Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 169

Wątek: grovia, otulacz

  1. #61
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda&Franio Zobacz posta
    IMO nie pomieści, jest za mało elastyczny by go tak ponaciągać
    Dziewczyny! co oznacza skrót IMO, przewija się na forum czasem a ja za żadne skarby nie mogę go rozszyfrować;/ fakt,że dopiero raczkuję w temacie wielo pzdr

  2. #62
    Chustomanka Awatar Magda&Franio
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    IMO to akronim od in my opinion, czyli moim zdaniem wystarczyło wygooglować

  3. #63
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda&Franio Zobacz posta
    IMO to akronim od in my opinion, czyli moim zdaniem wystarczyło wygooglować
    hehe no widzisz a ja główkowałam wśród terminów i skrótów pieluszkowych dzięki

  4. #64
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Grovia (napy) to ulubiona pielucha mojego męża - zachwala, jak to się super układa na Małej, no i wzór w rowery totalnie go oczarował Nie mam wkładów (w Pieluszkarni nie mają już) i zastanawiam się nad ich zakupem... Tych konopno-bawełnianych, posiada ktoś? Sprawdzają się, ile schną?


  5. #65
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Lili Zobacz posta
    Grovia (napy) to ulubiona pielucha mojego męża - zachwala, jak to się super układa na Małej, no i wzór w rowery totalnie go oczarował Nie mam wkładów (w Pieluszkarni nie mają już) i zastanawiam się nad ich zakupem... Tych konopno-bawełnianych, posiada ktoś? Sprawdzają się, ile schną?
    Chodzi Ci o konopne z suchą pupą? Bo te drugie to chyba po prostu bawełna, o ile dobrze pamiętam. Ja mam oba rodzaje i oba schną porównywalnie długo jak dla mnie.

  6. #66
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    O te :

    http://www.organicalulu.pl/pieluchy-...ads-2-pak.html

    mówimy raczej o tych samych


  7. #67
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Zgadza się. Tak jak pisałam - schną podobnie, a najgorsze są okolice miejsca zszycia wkładów.

  8. #68
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Zgadza się. Tak jak pisałam - schną podobnie, a najgorsze są okolice miejsca zszycia wkładów.
    Dzięki za info! Pomimo długiego czasu schnięcia chyba się skuszę Chociaż jeden zestaw na próbę i domówię jeszcze jedną hybrydę, bo jest super. Ta siateczka fajnie przytrzymuje wkłady i w kontakcie ze skórą jest miła


  9. #69
    Chustonoszka Awatar indianka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    133

    Domyślnie

    Ja żałuję, że kupiłam te otulacze, zamiast kolejnego Flipa. Mam jeden na rzepy i jeden na napki. Uwielbiam ich wzory - sówki i samoloty, rzepy też są fajne, ale na tym koniec zalet. Niestety, bardzo czesto odparzają przy nóżkach przez to, że gumka jest przyszyta do PULu. We Flipie jest dużo lepiej. Siateczka moknie. Jeśli używam dedykowanych wkładów, to mam po pierwszym użyciu problem, bo mokra siateczka dotyka skory. Kolejny minus, to zdarza się, że przecieka bokiem.

    EDIT:
    Trzeba umieć zakładać otulacze... Nie wciskałam porządnie gumeczek do pachwinek, dlatego obciskały nóżki i przeciekały. (ja dużo używam samorobionych wełniaków) Jak się używa dedykowanych wkładów, to siatka się nie moczy, bo one z jednej strony mają coś ala PUL. Co jest niestety też wadą, bo schną dłużej niż bambusowe formowanki (ze dwa razy tyle, albo dzień dłużej).
    Ostatnio edytowane przez indianka ; 01-10-2012 o 19:11

  10. #70
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez indianka Zobacz posta
    Ja żałuję, że kupiłam te otulacze, zamiast kolejnego Flipa. Mam jeden na rzepy i jeden na napki. Uwielbiam ich wzory - sówki i samoloty, rzepy też są fajne, ale na tym koniec zalet. Niestety, bardzo czesto odparzają przy nóżkach przez to, że gumka jest przyszyta do PULu. We Flipie jest dużo lepiej. Siateczka moknie. Jeśli używam dedykowanych wkładów, to mam po pierwszym użyciu problem, bo mokra siateczka dotyka skory. Kolejny minus, to zdarza się, że przecieka bokiem.
    No widzisz - co kto lubi. Dla mnie akurat siateczka to zaleta, bo:
    1. i tak przy starszaku zawsze zmieniam zasikany otulacz na świeży,
    2. wolę, żeby dziecko miało kontakt z mokrą siateczką niż z tym okropnym PULem...

  11. #71
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ja je lubię, są zgrabne, ładnie dają się dopasować, nie robią dużej pupy i u nas nie przeciekają. Nawet z kupą sobie radzą. Dla mnie to jednak SIO, a nie otulacz. Formowanki mi nie pasują do niego, a prefoldy źle się układają, tak że używam wyłącznie z dedykowanymi wkładami.Rzepy trzymają na mur. Mąż się nawet do tych pieluch przekonał, zachwycony wzorem z samolotami

  12. #72
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnez Zobacz posta
    Ja je lubię, są zgrabne, ładnie dają się dopasować, nie robią dużej pupy i u nas nie przeciekają. Nawet z kupą sobie radzą. Dla mnie to jednak SIO, a nie otulacz. Formowanki mi nie pasują do niego, a prefoldy źle się układają, tak że używam wyłącznie z dedykowanymi wkładami.Rzepy trzymają na mur. Mąż się nawet do tych pieluch przekonał, zachwycony wzorem z samolotami
    W zasadzie racja, to raczej SIO - ciężko pod Grovię wcisnąć formowankę.

  13. #73
    Chustomanka Awatar marushka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    ciągle w drodze (poznań-wawa)
    Posty
    1,402

    Domyślnie

    no ale same wkłady (np. od małe me) spokojnie się wciska.
    Mery&Mariu->Fifi&Lilu
    http://www.dpp.warszawa.pl/

  14. #74
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marushka Zobacz posta
    no ale same wkłady (np. od małe me) spokojnie się wciska.
    Muszę spróbować

  15. #75
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marushka Zobacz posta
    no ale same wkłady (np. od małe me) spokojnie się wciska.
    Nie no, pewnie, że tak Ale otulacze są jednak szersze w kroku od SIO - tak, żeby formowanki również wchodziły

  16. #76
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    dziewczyny znacie jakiś sklep internetowy w PL gdzie można kupić otulacz grovia i flip jednocześnie?? nie moge takiego znaleźć a płacenie osobno za przesył nie bardzo sie oplaca
    mama przedszkolaków

  17. #77
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    podbijam temat a zarazem recenzuję

    mam mieszane uczucia co do tego otulacza.
    jesli chodzi o porównanie do flipa to jest ciut zgrabniejszy, na moim chudzielcu o wadze 11 kg lezy bardzo fajnie, póki co nie przemókł ale uzywamy dopiero 2 dni.

    co do wad to jest ich kilka: cena - dla porównania za 10 pieluszek kieszonek z ebaya (chińskich) zapłaciłam 170 zł, tutaj za 2 otulacze 140 zł....nie bez przyczyny wspominam o chinkach ponieważ ten otulaczyk niestety mimo, ze firmowy to jest także ' made in china'... materiał taki sam jak w naszych chinkach, nawet niektóre wzory identyczne i do tego tak samo przed wypraniem "podśmierduje" poliestrem
    trochę się zawiodłam bo myślałam ze firmówki jak np. Flip robi się gdzie indziej niz w chinach... ale źle myslałam;( nic to jednak,
    wszędzie w necie widać ze kolor woodland to zwierzątka na niebieskim tle a w realu (przynajmniej u nas) to tło jest zgnitozielone...
    mamy też, żółty w rowery i tu tez muszę przyznac ze na zdjęciach prezentował się ciut lepiej,
    niby drobiazgi a wkurzają, w koncu otulacz nie mało kosztuje na szczęscie pełni swoją funkcję jak trzeba.
    Ostatnio edytowane przez Gardenia ; 20-09-2012 o 14:57
    mama przedszkolaków

  18. #78
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamusia_Antusia Zobacz posta
    myślałam ze firmówki jak np. Flip robi się gdzie indziej niz w chinach... ale źle myslałam;(
    Też tak myślałam, ale wystarczyło popatrzeć na metki... Na szczęście jest też parę polskich firm

  19. #79
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Juanna Zobacz posta
    Też tak myślałam, ale wystarczyło popatrzeć na metki... Na szczęście jest też parę polskich firm
    u mnie ten problem, że w okolicy sklepów z pieluchami brak - jedynie przez neta mogę kupić a tu raczej nikt sie metką nie chwali zwłaszcza jeśli jest jaka jest
    mama przedszkolaków

  20. #80
    Chustofanka Awatar borussia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamusia_Antusia Zobacz posta
    ten otulaczyk niestety mimo, ze firmowy to jest także ' made in china'... materiał taki sam jak w naszych chinkach, nawet niektóre wzory identyczne
    a z wzorkami to prawda mam akurat grovia w sówki i chinkę w taki sam wzorek
    Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba przesadziłam
    ____________________

    Pierwsza 12.2003
    Druga 09.2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •