Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 169

Wątek: grovia, otulacz

  1. #81
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamusia_Antusia Zobacz posta
    [...]ten otulaczyk niestety mimo, ze firmowy to jest także ' made in china'... materiał taki sam jak w naszych chinkach, nawet niektóre wzory identyczne i do tego tak samo przed wypraniem "podśmierduje" poliestrem
    trochę się zawiodłam bo myślałam ze firmówki jak np. Flip robi się gdzie indziej niz w chinach... ale źle myslałam;([...]
    Wiele znanych firm produkuje pieluszki w Chinach. Przykładowo, Itti Bitti chyba też. A jeśli nawet sama pieluszka jest szyta gdzie indziej, to warto się zastanowić, skąd pochodzi np. PUL , bo często są to jednak Chiny. Reasumując, Chiny rulez...

  2. #82
    Chustonoszka Awatar indianka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamusia_Antusia Zobacz posta
    dziewczyny znacie jakiś sklep internetowy w PL gdzie można kupić otulacz grovia i flip jednocześnie?? nie moge takiego znaleźć a płacenie osobno za przesył nie bardzo sie oplaca
    Pewnie za późno piszę, ale ja kupowałam jedno i drugie w pieluszkarni.

  3. #83
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    mamusia_Antusia - w ekomaluchu powinno być i jedno i drugie

    Jak dla mnie gro via rewelacja ! pupcia malutka, zgrabna ,a przy tym zero przecieków. Kolory nie blakną, bez problemu dopasowuje ją dla 6 miesięcznej Tosi i 2-letniej Niny na drzemki .

  4. #84
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Właśnie zakupiłam i już trochę używamy i jestem zachwycona mięciutki, super się dopasowuje, nie robi dużej pupy super trzyma wkład czy tetrę i jak była nawet mega kupa to nic nie poszło na otulacz no i tak siateczka

  5. #85
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie

    Pytanie do dziewczyn, które używają już jakiś czas otulacz grovia na rzepy - czy one dobrze nadal trzymają? Czy ten materiał do którego się je przykleja, bardzo się mechaci?
    My obecnie testujemy ten model i bardzo się nam podoba, nie mówiąc już o wygodzie i niezawodności.
    Ale zastanawiam się, czy na otulacz na napy to nie lepsze rozwiązanie...? Co sądzicie?

  6. #86
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    jest jeszcze drugi wątek o recenzji grovia
    http://www.chusty.info/forum/showthr...id-otulacz-SIO

    widziałam w wątku sprzedażowym grovię na rzepy, trochę był ten materiał wymęczony(ale nie jakoś tragicznie), więc ja się zdecydowałam na napki

  7. #87
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    14

    Domyślnie

    Powoli porządkuję moje spostrzeżenia co do wielorazówek.

    Swoje kupiłam na wielorazowo.pl i ze wszystkich, które mam (z wyłączeniem wełniaków) - Grovia mi się chyba najbardziej podoba: dobrze trzyma, nawet jeśli "w środku" zdarzy się przeciek, to dalej nie przepuści.
    Kolory piękne, wzory też coraz ciekawsze...
    I najważniejsze - dobrze się dopasowuje - nie za luźna i nie ściska za bardzo i pupa rozmiarowo "w sam raz".
    Używam z prefoldami, wkładami i tetrą oczywiście.

  8. #88
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    ja tez porzadkuje i przetwarzam wiadomości o wielo

    tak, grovia otulacz zdecydowanie podoba mi się ze wzgl. na wykonanie i ,ze ciało nie dotyka bezpośrednio PULa i zdecydowanie krój wąski w kroku a zarazem wysoki. Widziałam,ze mają pojawić się nowe wkłady, to chyba będzie na plus, może będą schły krócej? Mysle,że nie nadaje się do pulchnych dzieci i nie do formowanek, bo on bardzo dopasowany jest.

    Tak sobie myśle,ze gdyby grovia wypuściła pieluszke kieszonkę o tym kroju to byłby hit.


    W otulaczu nie podoba mi się,ze na najmniejszym zapięciu wkłady wystają. na średnim o ile pamiętam też.

  9. #89
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a ja nie jestem przekonana czy szerokość Grovi w kroku nie jest za wąska. U nas zawsze przecieka. Myślę, że jest trochę za wąska i wkłady są za blisko nóżek, ale pięknie leży na pupie i w lecie Grovię cały czas Kuba ma na pupie

  10. #90
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Mam wersje limitowane Grovi hybryda i powiem, że jestem mile zaskoczona. Nie tyle wzorami, bo to kwestia gustu, ale coś zrobili, że w końcu nie przeciekają nam te pieluchy wcześniejsze przeciekały i nadal przeciekają za każdym razem a te nowe nie...

  11. #91
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Nemo, a kupowalas poprzednio nowki? Bo ja mialam i nowki i bazarkowe i raz jedna bazarkowa przeciekala wlasnie. Zwrocilam.

  12. #92
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Mam wersje limitowane Grovi hybryda i powiem, że jestem mile zaskoczona. Nie tyle wzorami, bo to kwestia gustu, ale coś zrobili, że w końcu nie przeciekają nam te pieluchy wcześniejsze przeciekały i nadal przeciekają za każdym razem a te nowe nie...
    a wkłady bawełna?

  13. #93
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    Nemo, a kupowalas poprzednio nowki? Bo ja mialam i nowki i bazarkowe i raz jedna bazarkowa przeciekala wlasnie. Zwrocilam.
    Wszystkie 6szt nówki, mam tylko jedną bazarkową. Te nowe myślę ze mają inny pul i lepiej mi się je dopina na brzuszku.
    Nata, wkłady Grovii są dla mojego syna sikacza za mało chłonne i dokladam wkład bambusowy, szybciej pochłania mocz niż gęsty splot bawełny, ale sa lepsze od tych z polarem.

  14. #94
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Wszystkie 6szt nówki, mam tylko jedną bazarkową. Te nowe myślę ze mają inny pul i lepiej mi się je dopina na brzuszku.
    Nata, wkłady Grovii są dla mojego syna sikacza za mało chłonne i dokladam wkład bambusowy, szybciej pochłania mocz niż gęsty splot bawełny, ale sa lepsze od tych z polarem.

    wkładasz Twoje ulubione Lillipopy? jak one się trzymają w otulaczu? czy dokładasz do tych groviowych? masz jakąs grovie na rzepy?jak się sprawdza?

  15. #95
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Tak Nata wkładam Lolipopy, bo są profilowane i wszędzie na szerokość się mieszczą. Lubię Grovie na rzepy, bo szybko się ją zakłada, nawet na siedząco, na wczasach na plaży to moment i Kuba był przebrany. Lubię je też za to, ze nie mają tasmy z rzepem tylko cały materiał, do ktorego czepia się rzep, nie zagina się taśma na brzuszku i nie gniecie, ma to tę wadę, ze szybciej niszczy kosmaci się ten materiał, ale taśmy z rzepami szarzeją, więc rzepy Grovii jak dla mnie są super.

  16. #96
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    A te wklady lolipop sa symetryczne? Mi we wkladach grovii brakowalo z przodu wiekszej powierzchni do sikania, jak dziecko jest starsze siuski nie emigruja juz na plecki, czesto wklad byl suchy z tylu, a z przodu juz calkiem przemoczony. Bywalo, ze zakladalam odwrotnie, np w podrozy samochodem, ale wtedy z tylu wystalal kawalek wkladu

  17. #97
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    A te wklady lolipop sa symetryczne? Mi we wkladach grovii brakowalo z przodu wiekszej powierzchni do sikania, jak dziecko jest starsze siuski nie emigruja juz na plecki, czesto wklad byl suchy z tylu, a z przodu juz calkiem przemoczony
    Miałam takie same wrazenia. IMO wkłady dedykowane Grovia kiepsko sie sprawdzają przy starszych dzieciach/większych sikaczach. Szkoda, bo sam otulacz super zgrabny



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #98
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Miałam takie same wrazenia. IMO wkłady dedykowane Grovia kiepsko sie sprawdzają przy starszych dzieciach/większych sikaczach. Szkoda, bo sam otulacz super zgrabny
    Fakt, zgrabny, jeszcze zeby cora sikala po babsku to ok, ale ona ma chyba jakies zwichrowane ujscie cewki, bo nawet na nocniku sika do przodu

  19. #99
    Chustofanka Awatar elinn
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    podwarszawska prowincja
    Posty
    386

    Domyślnie

    Ja do naszego otulacza wkładam wkłady bambusowe CP I jest mega pancerniak, a przy tym ciągle pupa zgrabna. Tez mi te oryginalne średnio leżały....
    Chuścioszek czerwiec 2013 Chuścioszka - kwiecień 2015 i mały Ktoś - lipiec 2017

  20. #100
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elinn Zobacz posta
    Ja do naszego otulacza wkładam wkłady bambusowe CP I jest mega pancerniak, a przy tym ciągle pupa zgrabna. Tez mi te oryginalne średnio leżały....
    no popatrz a ja swego czasu wkładałam Grovię do CP a co do wkładów to mam takie same odczucia jak dziewczyny, brakuje przodu.
    Lolippy są symetryczne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •