Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: dla mojej lipcowej panny - mysle, dumam....

  1. #1
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie dla mojej lipcowej panny - mysle, dumam....

    moze wam sie zechce pogadac ze mna .

    ze starosci moich zatrzymalam sobie dwie ulubione przeze mnie chusty - indio antyk z czarna metka, mieciutkie i cudowne, i pawie z 2007, ktore sama ufarbowalam, i kocham. mam tez stare millefiori - bawelniane, jeszcze sprzed tego z mille kapok., ale to jest krocizna na prosty plecak, wiec tak od razu nie bede go uzywac.

    zakupilam jedwabne pancy - BRATKI (bez +roz) - i teraz:

    bardzo podobaja mi sie nati poppies, jak i girasol double rainbow blue i red. w ogole tecze girasola podobaja mi sie , i elfy, ale tylko farbowane na jakies fajne kolory. ja ja mam sie zdecydowac??

    jak myslicie, to dobry poczatek dla nas? jakies rady? sugestie?

    (ale ani slowa o osche, bo oschaleje, nie stac mnie na nia chyba, tzn, moze, gdyby nie kusily mnie te inne. ...




    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  2. #2
    Chustomanka Awatar anasta
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Myślę, że maki możesz sobie śmiało odpuścić - to gruba chusta raczej dla cięższych dzieci, w lecie będzie w niej zdecydowanie za gorąco.

    Może spojrzysz w stronę Vatanai - są dość cienkie, przewiewne, mięciutkie, no i ostatnio dużo pięknych wzorów natkali - Chartres, Carenero, Ravenna - w sam raz dla maleństwa. Ja z noworodkiem nie ponosiłam Vatka i bardzo żałuję, wciąż za mną chodzą, choć dziecko już prawie 12 kg waży.

  3. #3
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    a nati poppies to jak po polsku? bo nie nadążam...
    ja na lato sobie zamówiłam jedwabik

    w Vatkach nie nosiłam ale zacznij rozglądać się na natką z bambusem lub wiskozą bambusową na lato. sporo tego jest - flamingi, lutea, motyle... iryski...

    a cenami oshy się nie przejmuj - spadną ceny gdy rynek się nasyci, tak jak z didkami sie stało
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  4. #4
    Chustomanka Awatar anasta
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marjen Zobacz posta
    a nati poppies to jak po polsku? bo nie nadążam...
    To maki, nasz limit forumowy

  5. #5
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    Tez zaluje, ze sobie vatka dla noworodka nie kuopilam. Jak upal i maluszek, to chyba jedwab, co? W jedwabiach tez nie ponosilam. Motalam sie w dosc gruba bawelne w upaly i dawalo rade.

  6. #6
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie

    dzieki
    maki sa grube? a to szkoda, bo bardzo bardzo piekne ale skoro tak, to moze kupie je pozniej, czyli moge zwolnic fundusze na cos innego
    vatanai mowice? chyba musze sie umowic ze znajoma na macanki, ona ma sklep .

    z chust ktore mialam, pawie byly zawsze najciensze - tak swoja droga, czy vatanai jest ciensza? czy jakas inna moze jest?

    boje sie, ze to bedzie moj ostatni chuscioch (wiek+ ilosc dzieci ) i chyba chce sie nachapac, zanim bedzie za pozno , niby tego noszenia mam kilka lat - najmlodszego nosilam czasami nawet jak skonczyl 4 lata, ale - czuje, ze minie mi to jak z bata strzelil
    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    też doradzam vatka, coś dla siebie na pewno znajdziesz, a to idealne chusty na lato. Znacznie cieńsze i bardziej przewiewne niż girasole
    2 + 7 (2005-2018)

  8. #8
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anasta Zobacz posta
    To maki, nasz limit forumowy
    dziękujję
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  9. #9
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie

    Diva Milano , o matko. dlaczego ja mam w ogole czas fotki ogladac
    Reticella -

    napiszcie mi ze one sa grube, ze dla super ciezkich dzieci, twarde jak dykta i wygladaja gorzej w realu niz na fotkach!
    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    Dżizas! Boska ta Diva z Milano! Ktoś to próbował?
    {HomeBirthing . BreastFeeding . Co-sleeping . BLWeaning . BabyWearing . Cloth Diapering . Work at Home . Veg*n momma to Kiki girl (IX 2009) & baby Surprise (Spring 2012)}

  11. #11
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    vatek jest swiety dla malutka - nosilam wojtka od urodzenia prawie w solsbury dynia didkowa tez jest OK, cieniutka welenka. ja jeszcze nosilam w natkowym diamencie z bambusem, pomijajac szerokosc (ja mam 70 cm) to tez bardzo fajna chusta dla noworodka (zwlaszcza jak sie nie jest kompletnie poczatkujacym motaczem). i elipsy brazowe welniane tez bardzo bardzo

    ps. jakbys cos chciala pomacac to wszystko powyzsze mam na stanie (oprocz diamentu, ktory chwilowo nosi nowego chusciocha).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •