Pokaż wyniki od 1 do 20 z 94

Wątek: Bobolider, chinki

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie Bobolider, chinki

    Mam pytanie czy ktoś uzywał pieluszek bobolider?
    Czy sa dobre? Nieprzemakają?
    Czekam na wszelkie opinie.....

    http://bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe.html
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 07-01-2015 o 23:32
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  2. #2
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Mi to wygląda na zwykłe chinki jakich wiele


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  3. #3
    Chustofanka Awatar Mamjola
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Mi to wygląda na zwykłe chinki jakich wiele
    dokładnie-mi tez to na chinki wygląda. widze też, że nie ma w nich opcji,że dziecko czuje mokro (w każdej jest wewnątrz mikropolar).


  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    172

    Domyślnie

    chineczki - używam i lubię, chociaż w jednym z kolorów (granatowy) pul rozwarstwił się w pierwszym praniu - jakaś wadliwa seria, bo inne są ok, a i teraz - prawie 11 miesięcy - zakładam 2 wkładki mikrofibrowe lub większy ręczniczek z ikei, bo Jasiek na spory sik Na 10 kg pupie leży dobrze, jest jeszcze zapas na przyszłość
    Mama Jaśka zwanego Gałganem (18.04.2011), żona Niedźwiedzia i tylko trochę szalona współlokatorka 4 kotów

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    A któraś używała NEWBORNy bo piszą, że tylko do 12kg a chciałam na próbę dla młodego na tej granicy wagowej i jestem ciekawa jak wypadają? Faktyznie tylko do 12kg czy spokojnie więcej?

  6. #6
    Chustofanka Awatar XjustynaX
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    292

    Domyślnie

    kupiłam dwie, przyznaje się, one size i....
    No leżą w szafie i nawet wstyd mi je sprzedać.
    Czy warto je kupić? A no warto żeby się przekonać że nie są to najlepszej jakości pieluszki.
    Oczywiście nie przeciekają, ale mają bardzo mocne gumki które strasznie sie odciskają. Słabe napy i słaby materiał. Mam wrażenie że jak za mocno ciągne za nape to zaraz ją urwę. Ja pamiętam że zapłaciłam za nie 17 zł sztuka. Jak ktoś chce się przekonać to mogę pożyczyć albo sprzedać.
    Jak spróbować tanich pieluszek to ja polecam Happy Flute- to są chinki ale bardzo fajnie zrobione.

  7. #7
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Na samym początku mogą być zbyt duże. Zależy oczywiście wielkości dziecka, ale ja mam na stanie akurat 4,7 kg i OS leżą jeszcze kiepsko, a nawet Ski niektóre przyduże. Najlepsze na sam początek to są jednak newborny.

  8. #8
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    A jakie masz wklady? Moze za waskie/za szerokie i przez to przecieki? Lub kroj nie pasuje do dziecka, za szeroki obwod przy udach. Opcji moze byc wiele, niekoniecznie to musi byc od razu wina samej pieluchy. Imho nie uda sie reklamowac pieluch ze wzgledu na przecieki przy nogach. Za duzo zmiennych wplywajacych na ryzyko przeciekania

    fonopisane
    Piotras 10.2013 & Ola 01.2017
    mój blog szyciowy: szycie.blox.pl

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2016
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Stosuję wkłady od producenta, więc powinny pasować. Dziecko waży już 7 kg i ma pulchne nóżki, więc nie ma mowy, aby pieluszka była za duża. Odtłuszczałam pieluszki i niestety sytuacja pozostaje bez zmian.

  10. #10
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja mam kilka sztuk Bobolidera i nic im się nigdy nie działo, nie przeciekały nawet, jak czasem się zapomnimy z przewijaniem. Przyznam jednak, że nie używam wkładów producenta, które kupiłam w zestawie z kieszonką, bo wydają mi się baaaaardzo duże. Moja córa waży niecałe 7 kg i jak dla mnie te wkłady jeszcze nie są na nią.
    Może to kwestia tego, że wkłady dobrze nie chłoną? Ile razy używałaś wkładów? Wkłady najlepiej kilkukrotnie wyprać przed używaniem, bo dopiero po kilku praniach osiągają dobrą chłonność.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •