Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: A mnie się udało zapieluchować pierwsze dziecko!

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    940

    Domyślnie A mnie się udało zapieluchować pierwsze dziecko!

    Moje własne!
    W poniedziałek rano obudziłam się z myślą, że i na mnie czas pomyśleć o wielorazówkach, do tej pory trochę uciekałam od tematu, sama nie wiem dlaczego. Wyczytałam Wasze rady i doświadczenia, dokonałam kilku zakupów na bazarku i w jednym "realnym" sklepie - i noc z soboty na niedzielę była pierwszą nocą Lili w pieluszce wielo. W niedzielę nie odważyłam się jeszcze wyjść w świat, ale dzisiaj - nie użyliśmy ani jednej jednorazówki i już wiem, że raczej tak zostanie.
    Dziękuję Wam dziewczyny za to, że dzięki Wam mogłam od czegoś zacząć, za wszystkie Wasze cenne rady i przemyślenia i za to, że również dzięki Wam nam chyba też się uda!
    Aga,

    mama Zosi (14.01.2008), Adasia (13.12.2005 - 34 tc, 1180 g) i Lili (18.01.2012)

  2. #2
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agucha Zobacz posta
    Moje własne!
    W poniedziałek rano obudziłam się z myślą, że i na mnie czas pomyśleć o wielorazówkach, do tej pory trochę uciekałam od tematu, sama nie wiem dlaczego. Wyczytałam Wasze rady i doświadczenia, dokonałam kilku zakupów na bazarku i w jednym "realnym" sklepie - i noc z soboty na niedzielę była pierwszą nocą Lili w pieluszce wielo. W niedzielę nie odważyłam się jeszcze wyjść w świat, ale dzisiaj - nie użyliśmy ani jednej jednorazówki i już wiem, że raczej tak zostanie.
    Dziękuję Wam dziewczyny za to, że dzięki Wam mogłam od czegoś zacząć, za wszystkie Wasze cenne rady i przemyślenia i za to, że również dzięki Wam nam chyba też się uda!
    jak to mówią- najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, później już coraz łatwiej; ja też się zbierałam chwilkę, zanim zaczęłam używać wielorazówek; przy następnym już nie będę mieć oporów

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,845

    Domyślnie


    powodzenia w dalszym wielopieluchowaniu
    Lili to na pewno wyjdzie na zdrowie
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  4. #4
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Pierwsze koty za płoty!

    Teraz wsiąkniesz, uzależnisz się od wielo i zaczniesz kupować różne pieluchowe cuda

    Zajrzyj na 4pupy tysiuli, bo masz ją blisko, a może coś niedługo uszyje, szyjac przy okazji dla swojego maluszka Jej falbaniaste i spódniczkowe to mistrzostwo świata!
    Ja się cieszę, że jeszcze chociaż chwilkę zdążymy ich poużywać tej wiosny jako majteczki treningowe...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    65

    Domyślnie


  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Aż Ci zazdroszczę jak czytam o takim sukcesie . Brawo. My wciąż jescze próbujemy i może wkońcu uda nam się znaleźć takie pielusie, które będą dla nas idealne. Po takich postach aż się chce próbować dalej. Gratulacje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •