. Mam nadzieję, że poniesie mojego 10kg klocuszka. Wachałam sie pomiedzy lnianym agatem a echem ale pasiaka już miałam a żakardu jeszcze nie mam nadzieję, że dobrze wybrałam i damy radę, się jeszcze troszkę ponosić bo córa ma 11msc i lubi być noszona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •