Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Miękkie nosidła "oddychające" za grosze na Allegro - co to za twory?

  1. #1
    Chustomanka Awatar Ulula
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Poznań (Komorniki)
    Posty
    1,070

    Domyślnie Miękkie nosidła "oddychające" za grosze na Allegro - co to za twory?

    Jeśli było, to przepraszam. Nie wiadomo co w szukaja wpisać, bo te wynalazki nie mają żadnej konkretnej nazwy, marki czy firmy żeby się odnieść.

    Znalazłam takie:

    http://allegro.pl/miekkie-nosidelko-...210995599.html

    http://allegro.pl/miekkie-nosidlo-od...212133164.html

    Na zdjęciach prezentują się dość ergonomicznie. Co na to doradczynie? Tania alternatywa dla ergo i MT czy źle uszyty badziew z tanich materiałów?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    brak pasa biodrowego = cały ciężar na ramionach = długo nie ponosisz

  3. #3
    Chustomanka Awatar Ulula
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Poznań (Komorniki)
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    brak pasa biodrowego = cały ciężar na ramionach = długo nie ponosisz
    Ja wcale nie chcę! Chusty nie zdradzę . Tak tylko pytam z ciekawości, bo cena jest "powalająca" i może wielu skusić...

  4. #4
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    To drugie wygląda jak wariacja dakkohimo.
    To pierwsze może być super na szybkie doloty, próbowałam tak nosić testowy wynalazek od Cobry i dawało radę. Kusi, nie powiem
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  5. #5
    Chustomanka Awatar Ulula
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Poznań (Komorniki)
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam czy to w miarę zdrowe jest. Dla noszącego i noszonego. Bo np. moja siostra dostała dwa wisiadła i, choć na razie jest wózkowa, boję się, że może spróbować w tym nosić. A tak - mogłabym jej przedstawić tanią alternatywę. Właśnie na szybkie doloty żeby coś miała.
    Ostatnio edytowane przez Ulula ; 17-03-2012 o 19:20 Powód: literówka

  6. #6
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Dakkohimo omówiono tu
    A to pierwsze dla maluszka nie, bo nie podpiera raczej stabilnie pleców, a dla starszaka na zdjęciu jest wg mnie za wąskie jednak, chociaż żabka się trzyma
    Ale co ja się znam, niech się może fachury wypowiedzą
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Mam, znam. Zanabyłam w zeszłym roku wszystkie trzy modele wiedziona sentymentem do VRbabies. Jak ktoś chce to za zwrot kosztów wysyłu tudzież czekoladę mogę wszystkie w komplecie wysłać do przymierzenia

    a tak na powaznie, obie wersje, zarówno model Summer BC jak i Simple mają taki sam panel i nie mają pasa biodrowego.

    Wersja Summer nie ma wypełnionych pasów i panel jest ze zszytych ze sobą pasów, taka szachownica: jest materiał, nie ma materiału.

    Wersja Simple ma wypełnienia w pasach ale niewielke i panel całkowicie z materiału.

    Nosi się go fajnie na szybkie przejście z auta do wózka sklepowego ale na dłuższy spacer komfort noszenia jest na niskim poziomie bo dziecie lekko zjeżdża w doł. I nie polecam dla starszaków, jednak panel (o ile pamiętam ma chyba coś koło 29 albo 33 cm, musiałabym zmierzyć) dla trzylatka się nie nadaje.


    acha, dla tych co nie wiedzą - VR babies to angielska firma ale zleca szycie w chinach.


    To tyle na szybko, w razie czego służę wiedzą w późniejszych godzinach bo teraz pędzę do dziecka

  8. #8
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    Cobra, ja ci tą czekoladkę wyślę a małż może za usypianie tanim kosztem, bez marudzenia, że ręce i plecy bolą, się w końcu weźmie (bo na yamo IMO młoda jeszcze za mała, jakoś mi się tak wydaje, jak ją tam wkładam)
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  9. #9
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    kochana, ale to szybka decyzja bo po świętach wyjeżdzam i mogę wziać ze sobą spakowane i gotowe do nadania na poczcie "po drodze"

    Wszystkie? w zasadzie mam cztery ale czwarte nie jest Imo ergo, tyko takie dwa skrzyżowane pałcze i trzeba bardzo dobrać do rozmiarów a do tego raczej wąsko mają między nóżkami, więc trzy wchodzą w grę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •