Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Otulacz polarowy na starsze?

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie Otulacz polarowy na starsze?

    Na noworodka sprawdzi się u mnie przecudnie i jestem skłonna pisać hymny pochwalne (imho lepiej niż wełniaki). Ale tak myślę, czy na starsze też coś wytrzyma, czy raczej nie bardzo. Macie doświadczenie? Jak długo stosowałyście polar?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,862

    Domyślnie

    mam jeden-mała ma 17miesięcy
    u nas używany jest w domu, wytrzymuje ze 3 siki- przy częstym zmienianiu
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    u mojego ponad roczniaka też może być, ale przy częstej zmianie, i krój musi być bardzo dobrze dopasowany, żeby nie przeszkadzał w bieganiu, turlaniu itp. więc tylko czasem zakładam i tylko po domu lub na krótkie wyjście (ale wtedy z konkretnym wkładem)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    a ja właśnie odkryłam otulacze polarowe i jestem zachwycona!!! dotąd byłam fanką wełny ale mój mały uczulił sie niestety no i musiałam coś szybko wymyśleć - pulowe otulacze raczej odpadły bo chciałam mu smarować pachwinki, które ciągle ma zaczerwienione bardziej lub mniej, no i kremy by mi mocno zapaskudziły pul, więc postanowiłam przerobić na szybko spodenki polarkowe na gatki polarkowe i jestem w szoku jak polar trzyma. Mój syn ma 16mcy, więc sik już spory, co prawda samą tetrę przesika razem z otulaczem zazwyczaj, ale gdy do tetry włożę jeszcze mały ręczniczek z ikei to jest ok, a z formowankami radzi sobie świetnie... przebieram małego co 1.5 - 2 godziny i w przy przewijaniu każdym sika na nocnik, przy takiej opcji otulacz spokojnie wystarcza nam na cały dzień, łącznie z drzemką... otulacz polarkowy trzyma dobrze jak jest chłonna pielucha, jak jest mało chłonna to będzie wtedy przemakał...

  5. #5
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,852

    Domyślnie

    czasem po domu puszczam młodego w formowance pod zwykłe spodenki polarkowe, staram się zmieniać jak najszybciej po siku, ale wiadomo, nie zawsze od razu zauważę - sprawdza nam się ten system, gdybym nie miała już tylu pieluch, to może dokupiłabym polarkowych spodenek i formowanek.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    O,to muszę jakiś onsize zakupić na Laure, mam nadzieję ze nie uczuli jej. Najwyżej na Bruna będzie.
    Magnolia a jakie poleciłabyś formowanki pod?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  7. #7
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    O,to muszę jakiś onsize zakupić na Laure, mam nadzieję ze nie uczuli jej. Najwyżej na Bruna będzie.
    Magnolia a jakie poleciłabyś formowanki pod?
    ja mam swoje szyte i najlepiej sprawdzają mi sie welurkowe, bo one nie są takie mokre, no i z firmówek to tots botsy bambusowe też fajnie trzymają

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Dzięki Welurek fajny, mam jedną. No i Monkey Snuggles, a one chłonne ale muszę chyba coś jeszcze jak tak będę pieluchowac. Moje preferencje ciągle się zmieniają
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    U nas fajnie sprawdza się otulacz polarowy ale pomiędzy dwie warstwy polaru między nóżkami wszywam sficowaną wełenkę. Jakis taki dziwny patent sobie wymysliłam ale działa bez zarzutu Welurek też lubimy, sprawdza się i z polarem i z wełną.

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    O, świetny patent.
    A myślicie że taki otulacz ma szansę z Laurą? Czy półtora roku i polar to już nie ta bajka?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  11. #11
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    mój dwulatek też używa, i tak, jak dziewczyny pisały, trzeba częściej zmieniać pieluchę
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  12. #12
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheana Zobacz posta
    O, świetny patent.
    A myślicie że taki otulacz ma szansę z Laurą? Czy półtora roku i polar to już nie ta bajka?
    ja pisałam o moim Stasiu, a on ma juz 16mcy a z polarem dopiero zaczęliśmy chwilę temu czyli ta bajka chyba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •