Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 161 do 169 z 169

Wątek: grovia, otulacz

  1. #161
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canaima Zobacz posta
    Dziewczyny, czy któreś z was miały otulacze Grovii i Milovii? Czy mogłybyście je porównać?
    Szukam otulacza do tetry dla mojego 14-mies.- czy zakładanie Grovii z tetrą nie jest jakieś karkołomne, wkład się nie wysuwa? Mam doświadczenie tylko z otulaczami, które mają wewnętrzne zakładki z przodu i z tyłu, a Grovia ich nie ma.
    No i warto kupować otulacz z rzepami? Powtarzają się opinie, że one mało trwałe, ale może to kwestia odpowiedniego prania...
    Dzięki
    Mam oba i osobiscie wolę Grovię do wkładów, tetry, bo jest wąski w kroku oraz wysciełany tą siateczką, więc skóra nie dotyka nigdzie gołego pula. Milovia jest zdecydowanie szersza. Jak pieluchę już zapniesz to nic tam się nie przesuwa, nie wysuwa itp, zakładki są pomocne przy wierzgającym dziecku ale szczerze mówiąc, jak mi się wierci i ucieka to czy mam zakładki w otulaczu czy tez nie, jest tak samo cięzko.
    Lubię Grovię na rzep, zdecydowanie szybciej się ją zakłada ale fakt rzepy się niszczą szybciej, choć u mnie po ponad pół roku użytkowania (niezbyt intensywnego) działają ok. Jakoś szczególnie o nie nie dbam, zapinam tylko na ślepe rzepy do prania. Miałam też w ręku Grovię użytkowaną podobno pół roku, ale mocno, gdzie rzepy były totalnie zniszczone i nie trzymały wcale.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  2. #162
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Ja mam Grovię od kilku tygodni i w sumie używam tylko jej, mam kilka na zmianę. Jeśli chodzi o rzepy to któraś z forumek podesłała linka (nie wiem, czy w tym wątku) jak dbać o rzepy i u mnie w sumie są wciąż idealne. Po prostu wsywam rzep pod ten pasek materiału, co powoduje, że w praniu rzep się nie wywija. Po wyciągnięciu z pralki jeszcze ładnie te rzepy układam na mokro i jest na prawdę super. Jak znajdę chwilkę to moge zrobić zdjęcia moich rzepów.

  3. #163
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    23

    Domyślnie

    Dzięki bardzo, dziewczyny
    W takim razie spróbujemy też rzepów Zawsze choćby babci będzie łatwiej założyć pieluchę, a może nawet tata się skusi...
    Gdzieś jeszcze czytałam, że u Grovii nawet bardziej od samych rzepów niszczy się panel do ich przyczepiania - w praniu chwytają się go kłaczki, przez co później nie trzyma rzepów. Pomyślałam, że zawsze można do prania włożyć otulacz do siateczkowego worka i wtedy będzie OK.
    Ismeril, jeśli używasz tylko Grovii, ile otulaczy Ci wystarcza? 4-5?

  4. #164
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Canaima mam ich 5 ale niemogałam się powstrzymać i dokupiłam jeszcze 2 (takie mają śliczne wzorki ). Generalnie używam ok 2 dziennie. Czasem tylko jednego, jak mamy dobry dzień, czasem 3 jak jest dzień gorszy (kupa w pieluchę a nie w nocnik :/). Piorę co 3 dni. Na początku, jak miałam tylko 2 Grovie to prałam sobie wieczorem w rękach i używałam na następny dzień, więc dość intensywnie. Do tej pory rzepy na prawde wyglądają super.

  5. #165

    Domyślnie

    kurcze gdzie Wy te śliczne wzorki widzicie? jak patrzyłam w pieluszkarni to tylko 4 otulacze są we wzorki i to w dodatku słabe

  6. #166
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margeritta Zobacz posta
    kurcze gdzie Wy te śliczne wzorki widzicie? jak patrzyłam w pieluszkarni to tylko 4 otulacze są we wzorki i to w dodatku słabe
    http://bobomio.pl/s?q=Grovia
    Tutaj jest więcej, a w organicalulu.pl chyba jeszcze mają jakieś wzorki z poprzedniej kolekcji. A czy śliczne Kwestia gustu. Mi się niektóre podobają.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  7. #167

    Domyślnie

    dzięki mnie nie powalają wzory ale za to bardzo ciekawa jestem tej siateczki, muszę gdzieś podpatrzeć zanim się skuszę

  8. #168
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    moje ulubiony wzór, to rowerki, ale ich już nigdzie nie ma z tych nowych wzorów najbardziej podobają mi się gładkie - żywe wesołe kolory i pandy (na żywo nie widziałam ale w bobomio mają duży wybór.
    W otulaczach na rzepy panel do którego się je przyczepia faktycznie zmechacił mi się, ale był bardzo często używany. Dużo łatwiej i szybciej zakłada mi się otulacze na rzepy niż napy. Przyznaję, ze nie dbałam szczególnie o te rzepy... Do rzepów nie byłam na początku przekonana, aż nie kupiłam grovii - w przeciwieństwie do innych - nie drapią w brzuszek dziecka, to chyba dzięki temu panelowi z przodu i te rzepy są bardzo miękkie. Miałam BG na rzepy i porażka, po pół roku przestały całkowicie trzymać i drapały.
    Jeżeli ktoś chce otulacz na rzepy, grovie mogę absolutnie polecić. Chociaż, jeżeli ktoś chce otulacz na pokolenia, to lepiej kupić na napy, te się raczej nie amortyzują.

  9. #169
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Żle się wyraziłam z tymi wzorkami, chociaż te które mam są na prawdę super (kwestia gustu). Natomiast te gladkie, moim zdaniem, mają ładniejsze niż innych firm. A co mnie na prawdę w Grovii ujmuje to krój. Leżą idealnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •