Strona 13 z 31 PierwszyPierwszy ... 35678910111213141516171819202123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 613

Wątek: >>> Przeczytałam kilkadziesiąt wątków i nadal nie ogarniam <<< MIEJSCE DLA NOWYCH I ZAGUBIONYCH

  1. #241
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Hehe, dzieki ale niebardzo mam wyjscie... Zupelnie nie mamy gdzie pralki wstawic do mieszkania :/ 7 miesiecy dojrzewalam do tej decyzji, zeby prac recznie

  2. #242
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    dziewczyny chyba dolacze do was ale narazie nic nie czaje...
    Powieddzccie ile czego potrzeba na poczatek (dla blizniakow) i czy wykonalne jest prac raz w tygodniu??
    Czy mozna suszyc w suszarce bebnowej?
    czy uzywane tez spokojnie mozna kupic?
    i jak jest z tymi kocykami z IKEA mozna pociac te najtansze na wklady?


    inek strasznie drogie macie te pralki ja tez mam tylko pralnie i place 1f za pranie (ale pralka mega taka z 12kg jak nic) i 50p za suszare ale trzeba 2 razy wrzucic by dosuszylo
    dalabys linka co zamowilas? bo jestem zielona....

  3. #243
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Husky, no u nas £4 za mala i £6 za duza, wirowanie tylko 20p, ale z duzej pralki to i z 4 wirowania wyjda (tfu, odwirowanie), suszara 50p za 3 minuty, wiec i tak +/- £5 schodzi... Robimy pranie raz w tygodniu i spokojnie £20 schodzi...

    Jak Liam pojdzie spac i siade do komputera to wrzuce linki, nie chce mi sie przepisywac z ebay app a skopiowac sie nie da teraz poki czekam az wszystko dojdzie kupilam w tesco pieluchy tetrowe i ceratowe gacie, w bootsie zaopatrzylam sie w agrafki i papierki i smigam "oldschool"

  4. #244
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    jejciu strasznie drogo macie- nie da sie wam zrobic pralki w domu? my myslelismy miec w schowku ale jednak pralki wielkie i za caly program £1 a suszenie 50p mysle ze z pol godzinki- tylko ostatnio jakas menda wziela ze sredniego na najwyzsze i mi sie majtki poskorczaly mocno, chyba chcialaby szybciej wysuszylo....

    to czekam na linki ;D
    zastanawiam sie kupic zestaw uzywany moze jakis starter pack... dobry pomysl?
    zestaw bambino mio w tesco 3 otulacze i 12 wkladow to ok 50f....

  5. #245
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Zestaw tescowy ma 12 pieluch, chyba 6 ceratowych gaci, 100 papierkow i kilka agrafek chyba £27, ale wg mnie sie nie oplaca, 6 pieluch maja za £7.5, 5 ceratowych gaci teraz na przecenie za 50p jest, 100 papierkow w bootsie chyba £2.79 a agrafek zestaw £2.49 (ceny papierkow i agrafek moglam zamienic, bo razem kupowalam ) wiec taki zestaw za £20 mozna skompletowac tylko bez kosmetyczki, w ktora to zapakowane jest.

    Moj TZ sie nie zgadza na uzywki, wiec na razie na poczatek 11 chinek zamowilam na dwoch aukcjach, zeby zibaczyc czy sie z takimi pieluchami dogadam i na cloth nappy tree odkupilam lenny lamb dwie formowanki i otulacze, bede udawac, ze nowe

    Jakbysmy chcieli pralke to na srodku salonu tylko by sie zmiescila... :/

  6. #246
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    a ja mysle ze czy da sie wykluczyc tetre i stosowac np wklady, formowanki czy te reczniki jak gdzies polecali http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/50215084/

    ja szukam little lamb wlasnie albo bambino mio tylko nie wiem ile i czego... ;/ chyba spedze tydzien na necie by obczaic co i jak ;p

  7. #247
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    a do chinczykow tez daj linka ;D

  8. #248
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Ja bym sie za tetre w ogole nie brala, ale niecierpliwa jestem i chcialam na juz, teraz czegos sprobowac
    Linki dam, trzymaj kciuki, zeby Liam w koncu laskawie poszedl spac...

  9. #249
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    oczywiscie trzymam

  10. #250
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Za leniwa jestem, zeby komputer odpalic, ale na spokojnie moge na telefonie teraz pogrzebac
    Kupilam z tych dwoch aukcji
    http://item.mobileweb.ebay.co.uk/vie...d=320818371186
    http://item.mobileweb.ebay.co.uk/vie...d=190852461017

  11. #251
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    South East England
    Posty
    873

    Domyślnie

    dzieki ;D
    ja musze jeszcze przysiasc i sie porzadnie zastanowic co i jak ;D

  12. #252
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Moze mi ktos napisac, dlaczego nie mikrofibra przy pupie? Wydawalo mi sie, ze widzialam na ktoyms forum angielskim formowanki z mikrofibry i zglupialam juz calkowicie

    Dalej nie ogarniam ilosci warstw i jak co wsadzac, ale to chyba z czasem przyjdzie...

  13. #253
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inek Zobacz posta
    Moze mi ktos napisac, dlaczego nie mikrofibra przy pupie? Wydawalo mi sie, ze widzialam na ktoyms forum angielskim formowanki z mikrofibry i zglupialam juz calkowicie

    Dalej nie ogarniam ilosci warstw i jak co wsadzac, ale to chyba z czasem przyjdzie...
    mikrofibra może bardzo wysuszyć skórę dziecka i nawet jak są wkłady mikrofibrowe do otulaczy to mają warstwę mikropolaru, coolmaxu lub czegoś naturalnego, jak wkładasz do kieszonki to nie ma znaczenia bo kieszonka ma jakaś warstwę zewnętrzną

  14. #254
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    mikrofibra może bardzo wysuszyć skórę dziecka i nawet jak są wkłady mikrofibrowe do otulaczy to mają warstwę mikropolaru, coolmaxu lub czegoś naturalnego, jak wkładasz do kieszonki to nie ma znaczenia bo kieszonka ma jakaś warstwę zewnętrzną
    Zgadza się, zawsze zresztą, gdy ściągam pranie i dotykam mikrofibry, mam potem uczucie, że mi bardzo wysuszyła ręce - myślę, że z dziecięcą pupką byłoby podobnie...

  15. #255
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Dzieki! Ale to chyba tylko przy dluzszym kontakcie ze skora? Cala nasza trojka uzywa recznikow z mikrofibry i zadnego problemu z wysuszaniem skory nigdy nie bylo...

  16. #256
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    156

    Domyślnie

    Hm, to może to kwestia indywidualnej wrażliwości? Niemniej już na kilku stronach pieluszkowych czytałam o tym, żeby nie kłaść przy pupie mikrofibry. Czas pewnie też ma znaczenie, bo jednak co najmniej tą godzinę dziecko ma pieluchę na pupie...
    K. 5.02.2013 i E. 2.06.2016

  17. #257
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    pielucha jak pisze Aisa co najmniej godzinę na pupie zresztą nieważne ile bo i tak jeśli zmienisz na kolejną z mikrofibrą to masz niemal 24h przy pupie i z tego co się orientuję nie powinno się jej stosować bezpośrednio bo można zaszkodzić pupie maluszka

  18. #258
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aisa Zobacz posta
    Hm, to może to kwestia indywidualnej wrażliwości?
    i rodzaju mikrofibry

    przynajmniej wg mnie.

  19. #259
    Chustofanka Awatar inek
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    UK
    Posty
    470

    Domyślnie

    Chusteczki do wycierania pupy tez mamy z mikrofibry i nigdy z pupa problemow nie bylo, dlatego sie zdziwilam po poscie Aisy, ze po sciaganiu prania ma uczucie wysuszonych rak.
    Zeby nie dawac bezposrednio na pupe na dluzej to wiem, ok, rozumiem, zdzwil mnie ten "chwilowy kontakt" tylko.

  20. #260
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez husky Zobacz posta
    Powieddzccie ile czego potrzeba na poczatek (dla blizniakow) i czy wykonalne jest prac raz w tygodniu??
    Czy mozna suszyc w suszarce bebnowej?
    czy uzywane tez spokojnie mozna kupic?
    i jak jest z tymi kocykami z IKEA mozna pociac te najtansze na wklady?
    .
    Mi dla jednego stykło 32 pieluchy, więc dla bliźniąt postawiła bym x2. Ale ja miałam kieszonki,taniej wyjdzie np otulacz z tetrą, i tetry szybciej wyschną niż wkłady z bambusa czy mikrofibry.

    Pranie raz w tygodniu jest mało możliwy. Przy bliźniakach to już w ogóle. Ja przy synku robię pranie raz na dwa dni jak mam pełną pralkę,ale w sumie mam mały bęben.

    Z tego co wiem,to PUL nie powinno się suszyć w takiej suszarce,ale opinie były chyba podzielone, wpisz sobie suszarka bębnowa w szukaju i Ci wyświetli wszystko Było już o tym tutaj,ale nie pamiętam jakie wnioski końcowe były.

    Używane jak najbardziej! Ja większość mam tutaj z bazarku, świetne zadbane pieluchy Można też poszperać na allegro czy gumtree.

    Z Ikei: na wkłady masz ręczniczki po 1zł. > http://polki.pl/dom_gadzety_galeria....r_03_page_no=6 po prostu składasz go na pół, nie trzeba przeszywać A z kocyków z Ikei robi się świetne otulacze, ale to już coś innego. I wtedy trzeba powycinać i trochę poszyć Odsyłam do działu Radosna Twórczość, tam forumowiczki wszystko świetnie opisały.

    A w ogóle jaki rodzaj pieluch wielo Cię interesuje?
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •