Strona 1 z 442 1234567891151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 8828

Wątek: PODAJ DALEJ #8826 bardzo ważne info***wełniane ubranka i akcesoria dla dzieci

Chustoguru Awatar magnolia
    Miejscowość
    Krosno

Domyślnie PODAJ DALEJ #8826 bardzo ważne info***wełniane ubranka i akcesoria dla dzieci

***PODAJ DALEJ - NA ZAMÓWIENIE***

Ręcznie przetworzone

Ubranka powstały z wełny (merino, kaszmir, angora, wełna owcza) delikatnej, niegryzącej. Wełniaki szyję z recyklingowych sweterków (wybieram tylko sweterki delikatne, miękkie, w stanie bardzo dobrym). Koszulki, kalesonki i pidżamki - w 100% z delikatnego niesfilcowanego merynosa lub kaszmiru - świetne zarówno do spania jak i codziennego chodzenia; wełna świetnie odprowadza wilgoć i ma takie właściwości, że wchłania ją sama pozostając suchą, dzięki temu mamy pewność że nasze dziecko nie spoci się ani w trakcie zabawy ani w trakcie spania, wełniane ubranko stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym przeciekiem pieluszki ; merynos chłodzi w lecie a grzeje zimą, jest miękki, delikatny i w 100% naturalny rozmiary od S do XXL (nawet dla kilkulatków); ubranka podobnie jak gatki pierzemy jak najrzadziej, przy codziennym używaniu raz na 2-3tygodnie zupełnie wystarczy, w międzyczasie regularnie wietrzymy, od czasu do czasu można je również lanolinować (choć nie jest to konieczne);

więcej zdjęć na moim blogu: magnolia-podajdalej.blogspot.com
    mój mail: podajdalej.magnolia@gmail.com
    galeria zdjęcia w akcji

UWAGA!Ceny aktualne dla zamówień złożonych/zakolejkowanych do końca lipca (nawet jeśli będą szyte dużo później)

ceny bez aplikacji - cena każdej aplikacji to 5zł

rozmiary s - 0-6 mcy m 6 - 18mcy l - 1.5 - 2.5 roku (maks 3 lata) xl - 3+ (maks 5 lat, ale nie wszystko się da uszyć takie duże, proszę pytać)
    na każdą uszytą przeze mnie rzecz wystawiam rachunek /fakturęw trosce o środowisko naturalne wysyłam e-fakturę, jeśli ktoś potrzebuje wersję papierową proszę dać mi znać

przykładowe kalesonki/leginsy, mogą być na gumce lub ze ściągaczem wysokie w stanie [cena s-25zł, m,l- 30zł xl -35zł
    kieszenie +5zł]

alladynki/baggy/panty - s (0-1rok)- [cena 25złrozmiar uniwersalny - od 1 do 3 lat cena 30złrozmiar xl - 3lata+ cena 35zł ]

przykładowe komplety wełniane: spodenki wg cennika wyżejkoszulka [s - 35zł, m,l - 40zł, xl - 45złbody s - 43zł, m,l - 48zł]

komplety gatki (cienkie dwustronne merynosowe) i koszulka z krótkim rękawem
    gatki - [cena s - 25zł, m,l,xl 30zł]; podkoszulek (z rękawkiem krótkim)
    [cena s- 25zł, m,l - 30zł, xl - 35zł]koszulka (bez rękawka)[cena s - 20zł, m,l - 25zł, xl - 30zł ]

sweterki wkładane przez głowę bez kaptura [s - 35zł, m,l - 45zł, xl- 50zł; z kapturem +5zł, ]
    sweterki rozpinane (szyte z dwóch warstw wełny, podszewka również może być bewełniana lub wiskozowa)
    rozpinany bez kaptura [
    s - 40zł, ml - 48zł, xl 53zł]
    rozpinany z kapturem [m,l
    50zł, xl - 55zł, ]
    rozpinany z elfickim kapturem [m,l - 55zł, xl - 60zł]
    kieszenie +5zł

i bawełniane może być wszystko również

ceny podobne do wełniaków, rzeczy szyte są z nowej dresówki więc przy większych rozmiarach mogą być trochę droższe

i coś dla mam
    spódnica dresowa na z kieszeniami - cena 55zł
    krój lekko rozszerzany, na dole może być ze ściągaczem lub bez
    uszyta z dresówki pętelkowej (grubszej) nowej
    kolory spódnicy, kieszeni i ściągaczy do indywidualnego ustalenia, dostępna również w wersji spódnica dla mamy i córki

kamizelki rozpinane (szyte z dwóch warstw wełny, podszewka również może być bewełniana lub wiskozowa)z kapturem m,l - 45zł, xl - 50 bez kaptura s - 35zł, m,l 40zł, xl - 45zł
    z kapturem i dopinanymi rękawkami m,l - 50zł, xl - 55zł
    kamizelki wkładane przez głowę
    bez kaptura s - 25zł, m,l - 30zł, xl - 35złz kapturem m,l - 38zł, xl - 43zł
    z kapturem elfickim m,l - 40zł, xl
    45zł
    kieszenie +5zł

tuniki cena s - 30zł, m,l - 35zł, xl - 40zł(tuniki są krótkie, w takim samym kroju mogą również powstawać sukienki)
    z kapturem m,l - 40zł, z elfickim 45zł
    kieszenie +5zł

płaszczyk na podszewce bawełnianej lub wiskozowej cena s - 60zł, m - 70zł, l - 80zł, xl -90zł

rampers cena s - 55zł, m -65zł, l - 75zł
    kombinezon dwuwarstwowy+10-20zł

czapeczki zwykła lub smerfetka (podszyta bawełną lub wiskozą)cena 15zł (jedna warstwa), 20zł(dwuwarstwowa)
    uszatka(z podwójnej warstwy wełny lub wełna- polar) s - 20, m,l,xl - 25zł
    beret (podszyty bawełną lub wiskozą) 20zł
    kominiarka s - 25zł, m,l,xl - 30zł
    chusteczka 12-15zł

śpiworki dla noworodków i małych niemowlaków, rozmiar S cena 40zł -55zł (w zależności od ilości warstw, długości rękawa czy dopinki)

(większe rozmiary - cena w zależności od ilości materiału 60-85zł)

sukienki cena s - 35zł, m,l - 40zł, xl - 45złz długimi rękawami lub bufkami +5zł(kieszenie +5zł)

kocyki (mogą służyć do EC)/ przewijaki wełniane cena 25-35zł

rękawiczki dla dzieci i dorosłych
    dla dzieci do roku sugeruję bez palców, z podwójnej warstwy wełny cienkiej (merynosa lub kaszmiru), powyżej roku i dorosłe z 1 palcem dorosły uniwersalny
    wszystkie rękawiczki szyte są obecnie z dwóch warstw wełny
    cena dziecięce 20zł
    dorosłe 30zł
    ze sznurkiem (+2zł)

ciepłe skarpeciochy do chusty - szyte z podwójnej warstwy, wełna nie jest sfilcowana więc jest elastyczna, dopasowuje się do stópki dziecka, ściągacze są długie więc można je wywijać
    skarpety są dostępne w 3 rozmiarachs (0-6 mcy)m (6-18 mcy, stópka do max.13cm)L (18 mcy+)
    cena s - 20zł, m,l -25zł

ROZMIARÓWKA KOSZULEK (na razie tylko M i L, inne proszę mierzyć zgodnie z wytycznymi poniżej)rozmiar M (6 - 18mcy) rozmiar L (1.5 - 2.5 roku)szerokość koszulki - 25cm 28cmdługość koszulki - 31cm 35cmdługość rękawa - 25cm (do mankietu 17cm i mankiet 8cm, czyli można o 7cm zawinąć) 28cm (20 i 8)szerokość rękawa najszersze miejsce - 11cm i najwęższe 9cm 14cm i 9cmkoszulki są raczej dopasowane, a wełna elastyczna i sporo się jeszcze rozciąga...INSTRUKCJA MIERZENIA DZIECIA:1. do spodenek:długość wewnętrzna od kroku do pięty, zewnętrzna od pępka do pięty, obwód w pasie (a jak mają być leginsy dopasowane to również w udzie i łydce)2. do koszulki - najlepiej zmierzyć koszulkę aktualnie dobrą - położyć ją na płasko i zmierzyć:szerokość w brzuszkudługość koszulkidługość rękawa od pachy do końcaszerokość rękawa w najszerszym i najwęższym miejscudo cen należy doliczyć koszty przesyłki

Serdecznie zapraszam!

Ostatnio edytowane przez magnolia ; 29-06-2017 o 08:59 Powód: aktualizacja

Domyślnie

Śliczne. Gdybyś miała jeszcze jakieś takie pasiaki na S-ki to ja bym się pisała i jakieś fajne mniejsze getry

Chusteryczka Awatar biedronki-3
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

wszystko extra!
    ja bym chciała jakieś wełniane getry ale ciemniejsze

Chustomanka
    Miejscowość
    Bydgoszcz

Domyślnie

Cudne, a jakie inne kolory/ wzory - bardziej męskie są dostępne? myślę o półtoraroczniaku

Chustofanka Awatar baletka
    Miejscowość
    Szczecin

Domyślnie

rewelacyjne, wymierzę malutkiego i z chęcią też zamówię

Chusteryczka
    Miejscowość
    Wieliczka

Domyślnie

Superanckie. Poproszę te Wełniany pasiak, rozmiar L (12-24m+),
    Proszę o dane do przelewu na PW
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

Miejscowość
    Krosno

Domyślnie

dzięki za pochwały co do kolorów wełny to... hmm jak uda mi się wynaleźć coś ciekawego to oczywiście od razu dam tu znać, będę też pamiętać o waszych preferencjach

póki co na stanie mam sweterek żółty i czarny

kolory polarów będą mam nadzieję fajne, na razie czekam na próbki i będę zamawiać, też dam tu znać dokładnie jakie będą możliwe

dziobak, piszę pw

Chusteryczka Awatar Zuz
    Miejscowość
    Gdynia

Domyślnie

Super! Stanę do bordowych długich i krótkich i jutro obmierzę młodego

A uszyłabyś mi jakieś getraski na moją Tosiulkę takie ciepłe?
    Coach dyplomowany SWPS

Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

Chustomanka
    Miejscowość
    Radom

Domyślnie

a masz kalesonki M dla chudziaka??
    Jo 2011 i baby 2017

Chustomanka Awatar holica_1630
    Miejscowość
    Wieliczka/Kraków

Domyślnie

ja bym chciała gatki dla dziewczynki, w r. M, chętnie takie tęczowe Ale tak na kwiecień bym zamówiła
    Ksander 4.06.2009r i Polonia 18.08.2011r
    Aniołek 24.02.2013.[']

Domyślnie

Jakby zuzolcia nie chciala to ja bym wzięla dlugie i krotkie bordowe gaciory
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli

Miejscowość
    Krosno

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Zuzolcia Zobacz posta
    Super! Stanę do bordowych długich i krótkich i jutro obmierzę młodego

A uszyłabyś mi jakieś getraski na moją Tosiulkę takie ciepłe?
    ok, getraski to jak najbardziej jak znajdę coś fajnego to od razu dam znać

Cytat Zamieszczone przez schiselle Zobacz posta
    na razie z wełny dostępne tylko to co na zdjęciach, wkrótce mam nadzieję na więcej

Cytat Zamieszczone przez holica_1630 Zobacz posta
    ja bym chciała gatki dla dziewczynki, w r. M, chętnie takie tęczowe Ale tak na kwiecień bym zamówiła
    jw. może się uda

Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Jakby zuzolcia nie chciala to ja bym wzięla dlugie i krotkie bordowe gaciory
    wpisuję Cię zatem w kolejkę

Miejscowość
    Krosno

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bansza Zobacz posta
    Cudne, a jakie inne kolory/ wzory - bardziej męskie są dostępne? myślę o półtoraroczniaku
    Cytat Zamieszczone przez schiselle Zobacz posta
    właśnie przypomniałam sobie, że mam czarny sweterek, raczej cieńszy więc nada się na kalesonki, i chyba jest chłopięcy

Chustofanka Awatar baletka
    Miejscowość
    Szczecin

Domyślnie

doczytałam, że masz sweterek żółty i czarny, dziecie obmierzone (choć nie było łatwo) więc piszę pw

Domyślnie

Jakby do mnie doszla kolejka to poprosze o znak sygnał na PW
    wezmę chętnie
    Truscaffkowa Marzenka

Domyślnie

oo, ja bym chciała takie gatki długie jak te bordowe tylko, że żółte i czarne to raczej nie... jest szansa? rozmiar L

Chusteryczka Awatar Zuz
    Miejscowość
    Gdynia

Domyślnie

magnolia ja bym wzieła oba tylko powiedz mi czy spasują
    obmierzylam na szybko Jaska jak spi i od kroku do kostki ma 29cm a obwód w udzie 30,5cm udka ma po Tacie (zeby nie bylo )

jak espejo sie zdecyduje to mozesz do niej słać - przesylką się podzielim jesli sie zgodzi
    Coach dyplomowany SWPS

Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

Domyślnie

obmierzylam na szybko Jaska jak spi i od kroku do kostki ma 29cm a obwód w udzie 30,5cm udka ma po Tacie (zeby nie bylo )

jak espejo sie zdecyduje to mozesz do niej słać - przesylką się podzielim jesli sie zgodzi
    ja nie mam nic naprzeciwko, ale one sa pojedyncze
    Truscaffkowa Marzenka

Miejscowość
    Krosno

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez s0nata Zobacz posta
    oo, ja bym chciała takie gatki długie jak te bordowe tylko, że żółte i czarne to raczej nie... jest szansa? rozmiar L
    jak najbardziej będzie możliwe, żółtego i czarnego juz nie ma bo zamówione gatki z nich ale w przyszłym tygodniu powinnam mieć nowe materiały więc dam znać i będę o Tobie pamiętać

dokładnie pomierzyłam spodenki i długość po wewnętrznej mają dokładnie 29cm, ale obwód w udach bez naciąganie 25cm no i maksymalnie naciągną się do 30cm, więc mogą być jednak trochę z małe, bo one nie są aż tak elastyczne, niestety... więc sama zdecyduj

Uprawnienia umieszczania postów