Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55

Wątek: Little Frog

  1. #41
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Odpakowałam
    na początek sterta pochwał za kontakt - odpowiedzi na maile nawet późno w nocy! wczoraj zamówienie, dzisiaj dostawa - to luuuuubię Opakowanie super, małe edytorskie niedociągnięcia w instrukcji, ale klarowna i czytelna. A wszsywki żabkowe - rewelacja!
    Nówka ma trochę octowy (?) zapach, zaraz do prania, zobaczymy co dalej
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  2. #42
    Chusteryczka Awatar gagatka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    2,087

    Domyślnie po testach Amazonita:)

    I ja już po testach! Nie jestem wykwalifikowaną testerką, bo do tej pory nosiłam głównie w Zarze i to mojego synka prawie dwa lata temu, a potem w Indio moją córeczkę, ale...
    Gdy otworzyłam pudełko, to jakoś mi lekko mina zrzedła, bo kolory wydały mi się średnie. Z fotki poglądowej zapamiętałam turkus jako mocny turkus Ale gdy potem motałam się przed samochodem, w pełnym słońcu, moja mama patrzyła na mnie zachwycona! I ja też spojrzałam na nią inaczej i bardzo, bardzo polubiłam ten kolor! Może to zasługa światła była, niemniej jednak jestem już przekonana, że Amazonit kolory ma pikne
    Moja panienka waży niecałe 7 kg i nosiło nam się świetnie. Chusta - jak dla mnie, czyli raczej małodoświadczonej noszącej - dobrze współpracowała, trochę jednak musiałam ją po jakimś czasie poprawiać, tak jakby mi się lekko luzowała, ale nie wiem, czy to nie wina niedoskonałego wiązania. Ogromnym plusem jest miły w dotyku materiał. Dla malucha jak znalazł! Ach, no i te meteczki z żabką po obu stronach
    Ogólnie jestem naprawdę zadowolona i będę polecać Dziękuję za możliwość testowania!
    PS. W pudełku nie było jednak instrukcji
    wymianki - sukienki i inne http://www.chusty.info/forum/showthr...36-38-i-44-uff
    dziecięce książeczki i zabawki http://www.chusty.info/forum/showthr...%85%C5%BCeczek
    Mama Krzysia (30.12.2009) i Weroniki (30.03.2012) co zerkają z pięterka a ich mama nie ma na nic czasu ale siedzi na forum, a co


  3. #43
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    po pierwszym dniu testowania już mogę kilka słów napisać
    pudełko - fajne, bardzo eko eko-logiczne i eko-nomiczne,
    woreczek na chustę - bardzo fajna sprawa
    niestety brak instrukcji wiązania

    chusta- fajne kolorki, ale wiadomo, kolor - rzecz gustu metki zaznaczające środek pierwsza klasa. Malutkie, a widoczne, śliczne żabcie little frogowe
    Nastawiłam się, że little frog to chusty dla maluszków. Mój maluszek waży ok 10 kg, nie ważyłam jej ostatnio, ale 11 raczej nie przeskoczyła, i w plecaku prostym było nam wygodnie. Przy wygibasach podczas montażu fotelika w samochodzie trochę wyjechał materiał spod pupy, ale nie uważam tego, za coś złego, przecież to tylko materiał, poprawiona żabka trzymała nadal dobrze ramion nie urwała, więc pozytywnie mnie zaskoczyła. W plecaku z koszulką super.
    Jutro potestujemy jeszcze trochę i na zakończenie edytuję post teraz tak prawie na gorąco
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  4. #44
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    Moje uwagi są następujące (testowałam Nefryta):

    - fajna grubość, coś jak starsze Natki - IMO w sam raz i dla malucha i dla starszego/cięższego dziecka
    - jednego babolka znalazłam (grubsza nitka), poza tym bez zarzutu
    - oznaczenie środka - no w końcu! Piękne - małe, delikatne wszywki po dwóch stronach chusty do tego żabka urocza - MEGA plus za to
    - kolorki absolutnie nie moje, ale połączenie udane, układ pasów też mi się podobał

    Zdjęć nie posiadam, w gorączce remontu nie mam pojęcia gdzie schowałam aparat a komórką mi straszna lipa wyszła więc skasowałam.

    Acha - nosiłam trzynastokilową dwulatkę w 2x (no co zrobić, jak chciała z przodu) przez godzinę z hakiem - bardzo ok.

    Dziękuję za możliwość testowania, będę polecać
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  5. #45
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    940

    Domyślnie

    Dziękuję za możliwość testowania.

    Nosiłam w żabce 7,5-kilową Lilę. Chusta jest świetna, miękka, cienka, fajnie się dociąga. Materiał przyjemnie pracuje. Śliczne żabko-metki oznaczające środek. Cena przyjazna.
    O czymś takim marzyłam, kiedy 6 lat temu zaczynałam przygodę z chustami z nowiutkim Hopkiem
    Ja sama już niestety nie kupię, ale na pewno będę polecać zaczepiającym mnie na ulicy.
    Aga,

    mama Zosi (14.01.2008), Adasia (13.12.2005 - 34 tc, 1180 g) i Lili (18.01.2012)

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Chusta: Little Frog Amazonit, 4,6m
    Tester: Cypisek
    Parametry: 5 mies., 4,5 kg

    Chusta mięciutka i cienka, dobrze mi się wiązało, fajnie dociąga. Nic się nie wpijało, nie gniotło - ale tester to chudzinka Nawet po dłuższym noszeniu, czy to z przodu, czy z tyłu - nic nie czułam - leciutka! Myślę że jest idealna właśnie dla maluchów, i godna polecenia dla zaczynających chustowanie.
    Testowany kolor też mi się podobał, taki dla chłopaka
    No i bardzo fajne, dyskretne oznaczenie środka - duży plus!
    Zdjęcia nie są idealne, bo robione trochę w biegu (a raczej przy skrobaniu marchewki )




    Bardzo dziękuję za możliwść testowania!
    Ostatnio edytowane przez Alassea ; 01-11-2012 o 20:07
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  7. #47
    Chusteryczka Awatar Ridibunda
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,571

    Domyślnie

    To ja jeszcze zaległą recenzję wklejam bo miałam napisaną i czekała na zmiłowanie.

    Little frog są cienkie porównywalne z pasiakami vatanai czyli zaliczam je do dobrego towarzystwa.
    Podoba mi się w nich to, że mimo szorstkości są przyjemne w dotyku. To jest taka szorstkość porządnej czystej bawełny dające nadzieję, że po dłuższy użytkowaniu staną się cudownie miękkie.
    Kolory super. Instrukcja ładna graficznie choć króciutka (może to i dobrze, bo pewnie zachęci do kontaktu z doradcą ).
    ] .. ...o o
    . .....( -- )............ ... Doradca Akademii Noszenia
    ... /\( , , )/\
    ^^ ^^ ^^ ^^ ...... Teorie przemijają, żaba zostaje.

    Rufin - 20.04.2008,...Inga - 13.07.2012

    e-damski.pl - chusty Baby-Doo i LennyLamb

    wymianka eko

  8. #48
    Chustofanka Awatar suskha
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    313

    Domyślnie

    http://littlefrog.pl/product-pol-296...-M-4-2-m-.html czy taka chusta bedzie odpowiednia dla noworodka?
    www.szelmostwa-lisa.blogspot.com life style and babywearing
    franc 11
    kocia 15

  9. #49
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Tak, najlepiej jak ją wcześniej kupisz i jeszcze połamiesz zanim zamotasz malca . Może starszak się zgodzi
    Maj 2014 i Marzec 2016

  10. #50
    Chustofanka Awatar suskha
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    313

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikalina Zobacz posta
    Tak, najlepiej jak ją wcześniej kupisz i jeszcze połamiesz zanim zamotasz malca . Może starszak się zgodzi
    Pewnie by sie zgodził ale chyba nie bardzo dzwigac teraz 14kg na plecach. Hmm moze poszukam używki ajesli nie to ktos moze dla mnie polamie
    www.szelmostwa-lisa.blogspot.com life style and babywearing
    franc 11
    kocia 15

  11. #51
    Chusteryczka Awatar aptonia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Gocław
    Posty
    2,042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suskha Zobacz posta
    http://littlefrog.pl/product-pol-296...-M-4-2-m-.html czy taka chusta bedzie odpowiednia dla noworodka?
    Moim zdaniem będzie odpowiednia. Littlefrog maja teraz miękkie już chusty. A nawet jeśli będzie Ci się wydawało że jest sztywna, to wystarczy że ją wypierzesz, zapleciesz warkocz i na pewno zmięknie.

  12. #52
    Chustofanka Awatar emelbe
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    479

    Domyślnie

    Od sierpnia jestem posiadaczką nowej "żabki" Azuryt (kolor w rzeczywistości taki jak na zdjęciach). Zdecydowałam się na LF po opiniach, że nowe już od początku ładnie pracują. Oczywiście najpierw ją wyprałam. Nawet nie zwijałam w warkocz.
    Faktycznie miękka, "elastyczna", fajnie się dociąga. No i ma zaznaczony środek malusimi metkami z żabką na obu brzegach. Ponieważ to pasiak, więc różne kolory brzegów na pewno ułatwią początkującym przygodę z chustowaniem.
    Do chusty kupiłam plecaczek. Łatwo jest zabrać chustę ze sobą, gdy wiadomo, że przyda się nieco później niż od progu domu

  13. #53
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć
    Właśnie kurier przywiózł moja pierwsza chustę dla maleństwa które niedługo powinno opuścić mój brzuch Kupiłam chustę bawełniana little frog w cudnym kolorze słoneczny agat, dl 4,6 m. Po porodzie planuję się umówić z doradcą chustowym, ale już bym chciała ja wyprać, na metce jest napisane żeby prac w 40 st i nie suszyć w suszarce. Czy któraś z Was jednak próbowała ja suszyć i czy coś się stało?
    p.s. Chciałam założyć nowy temat ale nie umiałam znaleźć takiej opcji na forum, wstyd :/

  14. #54
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2015
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ja zawsze piorę moją wieczorem i rozwieszam między krzesłami. Do rana już jest sucha. Więc może odpuść suszarkę, bo lepiej dmuchać na zimne.

  15. #55
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    Czesc, za kilka dni i ja dołączę do szczęśliwych posiadaczek chusty LF, skusiłam się na lazurowe echo. Mam nadzieję, że poniesie mojego 10kg klocuszka. Wachałam sie pomiedzy lnianym agatem a echem ale pasiaka już miałam a żakardu jeszcze nie mam nadzieję, że dobrze wybrałam i damy radę, się jeszcze troszkę ponosić bo córa ma 11msc i lubi być noszona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •