Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 88

Wątek: Smętny wątek ze zdjęciami... niesmętnymi, ale już nostalgicznymi :(.

  1. #61

    Domyślnie

    jak się wzruszyłam...
    u nas też chusty lekko się kurzą, odkąd jest mietek. Chusty raptem dwie, w tym jedna tzw kuchenna. Czerwonego hopka nie sprzedam nigdy. Myślę czasem, że kupię jakąś nośną króciznę, przyda się... Ale to jest tak nisko na liście priorytetów.

    Echh, wszystko płynie

  2. #62
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Dirk5 z tym hamakiem jeszcze nie miałam kiedy powalczyć ale patentu na nie szczebelkowe łóżeczko jestem ciekawa
    Janek 04.2008, Ignaś 04.2011 - skarby dwa

  3. #63
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowa_aleksandria Zobacz posta
    jak się wzruszyłam...
    u nas też chusty lekko się kurzą, odkąd jest mietek. Chusty raptem dwie, w tym jedna tzw kuchenna. Czerwonego hopka nie sprzedam nigdy. Myślę czasem, że kupię jakąś nośną króciznę, przyda się... Ale to jest tak nisko na liście priorytetów.

    Echh, wszystko płynie
    Płynie, płynie... Właśnie oglądałam wyniki ankiety na odchustowanie dzieciaków i aż mnie zimny dreszcz przeszedł na widok wyników...

    Ale Piter na razie nie zdradza oznak niechęci na noszenie. Ufff...

    Cytat Zamieszczone przez makatka Zobacz posta
    Dirk5 z tym hamakiem jeszcze nie miałam kiedy powalczyć ale patentu na nie szczebelkowe łóżeczko jestem ciekawa
    Wkleję Ci fotkę, bo na wątku hamakowym ona już znikła. Tylko poczekam na tego naszego mietka, coby już kilka razy tu z fotkami nie biegać.

    A jak za długo będzie to trwało, to przyspieszę.


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  4. #64
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    hmm.... zdjęcia super, i mnie wzięło na wspomnienia, bo mi też już się nie nosimy ale chusty w szafie schowane są i nie sprzedam
    09.02.2011
    03.04.2013

  5. #65
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,966

    Domyślnie

    Dirku piękna historia, normalnie mogłabyś opowiadać instrukcje obsługi czegokolwiek, a człowiek by był urzeczony. A jeszcze, jak o chustach piszesz... Zdjęcie hamaku ze stópkami - najlepsze.
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  6. #66
    Chustoholiczka Awatar Hester
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Podwarszawa
    Posty
    5,161

    Domyślnie

    Zainspirowałaś mnie:

    http://chusty.info/forum/showthread.php?t=79588

    Dziękuję :*
    A 2007, M 2009, Z 2010, A 2011, H 2017, P 2019

  7. #67
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    U nas dopiero dobrze sie zaczęło , ale myśli o tym, że kiedys przyjdzie ten dzień są ze mną
    Historia...cudowna. A moze dobrze odwrócić sprawę i zastanowić się, ile dzięki tym wszystkim szmatkom zyskaliście cudownych chwil, jakie relacje pobudowaliście...hmmm...to bagaż na caaałe życie

  8. #68
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Oooo, znów dziękuję z opóźnieniem ...

    Cieszcie się noszeniem, Dziewczyny- i niech trwa jak najdłużej !

    Hester, na Twój watek zajrzę zaraz .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  9. #69
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta
    Wkleję Ci fotkę, bo na wątku hamakowym ona już znikła. Tylko poczekam na tego naszego mietka, coby już kilka razy tu z fotkami nie biegać.

    A jak za długo będzie to trwało, to przyspieszę.

    ... Zapomniałam. Tymczasem - skoro dziś już wklejam foty.

    Ciągle się nosimy:

    - do niedawna w onbu - Piterek je uwielbiał, ja mniej:





    - od niedawna- w naszym najpiękniejszym mietku świata, którego mój Mąż niestety, powiedzmy, nie umie mi ładnie sfotografować ... Zatem - na razie tyle, ile mam:


    A piękno i zalety naszego najpiękniejszego MT na świecie można podziwiać tutaj:

    http://chusty.info/forum/showthread....61#post1871561 post 105


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  10. #70
    Chustomanka Awatar nel
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    546

    Domyślnie

    no wzruszyłam się. Stópka urocza! A wiesz, że pięknie Ci w czerwonym kolorze?
    córka (czerwiec 2011) i syn (wrzesień 2013)

    moje zdjęcia

  11. #71
    Chusteryczka Awatar Kocia_mama
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów. No prawie.
    Posty
    2,272

    Domyślnie

    wczoraj sprzedalam nasza pierwsza szmate... Fale Dunjau. Strasznie zaluje i najchetniej wycofalabym sie ze wszystkiego, ale nie moge. Fale susza sie teraz na przeciwko mnie i kluja w oczy, a mi sie lza zbiera. Ale tylko jedna, bo pocieszeniem jest fakt, ze czeka na nas tyyle chust (chocby srebrzysta konwalia, ktora wlasnie do nas jedzie).
    No ale zal jest.


    <Miejsce na mądry cytat>

  12. #72
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Jej, odszukałam ten wątek bo Stary naraił mi swoją znajomą, która jest chętna na czerwone onbu i chciała fotkę zobaczyć, a że tu wklejałam takową, to jej postanowiłam linkiem rzucić.

    Tymczasem widzę, że tu zignorowałam tak miły komplement. Przepraszam Cię, nel ...

    Mniej teraz siedzę na forum i umknęło mi .

    KociaMamo, jak się nosi srebrzysta konwalia ?


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  13. #73
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    dirk ja dopiero trafiłam do tego wątku

    Ty byłaś na pierwszym chustozlocie, prawda? Tym w 2010. Bo mam przed oczyma zdjęcie Twojego (chyba) męża wiążącego się w fioletowe fale Tzn. mam to zdjęcie nie wiem gdzie, ale do tej pory pamiętam i fale i twojego męża motającego się w fale...
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  14. #74
    Chustofanka Awatar lacerta
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    162

    Domyślnie

    Jeeeny, jaka opowieść, az łza mi się zakręciła ) Pięknie to opisałas! Moje pierwsze matczyne przerazenie ratował elastyk od pentelki, a że trójkowa mama jestem, wolne ręce sa na wagę złota Dzis juz motamy w LL, i na szczeście maleństwo to uwielbia. Uspokaja sie na sam widok chusty.
    A zdradź proszę, któż szyje te najpiękniejsze na świecie MT? Przede mną zakup tego jedynego, mam już kilka wybranych, ale decyzja jeszcze nie zapadła

  15. #75
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    884

    Domyślnie

    Piękna! I czuję dokładnie to samo ostatnimi dniami, nie mam już ani jednej chusty...

    Mam ONO i będę miała jeszcze większe i porządniejsze nosidełko. Ale chust szkoda...
    Bylam: ulisia

  16. #76
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Piękny wątek i piękne zdjęcia.
    Wzruszyłam się...
    Nie chcę nawet myśleć o tym, że kiedyś noszenie się skończy Na razie cieszę się chwilą, a później może też założę swój wątek pożegnalny (byle to nie nastąpiło zbyt szybko)
    2009 2012

  17. #77
    Chusteryczka Awatar Jóna
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Jastrzębie - Zdrój
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    eh, ja już też prawie nie nosze
    ekhem, w zasadzie nie noszę już wogóle, ani w tkanych, ani w nosidle ani już nawet w kółkowych na chwilkę,
    ale chust nie oddam (no może jedną oddam) ale reszty za nic w świecie, czekają na następne chuścioszki

  18. #78
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    chustowy światek
    Posty
    174

    Domyślnie

    ja strasznie walczę ze sobą tak mi szkoda każdego centymetra sprzedawanej chusty...


  19. #79
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    dirk ja dopiero trafiłam do tego wątku

    Ty byłaś na pierwszym chustozlocie, prawda? Tym w 2010. Bo mam przed oczyma zdjęcie Twojego (chyba) męża wiążącego się w fioletowe fale Tzn. mam to zdjęcie nie wiem gdzie, ale do tej pory pamiętam i fale i twojego męża motającego się w fale...
    Ciekawa jestem, z jakim to facetem pomyliłaś mojego Starego, Kochana ... Niestety, nie byliśmy na żadnym zlocie - jedynie nasz Wielkopolsko-Kujawsko-Pomorski zaliczam, ba nawet nieco organizuję. Niestety po raz kolejny (albo i nie ) mój Stary nigdy się nie motał - zostawił mi ten przywilej bez reszty, nawet na mietka się nie odważył .

    Tak więc, niestety, to pomyłka .

    Cytat Zamieszczone przez lacerta Zobacz posta
    A zdradź proszę, któż szyje te najpiękniejsze na świecie MT? Przede mną zakup tego jedynego, mam już kilka wybranych, ale decyzja jeszcze nie zapadła
    Mnie bez reszty zauroczyły gwiazdy patchworkowe od Marty_li, choć pamiętam te dłuuugie poszukiwania idealnego mietka. Zalinkuję Ci za strony Marty naszego mieczysława, na żywo jest o wiele piekniejszy, zresztą wszystko szczegółowo opisałam tu:

    http://www.chusty.info/forum/showthr...arta-la)/page6 - post 105

    A tu sam on:

    http://pogodzinach7.blox.pl/2012/06/Mei-Tai-215.html

    Dzięki za wszystkie miłe słowa, Kobiety. Mi samej miło było odgrzebać ten wątek .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  20. #80
    Chustomanka Awatar Gugu
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Crosno
    Posty
    556

    Domyślnie

    Ja też się bardzo wzruszyłam...cóż...banalnie napiszę, że trzeba iść naprzód...piękne pożegnanie z chustami
    mama Estery lipiec 2012
    www.balkanfunk.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •