Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nowicjuszka zupełna...

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Edynburg, UK
    Posty
    36

    Domyślnie Nowicjuszka zupełna...

    Witam was... Otoz jestem mama 12 tyg córci i bardzo podoba mi sie wychowywanie dzieci wedlug koncepcji kontinuum i rodzicielstwa bliskosci... Mieszkam w UK i tu, mimo ze chusty i nosidla bardziej popularne niz w Polsce, zupelnie nie mam kogo poprosic o wskazowki w sprawie chustowania. Czuje sie bezradna, gdy mi sie dzidzia wywija z chusty a ja bardzo, bardzo chce ja nosic... A ona (chyba) nie lubi!
    Ostatnio obudzila mi sie w polskim sklepie i zaczęła postękiwać... Oczywiście usłyszałam komentarze 'dobrych' doradców, ze napewno jej niewygodnie (powinna byc w wózku) i zimno... Zignorowalam je ale tak na prawde czuje sie bezradna... Ciesze sie ze trafilam na to forum, moze poczuje sie pewniej. Licze na wskazowki! Gdzies popelniam błędy...

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Witaj na pewno znajdziesz tu pomoc

    Zacznij od rozejrzenia się po działach i upewnij się, że dobrze wiążesz. W dziale chustowiązanie możesz założyć swój wątek i wkleić kilka zdjęć do oceny.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  3. #3
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,850

    Domyślnie

    Witaj
    nie poddawaj się, a niedługo Maluszek się przyzwyczai i będziecie się cieszyć z bliskości
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Edynburg, UK
    Posty
    36

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze sie przyzwyczai... Mam chuste elastyczna i bylabym sklonna kupic inna gdyby sie sprawdzila... Nie mam jednak szansy nigdzie wyprobowac... Mala wazy tylko 5 kg wiec elastyczna powinna sie jak na razie sprawdzac...

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Witaj
    Życzę Wam, żeby początkowe niepowodzenia szybko minęły! Możesz założyć wątek, w którym wstawisz zdjęcia swoje i córci po zachustowaniu, to dobre dusze spojrzą, czy wszystko ok z wiązaniem
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Edynburg, UK
    Posty
    36

    Domyślnie

    Jak tylko zrobie zdjecia to zalaze watek. Dzieki

  7. #7
    Chustofanka Awatar manah
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    343

    Domyślnie

    Witaj,
    i się nie zrażaj.
    Dzieci w wózku też czasem płaczą i nie mają w zimie grzejnika koło siebie
    Powodzenia!
    Nikoś 13.12.2005, Anielka 18.10.2009, Helenka 03.08.2011

  8. #8
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Leszno, Wlkp
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witaj,
    moje brzdące tez czasem nie chciały siedzieć w chuście, że o wózku nie wspomnę Maluszki po prostu dają nam znać o swoich potrzebach (ze niewygodnie, głodno, kupka itd).
    Popróbuj różnych wiązań.. Moja mała nie mogła być w kołysce, bo ZAWSZE chciała jeść!

    Zawsze znajdą się życzliwi.. OLAĆ ICH

  9. #9
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    witam i trzymam kciuki, żeby się Wam udało, na tym forum na pewno znajdziesz poradę i pomocną dłoń

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •