Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88

Wątek: Smętny wątek ze zdjęciami... niesmętnymi, ale już nostalgicznymi :(.

  1. #81
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Wygrzebałam, bo to już ewidentny finał .

    Wczoraj próbowałam wsadzić Pitera w mietka. Chciał wchodzić, po czym nim zawiązałam całość, kazał się czym prędzej zsadzać .

    Kumpela z klatki obok, którą zaraziłam noszeniem, bardzo sobie upodobała fioletową Grecję, którą jej pożyczyłam na początek nauki noszenia. Spodziewa się teraz trzeciego syna i chętnie przygarnie moją chustę.

    Mój najpiękniejszy mietek świata... zostawiłabym go, przerobiłabym na poduszkę, Bóg wie co jeszcze. Ale byłoby to jawne marnotrawstwo - Marta wykonała go tak cudnie, on jest do noszenia, nie spoczywania na kanapie .

    Niebawem, jak już odpłaczę, zobaczycie go tu.

    To finał .

    Gdy oglądam zdjęcia na fejsiei tu pełne dzieciaczków szczęśliwych w Waszych pięknych szmatach, serce boli.

    Ale moje Potwory osiągnęły czas pójścia do przedszkola i trzeba się tym cieszyć. Cieszę się. Ale i tęsknię.

    Dzięki za ten czas, gdy najczęściej bywałam na tym, najwłaściwszym dziale.


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  2. #82
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    Ech... Ciężko by mi było rozstać ze wszystkim, pewnie zostawilabym cokolwiek dla przyszłych pokoleń
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  3. #83
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Dirku kochany
    jak zapragniesz noszenia to zapraszam do mnie, u mnie wsadów do wyboru do koloru
    ale wiem, że najlepszy wsad własny

    ja się cieszę, że moja przygoda z szmatami nadal trwa
    choć i o końcu czasem myślę

    i powiem Ci jeszcze, że nie mam ANI JEDNEJ swojej chusty
    wszystko sprzedałam i noszę tylko dzięki dobroci cudownych kobiet które tu poznałam i które wysłały za nic dla mnie swoje chusty (Nata, Milorzab, Amst )

    ściskam
    i choć próbuję zrozumieć Twój ból to pomyśl o tych dobrych stronach. Coś się kończy, coś zaczyna. DZieci rosną. Za jakiś czas ponosisz wnuki

  4. #84
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kachasek Zobacz posta
    Ech... Ciężko by mi było rozstać ze wszystkim, pewnie zostawilabym cokolwiek dla przyszłych pokoleń
    Takie były zamierzenia - cóż, lajf is brutal, kasy brak. To zmienia plany .

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Dirku kochany
    jak zapragniesz noszenia to zapraszam do mnie, u mnie wsadów do wyboru do koloru
    ale wiem, że najlepszy wsad własny

    ja się cieszę, że moja przygoda z szmatami nadal trwa
    choć i o końcu czasem myślę

    i powiem Ci jeszcze, że nie mam ANI JEDNEJ swojej chusty
    wszystko sprzedałam i noszę tylko dzięki dobroci cudownych kobiet które tu poznałam i które wysłały za nic dla mnie swoje chusty (Nata, Milorzab, Amst )

    ściskam
    i choć próbuję zrozumieć Twój ból to pomyśl o tych dobrych stronach. Coś się kończy, coś zaczyna. DZieci rosną. Za jakiś czas ponosisz wnuki

    Mamrutku. Nie mam pojęcia, czy Twoje wsady dałyby się nosić obcej babie. Wiem za to na pewno - Piter ujrzawszy na mnie intruza, zapewne nagle uczułby nawrót uczuć ku chustom i innym nosidłom .

    Co do wnuków - jeżeli moje dzieci będą się równie ociągać z prokreacją jak ja, mogę być zbyt zgrzybiała na noszenie .

    Cieszę się tak dużymi Potworami już - to otwiera nowe perspektywy. A że Ala kocha się przytulać, a Piter non stop się cycuje... jeszcze nie jest tak źle .


    Dzięki, Dziewczynki .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  5. #85
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    To wrzucaj intruza
    Duże dzieci czasem też mają jazdę na noszenie mój 6-latek czasem oddałby wszystko za chwilę w chuście

    A nowe perpektywy z dużymi potomkami jak najbardziej
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  6. #86
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    dirk5,tak to pięknie napisałaś.... Tak delikatnie, nostalgicznie... cudownie.

    Sam nie wyobrażam sobie teraz życia bez chustowania, chociaz wiem, że wszystko mija...

  7. #87
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kachasek Zobacz posta
    To wrzucaj intruza
    Duże dzieci czasem też mają jazdę na noszenie mój 6-latek czasem oddałby wszystko za chwilę w chuście

    A nowe perpektywy z dużymi potomkami jak najbardziej
    Na intruza mam szansę - mojemu bratu rodzi się we wrześniu córka, może będą chcieli ją nosić i dadzą też ciotce.

    Duzi potomkowie=dużo... radości, no

    Cytat Zamieszczone przez owieczka33 Zobacz posta
    dirk5,tak to pięknie napisałaś.... Tak delikatnie, nostalgicznie... cudownie.

    Sam nie wyobrażam sobie teraz życia bez chustowania, chociaz wiem, że wszystko mija...
    Dzięki . A Ty masz jeszcze dużo czasu i zapewne w przeciwieństwie do mnie, nie musisz mówić basta nowym chuściochom .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  8. #88
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    A Ty masz jeszcze dużo czasu i zapewne w przeciwieństwie do mnie, nie musisz mówić basta nowym chuściochom .
    Chciałabym... niestety, ani wiek, ani mozliwości.
    Bardzo bym chciała jeszcze, ale...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •