Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32

Wątek: BRZOZÓW, SANOK, KROSNO ewentualnie RZESZÓW

  1. #21
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    Ja też jestem rodowita krośnianką i częto bywam u rodziców z dzieciakami! Jak tylko będę to chętnie się spotkam!
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

  2. #22
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    no to proszę zawsze pamiętać - PARKOWA 7, PONIEDZIAŁEK 10.30 - jesteśmy prawie w każdy poniedziałek, jesteśmy też na facebooku - klub mam krosno; zapraszamy wszystkie mamy (i tatusiów też... no i oczywiście na kawę do mnie też zawsze zapraszam

  3. #23
    Chustomanka Awatar Chava
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Sanok
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    Jakby się udało to by była rewelacja
    Liczę że się uda


  4. #24
    Chustonoszka Awatar minimka83
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Far Away
    Posty
    102

    Domyślnie

    Nawet nie wiecie, jak się cieszę!

  5. #25
    Chustomanka Awatar Chava
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Sanok
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    Dobrze, ze założyłam ten wątek A pomoc w wiązaniu mi się na pewno przyda, bo nie jestem przekonana, ze robię to dobrze. Choć przy tych upałach to z chusty zrezygnowaliśmy.
    Liczę, ze będzie nas jeszcze więcej i że faktycznie sie kiedyś wszyscy spotkamy.


  6. #26
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chava Zobacz posta
    Dobrze, ze założyłam ten wątek A pomoc w wiązaniu mi się na pewno przyda, bo nie jestem przekonana, ze robię to dobrze. Choć przy tych upałach to z chusty zrezygnowaliśmy.
    Liczę, ze będzie nas jeszcze więcej i że faktycznie sie kiedyś wszyscy spotkamy.
    Nie rezygnuj! Ja przy Adasiu właśnie tak zrobiłam i tyle było chustowania Do dzisiaj tego żałuje. Bądz twarda, jak jest upał to żadna różnica, z dzieckiem przy sobie i bez to samo Teraz noszę moją córcię i jest super!!!!
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

  7. #27
    Chustomanka Awatar Chava
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Sanok
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    Roma to nie chodzi o mnie tylko o małego a jemu jest gorąco nawet jak nie jest we mnie wtulony, a w chuście ja go podgrzewam i jakby nie patrzeć to dodatkowa warstwa materiału. Teraz to wolimy sobie na materacu pod domem poleżeć. Na domiar złego moja suczka skaleczyła łapę i nie mam motywacji aby z samego rana się omotać i pójść z małym i psem na łąki, aby się psina wybiegała. Ja całkiem niedawno zaczęłam nosić w chuście, więc wydaje mi się, że skoro Berni dał mi się omotać teraz to później też tragedii nie będzie.


  8. #28
    Chustomanka Awatar busia
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    1,499

    Domyślnie

    hejuś podkarpackie dziewczyny! od ponad tygodnia jestem z dzieciakami u rodziców i chętnie wybiorę się do Krosna na spotkanie z Wami!
    Beata, mama Zosi (15.02.2009) i Mikolaja (6.01.2011) , żona Łukasza

  9. #29
    Chustomanka Awatar Chava
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Sanok
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    busia ja się mogę z Tobą spotkać w Brzozowie lub zapraszam do siebie Do Krosna będę mogła się najwcześniej wybrać w połowie miesiąca


  10. #30

    Domyślnie

    I ja będę potrzebować pomocy w nauce wiązania chusty.. Wiem, że wyszkolić się można oglądając filmiki ?o wiązaniu chust, ale chyba wolałabym żeby ktoś spojrzał na to bardziej "doświadczonym" okiem Ja póki co czekam na moją chustę (tkaną), bo niestety przy dopiero 5 tygodniowym synku, który najchętniej byłby na rękach cały dzień, powolutku zaczynam wymiękać I mam nadzieję, że chusta ułatwi mi trochę życie i pozwoli przynajmniej obiad ugotować Stąd moje pytanie.. Czy w klubie mam mogłabym liczyć na małe szkolenie? Mieszkam w Bieczu, ale myślę, że Młody z miłą chęcią na wycieczkę do Krosna się wybierze, choć może narobić trochę szumu

  11. #31
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czarownica Zobacz posta
    I ja będę potrzebować pomocy w nauce wiązania chusty.. Wiem, że wyszkolić się można oglądając filmiki ?o wiązaniu chust, ale chyba wolałabym żeby ktoś spojrzał na to bardziej "doświadczonym" okiem Ja póki co czekam na moją chustę (tkaną), bo niestety przy dopiero 5 tygodniowym synku, który najchętniej byłby na rękach cały dzień, powolutku zaczynam wymiękać I mam nadzieję, że chusta ułatwi mi trochę życie i pozwoli przynajmniej obiad ugotować Stąd moje pytanie.. Czy w klubie mam mogłabym liczyć na małe szkolenie? Mieszkam w Bieczu, ale myślę, że Młody z miłą chęcią na wycieczkę do Krosna się wybierze, choć może narobić trochę szumu
    Czarownica, jasne że w klubie możemy Cię podszkolić przyjeżdżaj śmiało, serdecznie zapraszamy...

  12. #32
    Chustomanka Awatar Chava
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Sanok
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    Czarownica ja się uczyłam z filmików i zapewniam, że pomoc doświadczonej mamy jest bezcenna. Ja cały czas mam wrażenie, ze coś nie tak robię


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •