Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 88

Wątek: Smętny wątek ze zdjęciami... niesmętnymi, ale już nostalgicznymi :(.

  1. #41
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaslon Zobacz posta

    sciskam !



    Wpuścicie mnie jeszcze na minizlot gnieźnieński chustowy ?!

    No, bo że się odbędzie, to chyba nie ma wątpliwości, co ?!...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  2. #42
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    fajna opowieść
    ehhhh, ten minimalizm też mi tłucze się po głowie...
    ale chyba miałam za mało chust, żeby bez żalu się teraz z nimi rozstać
    pamiętam jaka byłam z siebie dumna, kiedy sprzedawałam swoją niesprzedawalną maruyamę

    pierwszy hopek w gościnnych występach, fale nabyte dzięki upłynnieniu maru równo leżą w szafie...i raczej tam zostaną, bo one takie mięciutkie przecież...

    za to rozważam od jakiegoś czasu upłynnienie nubigo, bo dosyć trudno ułożyć je równo w szafie

  3. #43
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    uwaga będzie dziękczynnie

    od 6 rano młoda jakplastrem przyczepiona do mnie o 9 miałam już po dziurki w nosie
    mąż wychodząc do pracy spojrzał, przytulił i powiedział jeszcze trochę i będzie lepiej
    mam chusty, jara mnie nabywanie nowych a;e jak noszę 20h na dobę to mam dość
    a dziś po przeczytaniu Twojego pożegnania miałm napisać coś jak ale piękne strata tata ale dzieć wymusił wstanie i kołysanie, naszła mnie refleksja struchlałam, doceniłam i zaczerpnęłam znów tej niesamowitej przyjemności - dziękuję CI ogromnie

    nabije Ci ilość wyświetleń przy następnym dymieniu z uszu

  4. #44
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    uwaga będzie dziękczynnie

    od 6 rano młoda jakplastrem przyczepiona do mnie o 9 miałam już po dziurki w nosie
    mąż wychodząc do pracy spojrzał, przytulił i powiedział jeszcze trochę i będzie lepiej
    mam chusty, jara mnie nabywanie nowych a;e jak noszę 20h na dobę to mam dość
    a dziś po przeczytaniu Twojego pożegnania miałm napisać coś jak ale piękne strata tata ale dzieć wymusił wstanie i kołysanie, naszła mnie refleksja struchlałam, doceniłam i zaczerpnęłam znów tej niesamowitej przyjemności - dziękuję CI ogromnie

    nabije Ci ilość wyświetleń przy następnym dymieniu z uszu

    Się z przyjemnością polecam ... Bardzo miłe, co napisałaś ...

    tumtum za minimalizm w kwestii chust i opowieść o tym na forum, masz maksymalizm głasków na zmarkotniałą duszę- to dobry interes całkiem ... Ale fale bym i ja przemyślała- to jedne z moich ulubionych chust, których nie miałam .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  5. #45
    Chusteryczka Awatar alifi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Rydzynki
    Posty
    2,521

    Domyślnie

    za chustoliteraturę emocjonalną Za stópki wystające z hamaka za zaskoczenie, że oto Ty, a przecież jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam (jak? zapomniałam już przy pierwszym zdjęciu) za cało-chusto-kształt
    Kajetan Iwo (31.01.2008) Kalina Jagoda (16.05.2011)

    UWIERZYŁAM W ŻYCIE POZAFORUMOWE

  6. #46
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Agusia, chustozlot będzie z Ciebie?
    Nie ma takiej opcji!
    Dzisiaj uczyłam chustować bliźnięta. Były śliczne, grzeczniutkie. Z jednej strony odczuwałam radość, a z drugiej tęsknotę.
    Wbrew pozorom ten czas chustowania trwa bardzo krótko. Rozstanie z kawałkiem szmatki przypomina nam o jego upływie-a to nie jest już takie fajne... Jasne, będzie coś nowego, ale..., no właśnie to ale...

  7. #47
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    piękna Twoja opowieść pożegnalna, choć ja do chust wróciłam, jak Maryś miała jakieś 19-20 miesięcy- i nosidło poszło w odstawkę i teraz jak już jest potrzeba to wiążemy się w plecak prosty więc może i u Ciebie jest nadzieja, na powrót chustowania

    i nareszcie się pokazałaś, pięknie wyglądasz

  8. #48
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta

    tumtum za minimalizm w kwestii chust i opowieść o tym na forum, masz maksymalizm głasków na zmarkotniałą duszę- to dobry interes całkiem
    thx,
    w rzeczy samej, głaski cenna rzecz, akurat mam niedostatek

  9. #49
    Chustofanka Awatar trzya
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    obecnie Opole
    Posty
    320

    Domyślnie

    śliczne zdjęcia!!
    a i na chustę zawsze jest czas moja ma 24 miesiące prawie i w plecaku chętnie śmigamy

  10. #50
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Kochane- wczoraj musiałam już spadać od kompa, zatem dziś:

    -alifi- za cało-alifio-kształt . Barwny Ptaku forum, i ja Ciebie się tylko domyślam i sobie wyobrażam, bo co zajdę do galerii, to Twoich fotek w wątku o "noszeniu w..." już brak ... A awatar malutki taki . Niemniej to, co sobie wyobrażam...

    - Aniuś- kobieto o złotym sercu; choćbyście nawet zdrajczynię chust przegoniły, to i tak czaiłabym się za płotem, bo Twój widok od pierwszego wejrzenia mnie nastroił radośniej do życia- tak ciepła z Ciebie dziewczyna ... Z całego serca trzymam kciuki, byś chustowała jeszcze własne maleństwo i miała szmat... czasu przed sobą, by cieszyć się tym szczególnym byciem blisko codziennie

    - Gosiu - gdyby Piotruś był Alą, na pewno nie pozbywałabym się jeszcze chust, mając wręcz pewność, że jeszcze będą potrzebne. Ale mój Syn jest jak wiatr- trudno Go chwycić w locie. Uwielbia być noszony, nudzi Go motanie. Zmianę wymusił Jego temperament i... moje znużenie . Choć to ostatnie minęło jak sen wraz ze zniknięciem dwóch kochanych szmat z pola widzenia. Tobie życzę dłuuugiego jeszcze noszenia, Kochana i dzięki za dobre słowo .

    - tumtum, bidaku, dawaj Cię poooooogłaaaaaszczę, bo ja tu wczoraj tyle dostałam, że czuje potrzebę się ze światem podzielić (Stary i Potwory nie narzekają ). Głask, głask, głask...

    - trzya, dzięki... i bazując na tym, co piszesz Ty, Gosia i ja o Ali... może dziewczynki dłużej chustowe są, a chłopaki wolą nosidła ...


    W każdym razie nasza Grecja jest ciągle jeszcze nasza, a Ala dziś oglądając fotki, zażyczyła sobie na balkonie hamaku, zatem ... hamak musi być . I będzie .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  11. #51
    Chustomanka Awatar misia83_83
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroclaw/Galway
    Posty
    699

    Domyślnie

    Dirk- fajna,wzruszajaca opowiesc...lubie Cie czytac i fajnie Cie moc tez zobaczyc

    POdziwiam decyzje o pozbyciu sie chust,bo o samym ich nie uzywaniu,to rozumiem...ja tez od dawna nosze w Tula choc zamierzam na lato wrocic znow do szmat. Ale ja jestem okropny zbieracz! Nie pozbywam sie w zasadzie niczego...lubie chowac po szafach na pamiatke,na zas...itd. Zycze Ci kolejnych,innych cudownych chwil z Potworasami

  12. #52
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Historia cudo, jak zwykle zresztą w wykonaniu autorki - dzięki!

    I czy to bardzo ważne czy chusta czy nosidło? Ja osobiście wolę chusty, są dla mnie bardziej "magiczne" - ale magia jest przecież w samym noszeniu, czyż nie?

    W temacie - starszak dość szybko zarzucił noszenie w ogóle, zaczął chodzić jak miał 10,5miesięcy, spacery się zrobiły nóżkowe, ewentualnie dał się przynieść z placu zabaw po moich długich prośbach jak był bardzo zmęczony - na szczęście miałam wkrótce młodszy egzemplarz do noszenia Ale wiesz co - półtora miesiąca temu byliśmy na wyjeździe i syn zażyczył sobie do taty na plecy - i to dwa dni z rzędu Więc zawsze warto mieć jakiś sprzęt noszący przy sobie, bo a nóż widelec...

    Pochwal się mieciem koniecznie!
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  13. #53
    Chusteryczka Awatar efcia1981
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    opolskie
    Posty
    2,659

    Domyślnie

    Dirk, kochana! wzruszyłam się do łez
    Twoja chustoautobiografia cudowna zdjęcia rewelacyjne, a Ty śliczna! (tak sobie Ciebie wyobrażałam) w mietku też cudnie sie nosi - Patryk od kilku miesięcy tylko w MT paraduje, bo mąłż zdecydowanie woli go od "szmatowania"

    a na otarcie łez...poczekaj jakie cudeńka będą sprzedawane za 20 lat!!! jeszcze niejedną chustę kupisz... przecież babcie też noszą
    Patryk 2011, Paulinka 2012

  14. #54
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misia83_83 Zobacz posta
    POdziwiam decyzje o pozbyciu sie chust,bo o samym ich nie uzywaniu,to rozumiem...ja tez od dawna nosze w Tula choc zamierzam na lato wrocic znow do szmat. Ale ja jestem okropny zbieracz! Nie pozbywam sie w zasadzie niczego...lubie chowac po szafach na pamiatke,na zas...itd. Zycze Ci kolejnych,innych cudownych chwil z Potworasami
    A Ty myślisz, że ja inaczej ?... Ten wątek o minimalizmie był w związku z tym takim impulsem, zwłaszcza że gabaryty mieszkania nas ograniczają w maniakalnym zbieractwie (które zresztą rad by i mój Stary uprawiać )...

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    Historia cudo, jak zwykle zresztą w wykonaniu autorki - dzięki!

    I czy to bardzo ważne czy chusta czy nosidło? Ja osobiście wolę chusty, są dla mnie bardziej "magiczne" - ale magia jest przecież w samym noszeniu, czyż nie?

    W temacie - starszak dość szybko zarzucił noszenie w ogóle, zaczął chodzić jak miał 10,5miesięcy, spacery się zrobiły nóżkowe, ewentualnie dał się przynieść z placu zabaw po moich długich prośbach jak był bardzo zmęczony - na szczęście miałam wkrótce młodszy egzemplarz do noszenia Ale wiesz co - półtora miesiąca temu byliśmy na wyjeździe i syn zażyczył sobie do taty na plecy - i to dwa dni z rzędu Więc zawsze warto mieć jakiś sprzęt noszący przy sobie, bo a nóż widelec...

    Pochwal się mieciem koniecznie!

    No widzisz, chusty tez dla mnie bardziej magiczne, maja w sobie "to coś" ...

    Ale mietek będzie tez miał w sobie coś, bo będzie zrobiony specjalnie dla mnie .

    I jasna sprawa, że się nim pochwalę- wyciągnę wątek znów na powierzchnię, gdy wreszcie będziemy się nim cieszyć (bo, że Artystka oblegana, musimy nieco poczekać ).

    I żadnego końca noszenia !

    Cytat Zamieszczone przez efcia1981 Zobacz posta
    Dirk, kochana! wzruszyłam się do łez
    Twoja chustoautobiografia cudowna zdjęcia rewelacyjne, a Ty śliczna! (tak sobie Ciebie wyobrażałam) w mietku też cudnie sie nosi - Patryk od kilku miesięcy tylko w MT paraduje, bo mąłż zdecydowanie woli go od "szmatowania"

    a na otarcie łez...poczekaj jakie cudeńka będą sprzedawane za 20 lat!!! jeszcze niejedną chustę kupisz... przecież babcie też noszą

    Za 20 lat ?! Oby!!! Oby Ala nie ociągała się tak długo z macierzyństwem jak ja ...

    Bo nie jestem pewna, czy synowa da mi ponosić .



    A poza tym, Kochane moje Dziewczyny, za każde dobre, ciepłe słowo moooocno, moooocno Was ściskam i ... I jeszcze całuski.

    Przepraszam, ze tak zbiorowo. Ale mój czas na forum i siły życiowe dziś to limit.

    Cholernie mały limit.


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  15. #55
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Niemcz k.Bydgoszczy
    Posty
    369

    Domyślnie

    AAAAAle się wzruszyłam

  16. #56
    Chustomanka Awatar abeba
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    miasteczko ze żbikiem w herbie
    Posty
    984

    Domyślnie

    wzruszylam sie.... moja ostatnia chusta, w ktora mlody juz nawet nie dal sie zamotac, dzis poszla na poczte.

    Wlazlam w ten dzial zeby zapytac, czy i nosidlo czas juz sprzedac...?


    Dzieci są urocze, aczkolwiek niehigieniczne.

    Melman z Madagaskaru

  17. #57
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    dirk5, piękny wpis... wzruszyłam się!!
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

  18. #58
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    Dirk5 przedostatnie zdjęcie.... przecudne...

  19. #59
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie



    Też mi łzy w oczach stanęły...tym bardziej, że Twoje dylematy mi bardzo bliskie... jeszcze z miesiąc temu byłam na siebie zła, że zamówiłam jaskółki... a one chyba uratowały nasze noszenie jeszcze na chwilkę....
    Całą resztę chyba sprzedamy, może oprócz pierwszej Sycylii... i chyba spróbuję zawiązać dziś hamak na balkonie, nad czym już od dawna myślę i planuję, tylko z wykonaniem gorzej ( bo u nas balkon nie-hamakowy raczej )...
    Na MT juz tez czekamy... też nasza forumowa Artystka będzie szyła... doczekać się nie mogę - może małż da się przekonać do noszenia i odciąży mnie czasem od słodkich 12 kg...
    Ech...

    A skoro wątek dziękczynny, to ja też wszystkim Wam podziękuję ( przy okazji ). Bo gdyby nie Wy, nie to miejsce, nigdy bym się nie odważyła zamotać kilkudniowego noworodka.
    Teraz nie wyobrażam sobie wychowywania dzieci bez noszenia, a przy dwójce i więcej, chusta jest nie zastąpiona.

    Dziękujemy Wam bardzo!

    Dirk5 ściskamy mocno! Czekamy na zdjęcie z mietkiem
    Ostatnio edytowane przez makatka ; 13-05-2012 o 10:07
    Janek 04.2008, Ignaś 04.2011 - skarby dwa

  20. #60
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Dziewczyny, ostatnio buszowałam w innych rejonach, nie zauważyłam, że watek odżył, przepraszam ... Mam zawsze limitowany czas na forum i w związku z tym nie bywam podczas każdej wizyty we wszystkich działach.

    Dziękuję za każde ciepłe słowo- zbiorowy dla Was!

    makatko, oczywiście, że wkleję zdjęcie z mietkiem. Tylko ciąąąągle na niego czekamy . Mąż kpi ze mnie, że nim się doczekamy, skończy się nasze noszenie ... No, mam nadzieję, że nie, bo póki co Piter żąda stanowczo, łażąc za mną z onbu w łapkach, plecakowania i męczę się w tym cudzie.

    Mam nadzieję, że udało Ci się zamotać hamak. Ja, dzięki mądrej radzie forumowej, hamakowałam Pitera nawet w nieszczebelkowym łóżeczku .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •