Strona 23 z 31 PierwszyPierwszy ... 131516171819202122232425262728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 613

Wątek: >>> Przeczytałam kilkadziesiąt wątków i nadal nie ogarniam <<< MIEJSCE DLA NOWYCH I ZAGUBIONYCH

  1. #441

    Domyślnie

    mam synka siusiaka układam zawsze w dół, ale czasem przeleci i tak mocz górą, jak cała wkładka jest zasikana. Nie umiem określić kiedy on będzie długo spał (ponad 3h) a kiedy tylko pół godziny, dlatego czasem tak wychodzi.
    wkładam jedną wkładkę. czasem robię tak że do kieszonki wkładam jedną dużą wkładkę i jedną małą, ale nie wiem czy nie jest mu wtedy niewygodnie.

    jeszcze muszę dopracować zapinanie bo zawsze, ale to zawsze ma odciśnięte gumki przy nóżkach, a jak mu za lekko zapnę to wiadomo są wycieki.

    chciałabym przejść tylko na wielo, ale wątpie czy kiedys mi sie uda.
    Pokazywałam filmik co sie dzieje jak na polarek wlewam wodę, wyprawałam w płynie do naczyn, potem w pralce plus 2 razy pranie bez proszku i nie ma szalonej róznicy

  2. #442
    Chustonówka Awatar Gosia_
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    małopolska
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja siusiaka ZAWSZE daje do gory- kazdy pediatra mi tak mowil. Zainwestuj moze we wklady z bambusa. U mnie przy zabkowaniu zakladalam jednak pampersa na drzemke bo zdarzaly sie czesto gesto przecieki

    Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

  3. #443
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,799

    Domyślnie

    zaintygowalas mnie - czemu do gory?

    a w kwestii przesikow - jesli caly wklad jest kompletnie przemoczony to odtluszczanie puli nic nie da, moze pomoc wiecej wkladu/lepsza chlonnosc - ja osobiscie wole formowanke z otulaczem albo otulacz z jakims dobrym wypelnieniem (np wklad bawelniany od flipa, prefold zlozony w prostokat), najchetniej sio, to sa mniej awaryjne rozwiazania niz kieszonki

    <pisane z telefonu>
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  4. #444
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    zaintygowalas mnie - czemu do gory?(...)
    ja od koleżanki kiedyś usłyszałam, że ponoć należy do góry, bo jak układasz do dołu to może to mieć negatywny wpływ na zdolność erekcji w przyszłości.


  5. #445
    demona
    Guest

    Domyślnie

    jak sobie radzicie z oliwkowaniem po kąpieli. Bo mi zatluszcza chyba pieluchy i zaczełam zakładać jednorazówki na noc:/

  6. #446
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    jak sobie radzicie z oliwkowaniem po kąpieli. Bo mi zatluszcza chyba pieluchy i zaczełam zakładać jednorazówki na noc:/
    demonko a papierki?

  7. #447
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Tak mi źle życzysz?; ) nie cierpię papierkow. Wiem marudzę

  8. #448
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Tak mi źle życzysz?; ) nie cierpię papierkow. Wiem marudzę
    sama ich nigdy nie używałam
    ale podobno legenda głosi że są matki które je kochają
    A poważnie miałam pieluchy na noc przeznaczone i się nie przejmowałam Używałam formowanek (ulubione nocne bambusowe kokosi) plus otulacze wełniane lub flip na noc. Formowanki poprostu częściej na 95 stopni prałam

  9. #449
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ha! Też mam formowanki tylko na noc. Może będę je same prac na 95.
    Bo w dzień mi się nie sprawdziły formowanki tym razem. Miałam 30 i nie wyrabiałam z suszeniem.

  10. #450
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Ha! Też mam formowanki tylko na noc. Może będę je same prac na 95.
    Bo w dzień mi się nie sprawdziły formowanki tym razem. Miałam 30 i nie wyrabiałam z suszeniem.
    ja właśnie osobno je prałam Ale ja mam suszarkę i tylko na formowankach Mrysia była, 5 godzin i czyste i suche pieluchy

  11. #451
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Marzy mi się ale miejsca brak

  12. #452
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Marzy mi się ale miejsca brak
    na pralkę z nią

  13. #453
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Pralkę mam w szafie a nad nią piec

  14. #454
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    no to nie mam pomysł.. do kuchni, salonu?? warta straty przestrzeni i ładu
    a na poważnie ja na szczęście nie mam z tym problemu bo mam w piwnicy pralnie

  15. #455
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    ja od koleżanki kiedyś usłyszałam, że ponoć należy do góry, bo jak układasz do dołu to może to mieć negatywny wpływ na zdolność erekcji w przyszłości.
    Hm... no, ale to niefizjologiczna pozycja. Przecież starsi chłopcy czy dorośli faceci nie noszą swoich interesów skierowanych do góry. Jakim cudem natura miałaby zaplanować pożytek z takiego antygrawitacyjnego manewru?
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  16. #456

    Domyślnie

    To chyba jakieś przesądy z tym układaniem do góry są...
    Ja jestem położną, pracowałam 5 lat w szpitalu pediatrycznym i pierwsze słyszę

    A w temacie oliwkowania polecam ... zrezygnowanie z oliwki Dobry balsam zupełnie wystarcza. A oliwka zatyka pory i skóra ma utrudnione oddychanie.

  17. #457
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Oliwka oliwce nie równa. My używamy do masazy po kąpieli hipp a tam jest tylko olej słonecznikowy i migdałowy. Bez olejów mineralnych i innych syfów. Zaden balsam nie ma lepszego składu pewnie.

  18. #458

    Domyślnie

    Mam akurat tą oliwkę Hipp'a, fajna jest, ale mimo wszystko dla mnie dość ciężka...
    Ostatnio jestem zakochana w balsamie Musteli z "cold cream", nam do masowania wystarcza no i uwielbiam zapach tej serii, taki świeży i rześki
    Ale wiadomo to w dużym stopniu kwestia "gustu" i przyzwyczajenia....

  19. #459
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krypto Zobacz posta
    Hm... no, ale to niefizjologiczna pozycja. Przecież starsi chłopcy czy dorośli faceci nie noszą swoich interesów skierowanych do góry. Jakim cudem natura miałaby zaplanować pożytek z takiego antygrawitacyjnego manewru?
    ja tego nie kupuję. też mi się to nienaturalne wydaje. Ja tylko donoszę, co wieść gminna niesie


  20. #460
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    zamiast oliwki można wlać jakiś emolient prosto do kąpieli, super nawilża, nie mieliśmy problemów ze skórą, a nie zatłuszcza pieluch. Oliwkę czasami używam do masażu .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •