Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 577

Wątek: WĄTEK DLA NOWICJUSZY: >>> Jaką chustę/nosidło/MT mam wybrać? POMOCY! <<<

  1. #361
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Dla takiego maluszka zdecydowanie plecak prosty, inna sa odpowiednie dla starszych Dzieci

    A na biodrze mozesz NP. Sprobowac kangurka na biodrze albo kolkowa przymierzyc

  2. #362
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myolikk Zobacz posta
    Dziękuję za podpowiedzi Synek rzeczywiście nie toleruje chusty bo nic w niej nie widzi. Czy to wiązanie na boku jakoś się nazywa? Żebym wiedziała, jakiej instrukcji szukać. A plecak to tzw plecak prosty czy jakieś inne też są?
    Spróbuj kangurka na biodrze. A wiązań na plecach jest wiecej ale najlepiej zacząć od plecakaprostego moim zdaniem.


  3. #363
    Chustonoszka Awatar myolikk
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    88

    Domyślnie

    Będziemy ćwiczyć Mam nadzieję, że Młody przekona się do chusty bo te 7 kg coraz trudniej dźwigać. A wózek tolerowany jest ewentualnie tylko do spania

  4. #364
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myolikk Zobacz posta
    Będziemy ćwiczyć Mam nadzieję, że Młody przekona się do chusty bo te 7 kg coraz trudniej dźwigać. A wózek tolerowany jest ewentualnie tylko do spania
    U nas wózek tolerowany jest do wszystkiego tylko nie do spania

    Powodzenia!!


  5. #365
    Chustonoszka Awatar myolikk
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    88

    Domyślnie

    Pooglądałam instrukcje i chyba zaczniemy od kangurka na biodrze bo nie umiem sobie wyobrazić wrzucania mojego nadruchliwca na plecy w tym tobołku do plecaka Ale pewnie wszystko kwestia wprawy.

  6. #366
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie
    Jestem tu nowa. Potrzebuję pomocy w wyborze chusty. Córeczka ma pół roku. Nosiłam trochę w elastycznej Pentelki, ale teraz już za duża chyba. Bo obsuwa się ciągle. Mam też tkaną Azimi, ale po starszej córce. Natomiast młodsza zachustowana ciągle się wierci, kręci i przekrzywia mi się w chuście<wiążę w kieszonkę>. I teraz zgłupiałam bo albo ja źle chustuję , albo trzeba kupić porządną chustę albo mała za wszelką cenę chce być przodem do świata i dlatego się tak wierci. Nie jestem pewna czy uda mi się zachustować na plecach poprawnie, raczej wątpię <btw czy półroczniaka można już?>. Doradźcie. Jestem z Lublina. Miło by mi było spotkać się z doświadczoną chostomamą.

  7. #367
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Bo ją trzeba już na plecy wrzucić!
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  8. #368
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Radwanice
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Moja córka skończyła niedawno 3 miesiące. Żałuję, że dopiero teraz zaczęłam o tym myśleć, ale chciałabym ją nosić w chuście. Niestety nie mam o tym zielonego pojęcia, jaką wybrać i jak się do tego zabrać. Znajoma powiedziała mi o tym forum żebym się poradziła. Mała lubi być noszona tylko w pionie od samego początku więc chyba chusta się sprawdzi. Byłabym wdzięczna za pomoc

  9. #369
    Chustonoszka Awatar srebrna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    141

    Domyślnie

    Kup używaną tkaną np. Nati, pewnie rozmiar 4,6 wystarczy, używke żeby była miększa i tańsza

    Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk

  10. #370
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Radwanice
    Posty
    3

    Domyślnie

    czy to jest coś takiego ? http://allegro.pl/chusta-wiazana-tka...407302755.html a gdzie mogę kupić używaną ?

  11. #371
    Chustonówka Awatar Madziulka
    Dołączył
    May 2014
    Miejscowość
    Warmia
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witajcie.
    Potrzebuję pomocy. Mój synek ma 4,5 miesiąca i waży ponad 7 kg (pewnie bliżej 8) nosimy się teraz w bawełnianej natce, ale jest nam za ciepło i Mały jest cały mokry jak go od siebie odklejam po spacerze. Poradźcie Chustomamy czy indio będzie dla nas dobre? Chciałam najpierw kupić silka ale mi odradzono bo Mały za ciężki. Teraz marze o lila-royal 2 z lnem. Czy warto? Czy jednak to dla bardziej zaawansowanych i nie poradzę sobie? Czy ponosi moje Maleństwo trochę taka chusta? Chciałabym żeby to był zakup na dłużej :/ obiecałam mężowi że to będzie ostatnia chusta... (na razie).
    Pozdrawiam

  12. #372
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Radwanice
    Posty
    3

  13. #373
    Chustonówka Awatar fan
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Kościerzyna
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez srebrna Zobacz posta
    Kup używaną tkaną np. Nati, pewnie rozmiar 4,6 wystarczy, używke żeby była miększa i tańsza

    Sent from my RM-885_eu_poland_273 using Tapatalk
    Hej Jak dobrać odpowiednią długość? Wzrost waga mają znaczenie? Co byłoby dobre dla mnie mamy 2 miesięcznego 5,5 kg dziecka, ja 173 cm wzrostu, rozmiar 42-44? I szukać tkanej skośnokrzyżowej? Najlepiej złamanej? Bawełna 100% czy jak najlepiej? Będę wdzięczna za każdą radę

  14. #374
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1

    Domyślnie

    hej, co do rozmiaru możesz się zasugerować:
    http://www.natibaby.pl/webpage/rozmiar-chusty.html

  15. #375
    Chustonówka Awatar fan
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Kościerzyna
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka56 Zobacz posta
    hej, co do rozmiaru możesz się zasugerować:
    http://www.natibaby.pl/webpage/rozmiar-chusty.html
    Dziękuję bardzo No to zaczynam zbierać na chustę Jakbym kupiła np. Nati niezłamaną (sporo takich, które były użyte 2-3 razy) to będzie dla nowicjuszki duży problem, czy będzie dość miękka? No i czy to "złamanie" pomaga się jakoś obwiązać czy tylko właśnie o tę miękkość chodzi?

    Widzę, że Agnieszka z Gdańska. Pozdrawiam z okolic

  16. #376
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    Co na szybko poradzicie - wyjeżdzam do Turcji na 5 miesięcy- teraz są upały, młoda ma 3,5 miesiąca
    jakieś nosidło jest wskazane czy tylko chusta? mam 1 kólkowa, przylatuje do mnie len z bambusem i zastanawiam się czy i co kupić..

  17. #377
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yasmin Zobacz posta
    Co na szybko poradzicie - wyjeżdzam do Turcji na 5 miesięcy- teraz są upały, młoda ma 3,5 miesiąca
    jakieś nosidło jest wskazane czy tylko chusta? mam 1 kólkowa, przylatuje do mnie len z bambusem i zastanawiam się czy i co kupić..
    polecam zdecydowanie chusty; kolkowa, len z bambusem i jakas krotsza, odpowiednia na plecak - w tym wiazaniu bedzie Wam chlodniej

  18. #378
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    polecam zdecydowanie chusty; kolkowa, len z bambusem i jakas krotsza, odpowiednia na plecak - w tym wiazaniu bedzie Wam chlodniej
    wielkie dzieki za odpowiedz !!
    ta len z bambusem chyba jest krótsza.. ma 3,7 m to chyba by mi się przydało cos pełnowymarowego? do tej pory kieszonkę tylko z elastycznej robiłam, reszty wiązań muszę sie nauczyć
    mam 160 i obecnie niestety rozmiar 42 - chyba do kieszonki to powinnam mieć chuste około 4 metrów?

    wielkie dzieki za porady!!

  19. #379
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yasmin Zobacz posta
    wielkie dzieki za odpowiedz !!
    ta len z bambusem chyba jest krótsza.. ma 3,7 m to chyba by mi się przydało cos pełnowymarowego? do tej pory kieszonkę tylko z elastycznej robiłam, reszty wiązań muszę sie nauczyć
    mam 160 i obecnie niestety rozmiar 42 - chyba do kieszonki to powinnam mieć chuste około 4 metrów?

    wielkie dzieki za porady!!
    w kieszonce moze byc Ci za goraco w upaly; polecam plecak prosty i kangurka- sa tak samo przewiewne

  20. #380
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    w kieszonce moze byc Ci za goraco w upaly; polecam plecak prosty i kangurka- sa tak samo przewiewne
    a ten plecak i kangurek już mogę zakładać? gdzie znajdę jakieś fajne filmiki - moze jest tu jakaś sekcja na forum z poradami odnośnie wiązania?
    sorki że tak dopytuje ale nie mogę się trochę odnaleźć a córcia nie pomaga zabiera uwagę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •